Reklama
Reklama

Komentarze

6
C
caymann97 🌾 Wieśniak
13 lat temu

to jest lexus

0

Zglos komentarz

F
freda11 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Tak nisko leci linia ze średnim napięciem lub też linia telefoniczna !!!

0

Zglos komentarz

R
rolf1029 🌾 Wieśniak
13 lat temu

masz racje to jest lexus z tego co tu zauważyłem to największą wiochę to tu robią ci którzy robią opisy do wrzucanych zdjęcia

0

Zglos komentarz

N
neophyte 🌾 Wieśniak
13 lat temu

lexus rx 300 a wiochę odjebał wstawiający

0

Zglos komentarz

N
neophyte 🌾 Wieśniak
13 lat temu

lexus rx 300 a wiochę odwalił wstawiający

0

Zglos komentarz

D
djbac 🌾 Wieśniak
13 lat temu

jaki ku..wa seta

0

Zglos komentarz

Reklama