Reklama
Reklama

Komentarze

1
J
JackCola 🏆 Master
13 lat temu

Ja zdecydowanie wolę lumpeksy, szmateksy, odzież z 2-ręki ;) Serio można wyszukać sobie ładne ciuszki, teraz kupiłem sobie szal z mysich ci.pe.cz.ek :*

0

Zglos komentarz

Reklama