Reklama
Reklama

Komentarze

32
B
Bumbella 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Co za de**lki ;/

0

Zglos komentarz

O
other_than_all 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Żałosne .

0

Zglos komentarz

O
oldzia 🌾 Wieśniak
14 lat temu

hahaha

0

Zglos komentarz

K
karolek369 💩 JP 100%
14 lat temu

Hieny cmentarne :P

0

Zglos komentarz

A
Aanu 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Ludzka głupota nie zna granic -,- oto dowód

0

Zglos komentarz

C
Camille28 🏹 Łowca
14 lat temu

szok............................................

0

Zglos komentarz

C
caprio97 💩 JP 100%
14 lat temu

zdjęcie robione zapewne lustrzanką Nikuśa

0

Zglos komentarz

S
szczesliwa1993 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Jak dla mnie to zwykła durnota. Zero perfidnie zero szacunku dla zmarłych i sadze też że dla innych. Ciekawa jestem co a by powiedziały jak by ktoś im na ich nagrobku tak zrobił zadowolone pewnie nie były by.

0

Zglos komentarz

M
Memories 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Zero szacunku dla zmarłych -.- Widać, że bardzo im się nudziło. Nie mają kultury i szacunku, a przede wszystkim inteligencji.

0

Zglos komentarz

S
Stachu222 🌾 Wieśniak
14 lat temu

GUPIE DZIECI

0

Zglos komentarz

M
malutkaxp 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Brak szacunku dla zmarłych...;/ Na miejscu tego zmarłego straszyłabym je po nocach, aż by w gacie narobiły haha ;d;d

0

Zglos komentarz

B
bukiluki3 💩 JP 100%
14 lat temu

jakie kr***nki !!! TO JEST CMENTARZ !!!

0

Zglos komentarz

A
azizizi 🌾 Wieśniak
14 lat temu

tępe strzały.

0

Zglos komentarz

P
pompa_hahaha 🌾 Wieśniak
14 lat temu

jakie tempe dziewczyny .. to jest brak szacunku dla osób zmarłych ... rozumiem żeby zdjęcia robić , ale nie na cmentarzu !

0

Zglos komentarz

L
LoveBrennanHeart 🌾 Wieśniak
14 lat temu

ej ej ej !~ja pierwsze co zauważyłam to ten krzyż ale gdyby nie podpis to bym nie zauważyła ze se foty robią ;)

0

Zglos komentarz

D
dzony_mielony 🌾 Wieśniak
14 lat temu

gdybym był ojcem tej id**tki która zrobiła to zdjęcie to za taki de**lizm dostała taki wpier*ol ,że o ku*wa :/

0

Zglos komentarz

B
BigBratAni 🌾 Wieśniak
15 lat temu

trzeba mieć nasrane pod czaszką!

0

Zglos komentarz

M
MINTOR 🎯 Wyjadacz
14 lat temu

Skrajny brak szacunku do osób zmarłych. To powinno być karalne.

0

Zglos komentarz

P
polisher 💩 JP 100%
14 lat temu

takie tam z dziadziusiem

0

Zglos komentarz

B
BrOkLa 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Zero szacunku i inteligencji .

0

Zglos komentarz

K
kurczaksatana 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Skoro się odbiły, to trzeba im przyznać, że chociaż polerują pomnik:P

0

Zglos komentarz

K
kilov 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Gdybym zauważył takie "dziunie" w odbiciu pomnika kogoś ze swojej rodziny,znalazłby je i urządził takie piekiełko że chyba wolałyby żeby tam ich dane napisane były////!

0

Zglos komentarz

W
WhatTheFuuck 🌾 Wieśniak
14 lat temu

ale de**lki..-.-

0

Zglos komentarz

L
Lucyferr 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Śłit focia w lustrze- poziom hardcore

0

Zglos komentarz

K
kingus 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Kolejne pustaki

0

Zglos komentarz

C
czarna2190 💩 JP 100%
14 lat temu

oni nie znaja granic ....

0

Zglos komentarz

C
czupiczuppi 🌾 Wieśniak
14 lat temu

no ok, przyznaję, że w zdjęciu liczy się oryginalność, ale pewne granice trzeba znać -.-

0

Zglos komentarz

R
RevanlLegoras 🏹 Łowca
14 lat temu

Id**tki... Już samo zabranie aparatu na cmentarz to kretyństwo.

0

Zglos komentarz

L
loczek95 🌾 Wieśniak
14 lat temu

fajnie tylko że fotę ukradłeś komu innemu i wstawiłeś ją później

0

Zglos komentarz

S
SmacznyKalafior 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Ehhh... jak to oglądam, to myślę, że normalni ludzi są na wymarciu :(

0

Zglos komentarz

H
HiehiehieNA 🌾 Wieśniak
14 lat temu

żeby je ten pan Zygmut odwiedził w nocy. głupota totalna.

0

Zglos komentarz

M
Marionetka20 🌾 Wieśniak
15 lat temu

Mózgu to one na pewno nie mają... ;/

0

Zglos komentarz

Reklama