Reklama
Tak to jest jak się za bardzo ufa nawigacji...

Tak to jest jak się za bardzo ufa nawigacji...

przez [Usunięty użytkownik] — 13 lat temu
115

Zglos post

Reklama

Komentarze

92
J
jsqurwy 💩 JP 100%
13 lat temu

Widać to po twarzy

0

Zglos komentarz

S
sekens 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Panowie ponieważ Pani wpisała adres z jakiej stacji koleżanka wyjechała, a nie wpisała na jaką stacje ma przyjechać.

0

Zglos komentarz

J
jacek160 🌾 Wieśniak
13 lat temu

jak na moje oko to gdzies jeszcze 150 km uciekło :P

0

Zglos komentarz

N
Norak 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Chciała Schengen to ma. Kiedyś, to już na granicy by jej uświadomili, że "nie tędy droga".

0

Zglos komentarz

M
makrelka 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Chorwacja nie jest w strefie Schengen! uświadomiony?

0

Zglos komentarz

B
badzik 🌾 Wieśniak
13 lat temu

tępa klępa...

0

Zglos komentarz

D
darkadiusz 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Jak ta starsza babka przejechała 1450km bez spania, to albo była na prochach, albo to wszystko bzdury.

0

Zglos komentarz

V
vonSupremo 😏 Szyderca
13 lat temu

kto to pisze??? zagrzeb jest w chorwacji a chorwacja nie jest w układzie z schengen więc proszą cię o kwity na granicy, wtedy nawet nasi posłowie zorientowaliby się ze coś jest nie halo. to jest wierutna bzdura!!!

0

Zglos komentarz

K
konrad_kacper 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Ludzie! To jest fake! 1. Kobieta przejechała niby 4 obce kraje i sie nie zorientowała, musiała zatrzymywac się na tankowanie, odpoczynek, nocleg. Zajęłoby jej to ze 30h, chyba skontaktowałaby się z koleżanką, że nie dotrze. 2. W Chorwacji czekałaby ją odprawa paszportowa. Kto wozi ze sobą paszpor...

Ludzie! To jest fake! 1. Kobieta przejechała niby 4 obce kraje i sie nie zorientowała, musiała zatrzymywac się na tankowanie, odpoczynek, nocleg. Zajęłoby jej to ze 30h, chyba skontaktowałaby się z koleżanką, że nie dotrze. 2. W Chorwacji czekałaby ją odprawa paszportowa. Kto wozi ze sobą paszport!?

0

Zglos komentarz

K
kostek7273 😏 Szyderca
13 lat temu

Nawet gdyby skręciła błędnie,GPS kazał by jej zawrócić na najbliższym skrzyżowaniu.Musiała błędnie wpisać nazwę miejscowości i nawet nie zwróciła uwagi na czas i dystans do pokonania.Ale co się dziwić:kobieta,blondynka i do tego wiekowa i wszystko jasne.

0

Zglos komentarz

M
Max74 😏 Szyderca
13 lat temu

Lubię Belgów, ale swoją tępotą potrafią czasem zadziwić, a mówię to z własnego doświadczenia.

0

Zglos komentarz

A
anetace 🌾 Wieśniak
13 lat temu

w końcu blondynka:D

0

Zglos komentarz

J
jjjzaw 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Totalna bzdura, albo ta kobieta jest chora na coś.

0

Zglos komentarz

S
sekens 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Panowie przecież ta kobieta wpisała adres skąd koleżanka wyjechała a nie gdzie przyjedzie. U nas to pewnie zdążyła by na czas z opóźnieniami naszego kochanego PKP

0

Zglos komentarz

M
mateusz1208 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Na wiocha.pl działa cenzura!!!!

0

Zglos komentarz

B
bigi84 🌾 Wieśniak
13 lat temu

kobieta za kierownica oczywiscie nie jak kazda bez obrazy Trzeba myslec co sie robi a nie kur*** wsiada i jedzie z klapkami na oczach

0

Zglos komentarz

T
tomec3d 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Wątpię żeby jechała zgodnie ze wskazówkami gps. Pewnie na co drugim skrzyżowaniu skręcała błędnie

0

Zglos komentarz

P
przemoczek1994 💩 JP 100%
13 lat temu

TO jest ściema już nie mieli co wymyślić 1450km to musiała by conajmniej jechać 15godzin to chyba sie kapła ze po 2 godzinach już coś jest nie tak bo te 80km zrobiła by w godzinę z paroma minutami porażka jest ten post co ktoś wystawił

0

Zglos komentarz

F
FilipFiloo 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Trochę to dziwne chyba musiała zatrzymać się na stację po paliwo .

0

Zglos komentarz

D
Damian-jg 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Do garów!!!!!!! A nie za kierownice

0

Zglos komentarz

B
bartek4x4 🌾 Wieśniak
13 lat temu

W POLSCE by to nie przeszło nikt nie ma przy sobie pieniędzy (na paliwo) na 1,5 tys km

0

Zglos komentarz

S
szulcik 🌟 Padawan
13 lat temu

Pani zamiast mózgu ma rosół z kurzych łapek .. nic innego tam w tej pustej łepetynie nie siedzi.

0

Zglos komentarz

B
bron_1 💩 JP 100%
13 lat temu

Oj tam oj tam. Tak się zdarza, gdy zamiast leków na chorobę lokomocyjną, napierdala się koks.

0

Zglos komentarz

A
Anonim
13 lat temu

prawie jak BABA Z RADOMIA ;)

0

Zglos komentarz

Z
zaq999 🌾 Wieśniak
13 lat temu

a jak długo jechała? nie zgłodniała po kilkunastu godzinach? kto takie pierdoły wypisuje, aż takich de**li to nie ma

0

Zglos komentarz

K
kuba.popko 🌾 Wieśniak
12 lat temu

serio? przejechała kilka granic i się nie zauważyła?

0

Zglos komentarz

J
jooo1313 🌾 Wieśniak
12 lat temu

pojezdzila po beneluksie nic dziwnego

0

Zglos komentarz

N
niemakeczupu 😏 Szyderca
13 lat temu

tępa starucha i tyle

0

Zglos komentarz

D
dyrdek 🌾 Wieśniak
13 lat temu

A wracała tą samą drogą łoł!?

0

Zglos komentarz

E
Enlightened 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Nie, wracała wrotami portalu w hiperprzestrzeni.

0

Zglos komentarz

A
agnezin 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Polka by tego nie zrobiła, bo zabrakło by jej paliwa..

0

Zglos komentarz

G
gabi2003 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Korzystam z nawigacji i map Google w telefonie i muszę przyznać że jeszcze nigdy nie wyprowadziła mnie w pole :)Po prostu trzeba aktualizować i wtedy będzie wszystko normalnie:D

0

Zglos komentarz

M
makrelka 🌾 Wieśniak
13 lat temu

a ja jej zazdroszczę takiej wycieczki:)

0

Zglos komentarz

H
hans1920 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Z którego miejsca w Polsce jest 1450 km do Torunia ?

0

Zglos komentarz

M
moska3726 🌾 Wieśniak
13 lat temu

jak można by takim tępym i sie nie zorientować ze sie tyle jedzie. przecież 80 km można przejechać ok godzine czasu a prawie 1500 jedzie sie pare ładnych godzin chyba normalny człowiek po dwóch godzinach by sie zorientował ze trzeba sie zatrzymać i ewentualnie zapytać sie kogoś o droge!

0

Zglos komentarz

V
vacarius 🏆 Master
13 lat temu

To przez ten moherowy beret!

0

Zglos komentarz

Y
yeti1992 🎖️ Snajper
13 lat temu

żeby sie nie zorientować w takiej sytuacji to trzeba być wyjątkowym młotem

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

ZAMKNIJ KU*WA RYJ, C**LU JE**NY PRZEZ TUSKA. DZIĘKUJE ZA POSŁUCHANIE MNIE :)

0

Zglos komentarz

T
tesar3 🌾 Wieśniak
13 lat temu

pół świata przejechała i się nie kapła, gó**o prawda

0

Zglos komentarz

H
h4cker 🏹 Łowca
13 lat temu

Nie wierze, że można być aż tak głupim żeby po 100km się nie zorientować że coś jest nie tak...

0

Zglos komentarz

P
prezes7809 🌾 Wieśniak
13 lat temu

nie złe musiała mieć tabletki...

0

Zglos komentarz

F
Fulorer 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Jaki z tego morał? Wszystkie drogi prowadzą do Polski xd

0

Zglos komentarz

V
vilus 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Jesteś tak samo głupi jak ta baba.

0

Zglos komentarz

C
czereza 🌾 Wieśniak
13 lat temu

czy wiesz że zagrzeb (mimo polskio brzmiącej nazwy) nie leży w polsce? :) widocznie nie, to sorki...

0

Zglos komentarz

H
havock 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Nic smiesznego ? jak mozna nie widziec ze sie wjeżdza do Chorwacji ,haha

0

Zglos komentarz

J
julia4147 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Nic w tym smiesznego -.-

0

Zglos komentarz

P
piter123qwe 🌾 Wieśniak
13 lat temu

zgadnijcie co znaczy NIE-NEWS w lewym gornym rogu :D

0

Zglos komentarz

P
prezes7809 🌾 Wieśniak
13 lat temu

?

0

Zglos komentarz

T
twister35 🌾 Wieśniak
13 lat temu

I kr***nka nie zauważała, że jest za granicą a wszystkie napisy i tablice są w obcym języku?

0

Zglos komentarz

E
ekutamadre 🌾 Wieśniak
13 lat temu

chyba tusk wymyśla takie newsy lipa dziwie się że ludzie to kupili teraz widać jaką władze ma prasa telewizja mogą wszystko wmówić ciemnej masie PRZYKRE

0

Zglos komentarz

R
Rebus364 🏹 Łowca
13 lat temu

Słyszałem o przypadku w którym obywatel Niemiec też całkowicie polegał na nawigacji i w rezultacie wjechał samochodem do rzeki.Okazało się bowiem że wg nawigacji powinien tam być most, ale ów most został rozebrany kilka miesięcy wcześniej.

0

Zglos komentarz

B
bazant59 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Id****a

0

Zglos komentarz

M
magicr16 💩 JP 100%
13 lat temu

KOBIIETA ZA KMIEROWNICA--> nic dodać nic ująć.

0

Zglos komentarz

I
iglak89 🌾 Wieśniak
13 lat temu

jak dla mnie to najgłupsza kobieta na ziemia zamiast 80 km przejechac prawie 1500 nawet ślepy głuchy i nie dorozwiniety by sie zorientowal żal.pl

0

Zglos komentarz

K
kermitttt 🏹 Łowca
13 lat temu

Bardziej mnie martwi, że taki de**l jeździ autem.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

Trochę techniki i człowiek się gubi.

0

Zglos komentarz

S
SlimS8408 😏 Szyderca
13 lat temu

Chociaż sobie pozwiedzała trochę świata ;)

0

Zglos komentarz

F
faloxx 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Co tu komentować... Kr***nka i tyle

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

ok gps, gps-em, ale co innego zgubić się przez nawigację w mieście a co innego jechać przez 8 godzin przez inne państwa... z kogo wy niby chcecie zrobić id****w?

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

Weź poprawkę na wiek tej pani i z jakiego kraju pochodzi (Jednego z najbogatszych na świecie) i rzecz staje się możliwa, to nie news z "Faktu ".

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

Pewnie zastanawiasz się co ma do tego kraj... ano wysoka emerytura, beztroska związana z brakiem zmartwień typu NFZ , i pewnie wysokiej klasy samochód na który polskiego emeryta nie stać . O ile stać na jakikolwiek.

0

Zglos komentarz

F
faloxx 🌾 Wieśniak
13 lat temu

pajakpajak - wysoka emerytura i dobry samochód nie zwalniają od myślenia. Nie bez przyczyny sami siebie zwiemy homo sapiens. Najwyraźniej ta Pani nie zasługuje na taką nazwę

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

Nie twierdzę że ta pani zasługuje na miano najbardziej rozgarniętej emerytki europy ale w końcu nie stała się nikomu krzywda więc pośmiejmy się w końcu jest z czego.

0

Zglos komentarz

M
moyzi 🌾 Wieśniak
13 lat temu

pajakpajak przestan walic farmazony Belgia jest bogata hahha 30% ludzi na socialu zyje same cygany i turki widziales ich komunikacje miejska,pociagi ZYGAC SIE CHCE mieszkam od Belgi 30 km w Niemczech daj se siana

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

To ja zostawiam swoja firmę i piszę się na ten ich "socjal" ... albo idę zamiatać ulice za 6 tysięcy płacy minimalnej.

0

Zglos komentarz

C
Czupur82 😏 Szyderca
13 lat temu

Sprawa wyszła na światło dzienne za sprawą reporterów którzy przekolorowali temat jak zazwyczaj bywa w mediach...jeżeli się mylę to uważam tą kobietę za skończoną kr***nkę i można by nadać jej miano osoby która przerwała łańcuch ewolucji będąc najsłabszym ogniwem czyli - APOKALIPSA ;)

Sprawa wyszła na światło dzienne za sprawą reporterów którzy przekolorowali temat jak zazwyczaj bywa w mediach...jeżeli się mylę to uważam tą kobietę za skończoną kr***nkę i można by nadać jej miano osoby która przerwała łańcuch ewolucji będąc najsłabszym ogniwem czyli - APOKALIPSA ;)

0

Zglos komentarz

andrzej67k
andrzej67k 🎖️ Snajper
13 lat temu

Nie mogę w to uwierzyć. Może zapomniała dokąd jedzie?

0

Zglos komentarz

S
samzi 🏹 Łowca
13 lat temu

po prostu tępa stara baba ;] głupie to i tyle

0

Zglos komentarz

M
masakra01 🏹 Łowca
13 lat temu

Szkoda że "skandale|" już nie wychodzą...... miał byś dużo do wystawiania...... goowno jakich mało !!!!!gombusy dadzą ci zieloną łapę bo mają ograniczone mózgi !!!

0

Zglos komentarz

S
SSaPeRR 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Kiedy była koło Zagrzebia, znajoma zadzwoniła: -Dojeżdżasz już do tego dworca?? -Tak kochaniutka, za 10 minut będę!!

0

Zglos komentarz

F
ferdal 🏆 Master
13 lat temu

Trzeba być skończoną id**tką żeby nie zauważyć że 80 km. już dawno minęło i przejechać kolejne 1400

0

Zglos komentarz

K
kriss92 🌾 Wieśniak
13 lat temu

jasne jasne a ja jestem wampirem i mam 700 lat.... Nawet dziecko by sie pokapowalo ze 80 km nie jedzie sie pol dnia czy dzień i do tego nie widziala kontroli na granicy chorwackiej,gdzie shengen nie ma... ładna bajeczka!

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

Dla obywateli UE. praktycznie kontroli granicznej przy wjeździe do Chorwacji nie ma.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

Tym bardziej że Belgia jest państwem założycielskim UE.

0

Zglos komentarz

F
fabbien 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Kto chce niech wierzy w tą brednie! To jest tak jakby ktoś z Krakowa miał jechać do Katowic, ale coś mu się pomylilo i minął kilka granic w tym tą ostatnia, która w ogóle leży poza granicami Unii Europejskiej i...w ogóle się nie zorientował:-) Poza tym czas podróży, znaki drogowe w różnych językac...

Kto chce niech wierzy w tą brednie! To jest tak jakby ktoś z Krakowa miał jechać do Katowic, ale coś mu się pomylilo i minął kilka granic w tym tą ostatnia, która w ogóle leży poza granicami Unii Europejskiej i...w ogóle się nie zorientował:-) Poza tym czas podróży, znaki drogowe w różnych językach

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

Przeczytaj cały artykuł (łatwo znajdziesz) lub obejrzyj panoramę z tego dnia jeśli się nie mylę .

0

Zglos komentarz

M
miki1405 🌾 Wieśniak
13 lat temu

To masz dziwne mapy wujka google. Zebrałem się i sprawdziłem,mi znalazło normalnie w zachodniopomorskim,a poza tym w łódzkim też jest Szczecin,więc błędu nie było..

0

Zglos komentarz

X
XRasputinX 🏹 Łowca
13 lat temu

Głupich nie sieją, sami się rodzą...Używanie nawigacji nie zwalnia z myślenia :P Zresztą nie tylko nawigacji...

0

Zglos komentarz

P
PawelJarosz89 🏆 Master
13 lat temu

a ja się pytam gdzie służba graniczna w chorwaci?

0

Zglos komentarz

P
pan_ksiadz 😏 Szyderca
13 lat temu

ile ona godzin musiała jechać i że to jej nie dało do myślenia?

0

Zglos komentarz

G
gargamel182 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Wklep w mapach wujka google Szczecin to co wyskoczy wiocha w łódzkim zamiast stolica zachodniopomorskiego hahaha tak i jej zadziałał GPS :D

0

Zglos komentarz

M
miki1405 🌾 Wieśniak
13 lat temu

To masz dziwne mapy wujka google. Zebrałem się i sprawdziłem,mi znalazło normalnie w zachodniopomorskim,a poza tym w łódzkim też jest Szczecin,więc błędu nie było..

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

Wpisujesz miejscowość bądź też ulicę i wyskakuje ci kilka o tej samej nazwie , wtedy warto spojrzeć na ilość kilometrów do przebycia... ;)

0

Zglos komentarz

L
liseklisek6666 😏 Szyderca
13 lat temu

Sie nie czytało instrukcji, sie nie sprawdziło gdzie sie jedzie. Stary umysł nie poradził sobie z nawigacją. Ja uzywam nawigacji bo jest dobra, bez map tez sie poradzi ale zawsze gps sie przydaje. No i sie sprawdza co i jak.

0

Zglos komentarz

K
korsarz7 🌾 Wieśniak
13 lat temu

gdzie tu logika ...

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

Ciekawe gdzie by zajechała gdyby korzystała z map aplikacji Apple.

0

Zglos komentarz

R
Rudol 🎯 Wyjadacz
13 lat temu

Kiedyś nie było GPS i ludzie dojeżdżali...ta pani wykazała się nadludzką głupotą, niestety.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

id****a

0

Zglos komentarz

G
Gregoson 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Siostra chytrej baby z Radomia

0

Zglos komentarz

P
PANKERS85 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Może to jest próba wymuszenia kasy od producenta GPSu albo mapki na nim zainstalowanej. Tak jak z tymi chorymi na raka płóc nie ostrzeżonymi przez producentów papierosów. Teraz baba zaskarży producenta GPSu, za to że nie kazali jej skontrolować planu podruży jakieś 87 razy żeby w końcu dotarło :)

Może to jest próba wymuszenia kasy od producenta GPSu albo mapki na nim zainstalowanej. Tak jak z tymi chorymi na raka płóc nie ostrzeżonymi przez producentów papierosów. Teraz baba zaskarży producenta GPSu, za to że nie kazali jej skontrolować planu podruży jakieś 87 razy żeby w końcu dotarło :)

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

Nie wierze w to ... to jest niemozliwe żeby być tak jebniętym ....

0

Zglos komentarz

E
Essay 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Zaufaliscie osobie ktora dodala ten Absurd i nie mozecie sobie darowac jak mozna byc tak `glupim`.. Przeciez fake jest tutaj tak bardzo widoczny, ze az Was nie rozumiem..

0

Zglos komentarz

R
rafalbr999 🌾 Wieśniak
13 lat temu

To nie jest fake. Mój szef mówił mi o tym i że słyszał to z radia.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

jechala ci wpi****lic

0

Zglos komentarz

M
MA5HIMA 😏 Szyderca
13 lat temu

było ja to opublikowałem jako pierwszy!! To samo i oczywiście administracja Wiocha zabłysneła inteligencją jak zwykle ;/

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

Zgadza się opublikowałeś ten fakt jako pierwszy ale z innym zdjęciem i tylko 23 pkt. życie.

0

Zglos komentarz

M
malinka8932 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Jak widać państwa zachodnie mają tańsze paliwo więc sobie mogą pozwolić na takie fanaberie. Polak musi skrupulatnie obliczać każdy km z braku funduszy, dlatego też takie sytuacje nie zdarzają się w Polsce.

0

Zglos komentarz

M
MrJoooooker18 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Rozumiem przejechać 200 km zamiast 80. Ale jak można zamiast 80 przejechać 1450?! Trzeba być totalnym kr***nem, powinna się po 2h około skapnąć, że coś jest nie tak. Gratuluję inteligencji tej pani.

0

Zglos komentarz

M
matmixmix 🌾 Wieśniak
13 lat temu

jakas id****a. dobrze ze na grenladie nie dojechala. jak mozna byc takim głabem zeby az tyle km przejechac i nie zorietowac sie ze cos jest nie tak

0

Zglos komentarz

F
fraaanczeska 😏 Szyderca
13 lat temu

Fajna taka spontaniczna wycieczka po Europie. Szkoda, że nie mam czasu i odwagi na takie szaleństwa

0

Zglos komentarz

M
marcinnus 🌾 Wieśniak
13 lat temu

tak pojechała na dworzec po kumpele ,no i akurat miała ze sobą paszport żeby do Chorwacji wjechać

0

Zglos komentarz

F
frog86 🌾 Wieśniak
13 lat temu

do Chorwacji nie jest wymagany paszport od obywatelów Uni

0

Zglos komentarz

F
frog86 🌾 Wieśniak
13 lat temu

do Chorwacji nie jest wymagany paszport od obywateli Uni

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

Prawdziwa podróżniczka.

0

Zglos komentarz

E
Eclat_Lunaire 😏 Szyderca
13 lat temu

roztargniona babinka była:):) i jaki kawał świata zwiedziła:):):)

0

Zglos komentarz

C
caen 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Mam wrażenie, że ten artykuł pisał jakiś pismak z Faktu bo nie wieżę w to aby babeczka była tak głupia. Przecież musiała bankowo tankować i nie mogła spytać się kogoś na stacji jak dojechać :D Chyba, że babeczka waliła jakiś przemyt kokainowy z Belgi do Zagrzebia i taką bajeczkę nawinęła policji :D

Mam wrażenie, że ten artykuł pisał jakiś pismak z Faktu bo nie wieżę w to aby babeczka była tak głupia. Przecież musiała bankowo tankować i nie mogła spytać się kogoś na stacji jak dojechać :D Chyba, że babeczka waliła jakiś przemyt kokainowy z Belgi do Zagrzebia i taką bajeczkę nawinęła policji :D

0

Zglos komentarz

K
KaMoL 🌾 Wieśniak
13 lat temu

To jest jakaś typowa ściema. Oe woerze w to, że kobieta mogła przejechać 1500 km i nie połapać się, że nawigacja ją tak poprowadziła. A jesli ma takie kłopoty z orientacja w terenie. To niech przesiądzie się na komunikacje miejską. Bo w przyszłości pomyli zielone z czerwonym.

0

Zglos komentarz

R
ROBI00000000 🏹 Łowca
13 lat temu

Nawigacja ogłupia!!!! Jedna babka wjechała do rzeki bo tak pokierowała ją nawigacja..Promu widocznie nawigacja nie podała.

0

Zglos komentarz

P
pacman91 🌾 Wieśniak
13 lat temu

ciekawe jest to że nie zorientowała się podczas jazdy że te 80 km jest strasznie długie

0

Zglos komentarz

B
bokiem91 🌾 Wieśniak
13 lat temu

W naszym pięknym kraju było by to nie możliwe. Emeryta z emeryturą 800 zł nie było by stać na przejechanie 2900 km w dwie strony :D Więc nie musimy się martwić o naszych rodaków że się zgubią w wielkim świecie. Pozdrawiam ! Dziękuję za uwagę :D

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

Tak jak "mówisz" wyjadą za rogatki miasta i zapali się rezerwa w krajach takich jak Belgia tych problemów nie ma leje się do pełna bo szkoda czasu żeby zajeżdżać trzy razy w tygodniu i po dwa litry tankować.

0

Zglos komentarz

T
tomek5558 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Sądząc po wieku tej babci stwierdzam że nie umie posługiwać sie GPS-em

0

Zglos komentarz

P
powaga1969 🌾 Wieśniak
13 lat temu

wzięła ze sobą nawigację ale zapomniała mózgu

0

Zglos komentarz

K
kriss92 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Huzar1 a jakim trzeba byc pustakiem,żeby w tą bajeczkę uwierzyć? Miłego minusowania dzieci ;))

0

Zglos komentarz

H
Huzar1 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Nie no kur*a leb to ona ma pusty.Pewnie zostane zminusowany za to ze "brzydko sie wyrazilem".....no ale powiedzcie jakim pustkakiem trzeba byc zeby cos takiego odwinac...jej wiek nic nie tlumaczy, skoro jest starszą babką niech nie wsiada za kółko..proste

0

Zglos komentarz

Reklama