Reklama

Kontekst przeglądania wygasł. Wróć do listy i otwórz wpis ponownie, aby zachować jej kolejność.

Reklama

Komentarze

1
M
magdziara144 Wieśniak

najlepsze, że jakby ktoś chciał coś takiego to sklep musiałby to sprzedać po cenie jaka jest na sklepie. czyli kupuje 20 takich opakowań i płacę 00.00 zł

Reklama