Reklama
Source: YouTube

Pamiętajcie jeżeli wypijecie alkohol nie pijcie!

przez NissanQ2 — 13 lat temu
2

Zglos post

Reklama

Komentarze

2
R
r1mel 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Na wioche to z Toba, ortografia widze, ze "nie" grzeszysz.

0

Zglos komentarz

R
rotan 😏 Szyderca
13 lat temu

Trzeba poczekać, aż zamarznie i zacząć jeść :)

0

Zglos komentarz

Reklama