Reklama
Reklama

Komentarze

3
K
kocyk8000bmw 🎖️ Snajper
13 lat temu

ktos ma pasje to sie od neigo odpi****lcie, polakow sie nie lubi własnie dlatego bo gdy ktos sie wychyli ze swoim zainteresowaniem to trzeba go zgnoić. Drogiego tak popierdo*** narodu sie nie znajdzie

0

Zglos komentarz

M
makrelka 🌾 Wieśniak
13 lat temu

święta prawda, tylko zawiść, zazdrość i szczęście z cudzego nieszczęścia!

0

Zglos komentarz

S
seayea 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Jesli lubi autobusy to robi z nimi foty :)

0

Zglos komentarz

S
soroka 😏 Szyderca
13 lat temu

zyczę wszystkim id**tom żeby nigdy nie odnaleźli pasji ;)

0

Zglos komentarz

Reklama