Reklama
Reklama

Komentarze

7
P
Pawello7 🌾 Wieśniak
13 lat temu

hahahahah Radom królestwem buractwa ; D

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

a potem "o dziwo" lecą teksty typu: polaczki-biedaczki-cebulaczki.

0

Zglos komentarz

G
gurool 🎯 Wyjadacz
13 lat temu

chytry facet z Radomia chciał zabrać pani tv

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

I jeszcze ten de**l, z tymi głupimi odgłosami w tle.

0

Zglos komentarz

M
maniek2000 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Tyle że to nie radomski market

0

Zglos komentarz

L
lancer176 😏 Szyderca
13 lat temu

Normalnie żenada. Żal takich ludzi.Przez takich jesteśmy pośmiewiskiem dla całego świata.

0

Zglos komentarz

B
Burnes 🌾 Wieśniak
13 lat temu

To nie jest Radom - chociaż pełno chciwych polskich wiesniaków

0

Zglos komentarz

Reklama