Reklama
Reklama

Komentarze

3
C
Choroba 🌾 Wieśniak
13 lat temu

nie zganiaj na ludzi którzy ciężko pracują

0

Zglos komentarz

G
ggesc300 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Wiocha ale raczej dla służb oczyszczania miasta. Co niby ludzie mieli z tym robić? Upychać pod łóżkiem?

0

Zglos komentarz

S
szatano999 Czysta Moc
13 lat temu

zgadzam się....pewnie w tym roku zaczęli wcześniej świętować

0

Zglos komentarz

Q
quiksilver 🌾 Wieśniak
13 lat temu

dobrze że to nie Polska tylko Włochy :)

0

Zglos komentarz

S
szatano999 Czysta Moc
13 lat temu

w Polsce by już dawno je roszabrowali

0

Zglos komentarz

Reklama