Reklama
Reklama

Komentarze

5
A
anonimowa24194 🌾 Wieśniak
13 lat temu

sama sobie robisz wiochę pisząc takie coś !

0

Zglos komentarz

E
ewek113 🌾 Wieśniak
13 lat temu

bo zauważam jacy nieuczciwi są ludzie czytając dzisiejsze artykuły? a w nich po kolei, że młodzież najpierw zgłasza się na wolontariat a potem kradną perfidnie te pieniądze? to jest dla Ciebie wiocha? no to gratulacje ... Bo według mnie powinno sie zwracać na to uwagę

0

Zglos komentarz

E
ewek113 🌾 Wieśniak
13 lat temu

bo zauważam, że złodzieje są źli kradnąc kasę? no jeśli dla Ciebie to wiocha to ja nie mam pytań

0

Zglos komentarz

A
acer326 👑 Bóg Wiochy
13 lat temu

A jak od aukcji np.złotych serduszek fiskus zabierał 23% to nie było złodziejstwo?Każdy sms opodatkowany>Nawet jeżeli "wolontariusz" coś zabrał dla siebie to jest mały pikuś,fakt,że nieładnie.A nasza ukochana ojczyzna bez mrugnięcia okiem zabierała miliony

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

Tusk kradnie garściami to co nasze.. nie wygodnych ludzi- sprząta i nikt nic nie powie. Cisza jak po śmierci organisty..

0

Zglos komentarz

A
acer326 👑 Bóg Wiochy
13 lat temu

A to wszystko(ku..a)w majestacie prawa

0

Zglos komentarz

E
ewek113 🌾 Wieśniak
13 lat temu

niestety, zawsze będzie im mało niezależnie od wielkości podatku ://Takie rzeczy tylko w Polsce- nawet podatek od paliwa jest opodatkowany.... Mały pikuś? Z tym się nie zgodzę akurat, dobrze, że chociaż część jest przyłapana.

0

Zglos komentarz

O
outlaws13 🎖️ Snajper
13 lat temu

Takie rzeczy nie powinny mieć miejsca, może kiedyś taki złodziej będzie musiał korzystać ze sprzętu kupionego przez WOŚP, ale nie na wszystko mamy wpływ, złodzieje, idioci i św***e można spotkać wszędzie jak widać.

0

Zglos komentarz

A
achaja1 🎖️ Snajper
13 lat temu

Z tacy niech spróbują ukraść, ciekawa jestem efektu...

0

Zglos komentarz

P
Podlasiak1977 ⚔️ Jedi
13 lat temu

myslisz ze malo ministrantow podciaga z tacy?:)znam kilka hisoryjek.tu i tu jak nikt nie patrzy to kusi

0

Zglos komentarz

Reklama