No proszę, jaką furorę w tym kraju robi whisky.
przez
tosziba
— 13 lat temu
Zgłoszenie zostało wysłane
no autor popisal sie tez dobra wiocha.... najpierw zacznij rozpoznawac alkohole.... ood kiedy johny w. red jest burbonem?
Zgłoszenie zostało wysłane
Zgłoszenie zostało wysłane
a toshiba to taki znawca jesteś może mistrzem kupażowania że się wypowiadasz o whisky??
Zgłoszenie zostało wysłane
a toshiba to taki znawca jesteś może mistrzem kupażowania że się wypowiadasz o whisky??
Zgłoszenie zostało wysłane