Reklama
Reklama

Komentarze

4
O
opiekuneczka21 🎖️ Snajper
13 lat temu

znów Japonia i znów jakieś głupie konkursy

0

Zglos komentarz

R
radeks22 🌾 Wieśniak
13 lat temu

jakiś dziwny ale zarazem jaki piękny ;D

0

Zglos komentarz

R
ROBI00000000 🏹 Łowca
13 lat temu

Lalka ma trochę zwieracz z fatygowany,widocznie po zlocie analistów z Afryki..

0

Zglos komentarz

N
neurotyczny_jan 🏹 Łowca
13 lat temu

albo po wycieczce z seminarium.

0

Zglos komentarz

D
darti123 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Cwaniary ,lalką się wysługują

0

Zglos komentarz

Reklama