Reklama
Reklama

Komentarze

4
A
Arch666 🌾 Wieśniak
13 lat temu

a poczym wnioskujesz ze to piekarnia??

0

Zglos komentarz

K
klemusek 🏆 Master
13 lat temu

Bo mam wiecej fotek z tej piekarni!!!! Zobacz wczesniej "ciasto biszkoptowe"

0

Zglos komentarz

L
lowkick 🏹 Łowca
13 lat temu

To leć z tym do sanepidu jak masz więcej zdjęć z rzekomej piekarni, anie tutaj siedzisz

0

Zglos komentarz

K
karus8 🌾 Wieśniak
13 lat temu

jest to możliwe i nie takie widoki czasem można spotkać

0

Zglos komentarz

S
smoczek1985 🌾 Wieśniak
13 lat temu

chyba nie widziałeś co się w cukierniach dzieje koloego ;D

0

Zglos komentarz

Reklama