Reklama
Source: YouTube

Bieda po polsku. Taksówkami po paczki dla ubogich

przez [Usunięty użytkownik] — 13 lat temu
89

Zglos post

Reklama

Komentarze

64
K
kuki06 🎖️ Snajper
13 lat temu

Chytrej baby nie widzę ale podejrzewam ,że to Radom:-/

0

Zglos komentarz

P
pan_ksiadz 😏 Szyderca
13 lat temu

chyba, że to była taka akcja. w niektórych miastach zostały opłacone taksówki żeby dowozić biednych z wiosek i z miasta po paczki. nie wiem, więc nie będę oceniał tych ludzi

0

Zglos komentarz

A
Arystokratka7 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Jako wolontariusz brałam udział w takich akcjach pomocy potrzebującym, od rana do późnego wieczora stałam, zmarznięta, zmęczona i prosiłam ludzi o datki. Sprawiało mi to ogromną przyjemność, bo wiedziałam, a przynajmniej miałam nadzieję, że te dary pójdą tam gdzie powinny.

0

Zglos komentarz

K
kermitttt 🏹 Łowca
13 lat temu

No to zobaczyłaś

0

Zglos komentarz

S
szulcik 🌟 Padawan
13 lat temu

no niestety cwaniactwo jest popularne i nagminnie stosowane ..

0

Zglos komentarz

A
Arystokratka7 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Niestety, od trzech lat bycia wolontariuszem nic się w tej sprawie nie zmieniło, wszystkie "droższe" towary szły w kierownicze ręce, najbiedniejsi dostawali ewentualnie to co zostało czyli: ryż, kasza, makaron - paczki jak dla ś**ń. Mimo szczerych chęci już nigdy nie będę strugala pajaca...

Niestety, od trzech lat bycia wolontariuszem nic się w tej sprawie nie zmieniło, wszystkie "droższe" towary szły w kierownicze ręce, najbiedniejsi dostawali ewentualnie to co zostało czyli: ryż, kasza, makaron - paczki jak dla ś**ń. Mimo szczerych chęci już nigdy nie będę strugala pajaca tylko po to

0

Zglos komentarz

A
Arystokratka7 🌾 Wieśniak
13 lat temu

ś**ńskie mo**y napychały siebie i swoich znajomych, którym często niczego nie brakuje.

0

Zglos komentarz

K
kocurek83 🌾 Wieśniak
13 lat temu

KRAJ KU**Y I ZŁODZIEJA!!!!!!!!!!!

0

Zglos komentarz

A
Arystokratka7 🌾 Wieśniak
13 lat temu

by pazerne mo**y napychały siebie i swoich znajomych, którym zazwyczaj niczego nie brakuje! A i podczas zbiórek zauważyłam, że zdecydowanie chętniej dzielą się Ci, którzy sami potrzebują pomocy. Paniusie w futrach z norek, czy wypacykowane panienki takie akcje omijają szerokim łukiem.

0

Zglos komentarz

R
radiobudzik2 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Wielkie mi co. U mnie w mieście to cyganie mercedesami przyjeżdżają po takie paczki.

0

Zglos komentarz

B
Baron_Sanedi 😏 Szyderca
13 lat temu

a ty z Limanowy??

0

Zglos komentarz

B
bonifacq 🎖️ Snajper
13 lat temu

A co może biedny taksówkarz przyjechał po paczkę z żoną , taksówkarze są teraz ubodzy , dzięki Donaldowi i jego POmysłom

0

Zglos komentarz

X
Xilion 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Nawet nie wiecie co w Bogatyni było po powodzi w 2010. Wszystkie żule jak dostały kasę (a było tego dużo to taksówkami jeździły po Smirnoffy i Finlandie do tesco. A Ci którzy na prawdę potrzebowali pomocy to do dzisiaj żyją w starych "hotelach" robotniczych. Wstyd

0

Zglos komentarz

M
mleko3.2 😏 Szyderca
13 lat temu

To nawet w Polsce nie jest !! ale ludzie tak swoje , wystarczy spojrzeć na tablice rejestracyjne .

0

Zglos komentarz

P
puggiblue 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Niestety Polska. COOLtura TAXI 196-66 Białystok,podlaskie.

0

Zglos komentarz

W
wdowa20.6 🎯 Wyjadacz
13 lat temu

Robić sie niechce to zapewne korzystają z czego sie da. Pisze tak na przykładzie moich sąsiadów.

0

Zglos komentarz

P
Patholog 😏 Szyderca
13 lat temu

To nie Polska. Kto nie wierzy, niech spojrzę na blachy taksówek. Pozdrawiam

0

Zglos komentarz

E
ExciterELB 💩 JP 100%
13 lat temu

Faktycznie "BI" to nie Polska, to okręg ukraiński :-]

0

Zglos komentarz

O
oooBANDYTKAooo 🌾 Wieśniak
13 lat temu

BI i BIA to byłe woj. białostockie, więc o ile wiem to jednak Polska

0

Zglos komentarz

K
konsternacja 🌾 Wieśniak
13 lat temu

No tak. Mogli se rowerem przyjechać, albo pieszo i dźwigać po śliskiej drodze przez kilka kilometrów. Gdyby byli bogatsi, to by mieli własny samochód.

0

Zglos komentarz

J
jaca22 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Dla tego nigdy nie daje kasy , darmozjady i oszuści , mi nikt nic nie daje , sam muszę zapracować aby utrzymać rodzinę

0

Zglos komentarz

K
kermitttt 🏹 Łowca
13 lat temu

Spokojnie, Pomoc Społeczna odda im Twoja kasę za Ciebie.

0

Zglos komentarz

andrzej67k
andrzej67k 🎖️ Snajper
13 lat temu

Widać, że samochód to teraz nie jest luksus.

0

Zglos komentarz

I
imprar 💩 JP 100%
13 lat temu

olowaty. Czy to opowiadasz o swojej byłej?

0

Zglos komentarz

R
rafwch 😏 Szyderca
13 lat temu

To samo jest w Wałbrzychu, nawet do opieki podjeżdżają mercedesami.

0

Zglos komentarz

R
raifel 🌾 Wieśniak
13 lat temu

wszedzie tak jest !! IM BLIŻEJ KORYTA TYM WIĘCEJ KRADNĄ !!!!!!!!!!!!!!!!

0

Zglos komentarz

H
h4cker 🏹 Łowca
13 lat temu

Chytra baba z radomia przy nich wymięka...

0

Zglos komentarz

K
kermitttt 🏹 Łowca
13 lat temu

Dlatego jak tak się rozczulacie nad tymi biednymi, bezrobotnymi czy samotnymi matkami, to pamiętajcie o takich przypadkach jak ten na filmiku. Nie mówię, że biedy nie ma, ale często to alkohol, zwykły cynizm i szukanie łatwego życia.

0

Zglos komentarz

H
halotuziemia 💩 JP 100%
13 lat temu

FAJNIE TYLKO ,ZE TO NIE JEST W POLSCE!PATRZCIE REJESTRACJE;D

0

Zglos komentarz

M
mike5 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Id**to... Białystok

0

Zglos komentarz

B
Boruwa 🌾 Wieśniak
13 lat temu

BI Białystok ! ;]

0

Zglos komentarz

P
PonuryUserr 😏 Szyderca
13 lat temu

Znam takich co mają własne biznesy w których bilans wrzucają takie koszty że wszystko im się należy łącznie ze stypą na studiach 600zl co miesiąc. Moi rodzice pracują uczciwie za najniższą krajową i już nic mi się nie należy...pomijając fakt, że mama zasuwa 240h w miesiącu

0

Zglos komentarz

M
misiekbpl 🌾 Wieśniak
13 lat temu

a u mnie w mieście co się dzieje ?! jak rozdają paczki w jednym z punktów nazwijmy to tak to ludzie normalnie samochodami przyjeżdżają że nie ma opcji nawet się przebić ulicą ale nie to żeby jakimiś sypiącymi się tylko każdy o wartości co najmniej 10tys zł.

0

Zglos komentarz

I
IGotYouDancing 🏹 Łowca
13 lat temu

Tak to jest. Ci którzy naprawdę potrzebuja pomocy sie po nią nie upominają, a na filmie to typowe cwaniactwo. Komuś bardziej by sie to przydało. Sama znam ludzi którzy mają praktycznie wszystko, ale zapomogi, paczki z caritasów i resztę i tak ciągną.

0

Zglos komentarz

Z
ziemniak1234 🌾 Wieśniak
13 lat temu

jasne, pewnie, zlinczujmy tych fałszywych biedaków bo w największy śnieg kiedy wszystko było zasypane i chodniki nie były odśnieżone wzięli taksówki po dary oszuści. O nie, co ja widzę oni mieli buty i kurtki zimowe. O jaka szlachta w workach po ziemniakach i w furmankach powinni się wozić. pozdro w...

jasne, pewnie, zlinczujmy tych fałszywych biedaków bo w największy śnieg kiedy wszystko było zasypane i chodniki nie były odśnieżone wzięli taksówki po dary oszuści. O nie, co ja widzę oni mieli buty i kurtki zimowe. O jaka szlachta w workach po ziemniakach i w furmankach powinni się wozić. pozdro wam

0

Zglos komentarz

W
wito1978 🌾 Wieśniak
13 lat temu

przez takie sk..wysyństwo przestałem wspierać takie akcje i już nie daje na dary

0

Zglos komentarz

S
serdelcool 🌾 Wieśniak
13 lat temu

A może taksówkarze też chcieli pomóc ubogim i wozili ich za darmo?? :P

0

Zglos komentarz

L
Lifeessence 💩 JP 100%
13 lat temu

to że ktoś jest biedny nie znaczy że nie ma te 15 zł na taksówke czy sobie od kogos nie pozyczy akurat tego dnia zeby nie marznąć i nie dźwigać(starsi ludzie, ktos np z reumatyzmem) , nie wiem co w tym dziwnego, na filmiku oczywiscie widac ze wszyscy wracali taksówkami... 0 wiochy

0

Zglos komentarz

H
herayo 🌾 Wieśniak
13 lat temu

może ciężko tam się dostać inaczej, a tym bardziej w taką pogodę, sam mam znajomą której która jak mnie poprosi to pojadę z nią po takie paczki.

0

Zglos komentarz

K
kubolw 🌾 Wieśniak
13 lat temu

A moze biedni Ludzie poprostu nie Maja samochodu,to Czym Maja rowerem.

0

Zglos komentarz

L
lommel 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Białystok i wszystko jasne

0

Zglos komentarz

M
maras2604 😏 Szyderca
13 lat temu

jasne ze radom, chytra baba robi za taxowkarza

0

Zglos komentarz

M
13 lat temu

A może ktoś z rodziny podjechał? Nie można mieć w rodzinie taksówkarza??

0

Zglos komentarz

F
fernando71 🌾 Wieśniak
13 lat temu

to można też pomóc w ramach rodziny... tu widać mocno rozjuszonych potrzebujących

0

Zglos komentarz

V
vertonik 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Tym razem Białystok

0

Zglos komentarz

S
13 lat temu

No i co w tym dziwnego? Taksówka to niby taki luksus? Dobry żart. W komunikacji miejskiej jeszcze by ich z tych paczek okradli.

0

Zglos komentarz

L
l123321 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Chytrość ludzka nie zna granic...

0

Zglos komentarz

F
Fleuri 🌾 Wieśniak
13 lat temu

też czasami nie mogę wyjechać do głównej drogi, bo tyle się samochodów zjedzie po zapomogę, i to nie żadne graty...

0

Zglos komentarz

K
kkkosc 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Białystok wita :)

0

Zglos komentarz

R
rzyletka 🏹 Łowca
13 lat temu

Ja mam dobre serce i ufam ludziom, więc nie osądzam. Dla przykładu Wam powiem, że swoją koleżankę woziłam po "dary", bo ciężko jej było więc zawiozłam i przywiozłam, też ktoś mógł nagrać i powiedzieć, że "samochodem po zapomogę".

0

Zglos komentarz

S
ssij_mi_jaja 🎯 Wyjadacz
13 lat temu

chytra baba z Radomia przy nich to pikuś

0

Zglos komentarz

B
burakza2zl 🎯 Wyjadacz
13 lat temu

- Jak się rozdziela pomoc dla potrzebujących? - Tak, żeby dla potrzebujących coś zostało.

0

Zglos komentarz

C
cieszejko 🌾 Wieśniak
13 lat temu

dobrze,że limuzyną nikt nie podjechał

0

Zglos komentarz

G
groh 🌾 Wieśniak
13 lat temu

na własne oczy widziałem jak pewna rodzinka baaardzo zamozna ( ktos kto posiada auta dla kazdego czlonka rodziny marek typu F. Mustang , BMWm5 ,itp...) zajadała sie serkami z KARITASU - nawet mi zaproponowano bym sie poczestował ale odmówilem sugerujac ,ze to powinno trafic do potrzebujacych.

na własne oczy widziałem jak pewna rodzinka baaardzo zamozna ( ktos kto posiada auta dla kazdego czlonka rodziny marek typu F. Mustang , BMWm5 ,itp...) zajadała sie serkami z KARITASU - nawet mi zaproponowano bym sie poczestował ale odmówilem sugerujac ,ze to powinno trafic do potrzebujacych.

0

Zglos komentarz

O
olokaloryfer 🌾 Wieśniak
13 lat temu

bo to sa cwaniaczki a nie biedni powinni to nagłosnic i pokazac ich gęby

0

Zglos komentarz

R
ROBI00000000 🏹 Łowca
13 lat temu

Ludzie na prawdę ubodzy mają honor! Honor i duma nie pozwala im na wyciągnięcie ręki po pomoc.Tu widzieliśmy cwaniaków! Znam takich co pracą się nie pokalali a terminy składania wniosków o zasiłki,paczki,zapomogi mają obcykane jak ksiądz różaniec!

0

Zglos komentarz

F
fernando71 🌾 Wieśniak
13 lat temu

masz tym razem plusa

0

Zglos komentarz

S
sernik_na_zimno 🌾 Wieśniak
13 lat temu

dokładnie, u nas pierwsi w kolejce po dary zawsze stoją ci, którzy przyjadą samochodami - i to całkiem dobrymi.

0

Zglos komentarz

D
dziadzioo 🌾 Wieśniak
13 lat temu

NO nareszcie coś co zasługuje na to by być na WIOCHA.PL i faktycznie wieś na maksa !!!

0

Zglos komentarz

J
JackCola 🏆 Master
13 lat temu

Na biedę nic się nie poradzisz, ale żeby taksówkami latać zimą O.o

0

Zglos komentarz

K
kaszu 🏹 Łowca
13 lat temu

Radom?

0

Zglos komentarz

L
lexisnexis 🌾 Wieśniak
13 lat temu

To pewnie rodziny taryfiarzy. Taryfiarzami w PL w znacznej mierze są byli komuniści, zomowcy, ubecy czy żołnierze. Dostają wysokie lub bardzo wysokie emerytury a mimo wszystko kombinują jak tylko się da.

0

Zglos komentarz

P
ptysiu1 😏 Szyderca
13 lat temu

no tak no tak, jak ktoś biedny to niech go jeszcze nogi bolą ,a wogóle co o za dary nawet wódki nie było icałe święta do d**y

0

Zglos komentarz

O
opiekuneczka21 🎖️ Snajper
13 lat temu

Biedny człowiek nigdy tak nie zrobi! Biedny podzieli się ostatnia kromką chleba a cwaniacy Carringtony nie! jako kurier wiele razy widziałam takie rzeczy bogaci czekali na 10 groszy reszty a biedaki mówili pani weź sobie resztę

0

Zglos komentarz

P
prypal 🌾 Wieśniak
13 lat temu

białystok

0

Zglos komentarz

R
radik0 🌾 Wieśniak
13 lat temu

To jest nic, jak będziesz miał dziecko i zaprowadzisz je do przedszkola z takim trudem zdobytego to szczena ci opadnie kiedy biedne mamusie merolem przywiozą swe pociechy.hmm

0

Zglos komentarz

O
osterode 🌾 Wieśniak
13 lat temu

jazda taxi to synonim bogactwa? w moim grajdole opłata za taksówkę przez całe miasto wynosi mniej niż bilet komunikacji miejskiej.

0

Zglos komentarz

D
Davidofff 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Dokładnie. Kiedyś taksówka była luksusem, w tej chwili "luksusem" stają się też bilety MPK ;) Jeśli jadą więcej niż dwie osoby to najczęściej się pokrywa lub wychodzi taniej w taxi.

0

Zglos komentarz

R
13 lat temu

A jak mysleliście jak to dział? Następne ściepka narodowa dla biednego i ubogiego Owsika sorki Owsiaka będzie za parę dni. Prawie cała polska będzie się cieszyć że pomogła Owsikowi kupić mu nową willę i auta oraz podróże dookoła świata, bo przecież on taki biedny.

0

Zglos komentarz

F
fvvc 🌾 Wieśniak
13 lat temu

różnicą jest taka ze Owsiak coś daje od siebie , pomyśl jaka by wyglądał styczeń bez Owsiaka i szpitale coś mają

0

Zglos komentarz

T
Tida6 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Człowieku o czym ty mówisz, Owsiak jest jednym z najporządniejszych ludzi, ja rozumiem że ty wolisz pe****lom na tacę dać niż wspomóc szpitale. Tak Tak popatrz ile sprzętów mają szpitale od Państwa a ile od Owsiaka... Dzięki Owsiakowi moje dziecko miało zbadany słuch

0

Zglos komentarz

R
13 lat temu

Styczeń bez owsika wyglądał by bardziej pogodniej. Owsik jeden z najporządniejszych ludzi no poprostu spadłe ze smiechu z krzesła. Ten "najporządniejszy" człowiek z imprezy na cel dobroczynny na jego potrzeby organizuje swoje podróże, żyje codziennie i organizuje swój zlot narkomanów

Styczeń bez owsika wyglądał by bardziej pogodniej. Owsik jeden z najporządniejszych ludzi no poprostu spadłe ze smiechu z krzesła. Ten "najporządniejszy" człowiek z imprezy na cel dobroczynny na jego potrzeby organizuje swoje podróże, żyje codziennie i organizuje swój zlot narkomanów

0

Zglos komentarz

R
13 lat temu

Atakuje chrtześcijan, wyzywa ich od najgorszych. Promuje sekty, alkocholizm, nakomanie i chasło "Róbta co chceta" ten ponoć najporządniejszy człowiek. Życze ci Tida aby twoje dziecko nie trafiło na jego imprezy.

0

Zglos komentarz

R
13 lat temu

Ten "najporządniejszy" człowiek propaguje alkocholizm, narkomanie, atakuje chrześcijan i im ubliża. Promuje swoje hasło "Róbta co chceta". Życze ci aby twoje dziecko Tida nie dostało się pod jego skrzydła.

0

Zglos komentarz

R
13 lat temu

HAhahha "dzieki owsiakowi moje dziecko miało zbadany słuch". Spadłem skrzesła już nie mogę ludzie takie dno bezdenności kr***nizmu wylewa się z waszych ust... no ręce opadają. Idź, pokłoń się dzienki temu swojemu nowemu bozkowi Owsikowi, oddawaj mu chołdy i pokłony, bo twojemu dziecku zbad...

HAhahha "dzieki owsiakowi moje dziecko miało zbadany słuch". Spadłem skrzesła już nie mogę ludzie takie dno bezdenności kr***nizmu wylewa się z waszych ust... no ręce opadają. Idź, pokłoń się dzienki temu swojemu nowemu bozkowi Owsikowi, oddawaj mu chołdy i pokłony, bo twojemu dziecku zbadano słuch

0

Zglos komentarz

F
fraaanczeska 😏 Szyderca
13 lat temu

Lepiej samemu żyć na poziomie i w miarę możliwości pomagać innym niż mieć wszystko w du**e i nie pomagać nikomu.

0

Zglos komentarz

R
13 lat temu

Tylko że owsik niepomaga ze swoich pieniędzy. Ludzie opamietajcie sie i przstańcie wierzyc temu oszustowi. Część z zebranej kwoty idzie na artystów , policje, straż , wojsko, idzie na ta całą impreze. Natepna część idzie na luksusy rządu tej OŚP czyli na pensje.

0

Zglos komentarz

R
13 lat temu

Tylko że owsik niepomaga ze swoich pieniędzy. Ludzie opamietajcie sie i przstańcie wierzyc temu oszustowi. Część z zebranej kwoty idzie na artystów , policje, straż , wojsko, idzie na ta całą impreze. Nastepna część idzie na luksusy zarządu tej OŚP czyli na pensje.

0

Zglos komentarz

R
13 lat temu

Nastepnie ta kwota idzie na organizacje jego tego przytanku woodstok, promowanie narkomani, prostytucji, alkocholizmu i sekt. Na samym końcu ostanie procenty kwoty zebranej trafiają na sprzęt szpitalny. Kupi parę sprzętów i wszytskie tv rozpływają się w zachwycie, a lemingi temu wierzą.

0

Zglos komentarz

K
koksubrak 🌾 Wieśniak
13 lat temu

riv77, jesteś wieśniakiem bez dwóch zdań, który naoglądał się tvtrwam i trwa w wierze co ma Rydzyk dobroczynca do powiedzenia na ten temat!

0

Zglos komentarz

G
grzanas 🌾 Wieśniak
13 lat temu

moze to jest taka akcja jak w lodzi, taksówkarze dostarczają prezenty do biednych rodzin przebrani za mikołajów. tutaj tylko te paczki pobieraja

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

Liwia88 ty chyba jesteś jakaś ułomna i połowa komentujących to i wszyscy co dali się nabrać i kciuka w górę dali. Przecież wiadomo, że w kilka osób taksówką będzie taniej niż autobusem i toboły do bagażnika, a w autobusie to chyba w d**ee sobie wsadzą. Banda matołów z was, a Liwia największy

Liwia88 ty chyba jesteś jakaś ułomna i połowa komentujących to i wszyscy co dali się nabrać i kciuka w górę dali. Przecież wiadomo, że w kilka osób taksówką będzie taniej niż autobusem i toboły do bagażnika, a w autobusie to chyba w d**ee sobie wsadzą. Banda matołów z was, a Liwia największy

0

Zglos komentarz

E
Ecstasy240 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Śmiech na sali ! jak oni sie nie wstydzą! Brak mi słów !

0

Zglos komentarz

I
imprar 💩 JP 100%
13 lat temu

Dużo komentujecie a ile tak naprawde wiecie? Ludzie ubodzy maja honor... i dlatego nie biora pomocy? no fakt bedzie głodować cała rodzina z tego powodu. Dlaczego taxi ?Ja myśle że nie maja własnych aut i 10 czy 15 zł stracić na taxi że by sprawnie i szybko przenieść pare toreb w -7C to nie wiele.

Dużo komentujecie a ile tak naprawde wiecie? Ludzie ubodzy maja honor... i dlatego nie biora pomocy? no fakt bedzie głodować cała rodzina z tego powodu. Dlaczego taxi ?Ja myśle że nie maja własnych aut i 10 czy 15 zł stracić na taxi że by sprawnie i szybko przenieść pare toreb w -7C to nie wiele.

0

Zglos komentarz

S
sisidor 🌾 Wieśniak
13 lat temu

oceniacie od razu ludzi. Może to bogatsi przekażą dalej paczki do domów biedniejszych? Starsza biedna Pani na pewno nie ma siły na przytaszczenie wora w taki mróz i śnieg. Ludzie myślcie a potem oceniajcie!

0

Zglos komentarz

O
olowaty 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Haha! Ale sie ubawiłem. To jest Polska! Paczki biorą cwaniaki i pieprzona patologia jak moja sąsiadka. S**a nie pracuje, bierze alimenty, siedzi z jakimś frajerem na kocią łapę, który pracuje i do tego bierze co się da. Do pracy jej nie wyślą bo nie ma kwalifikacji.

0

Zglos komentarz

J
jacek291173 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Gady bylem w zeszlym roku u klienta na montazu,widzialem jak paczki z akcji Uni Europejskiej trafialy do wora i szly na karme dla psow hodowlanych.Mleko w proszku,kasza,i rozne puszki miesne...Facet odkupowal to od kogos z fundacji.Bylo tego duzo,cale worki w busie koles mial...

0

Zglos komentarz

A
arnicool 🌾 Wieśniak
13 lat temu

to pewnie w Radomiu ... dużo chytrych tam jest

0

Zglos komentarz

L
lukasz28033 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Maja rozmach sk*rwisyny:D

0

Zglos komentarz

Reklama