Reklama
Reklama

Komentarze

2
N
nidbjor 🌾 Wieśniak
13 lat temu

A później tylko: " Ja nie chciałam, nie prowokowałam, to ON! Jam niewinna, jak ta Panienka najjaśniejsza!'

0

Zglos komentarz

W
wizard_THE-RED 😏 Szyderca
13 lat temu

ubrania komentowac nie trzeba ale sziszka nie rozumiem o co ci chodzi sziszka zadzi i uwiez znam duzo mlodszych nie stety i z rodziny ktorzy pala a ich starzy zadnego problemu z tym nie maja wiec zadnej tragedi z sziszka nie ma :)

0

Zglos komentarz

Reklama