Reklama
Reklama

Komentarze

38
H
h4cker 🏹 Łowca
13 lat temu

Jakbym był kierowcą na widok tego złomu nawet bym nie zwalniał :) chyba, że mógłby się wykoleić to tylko wtedy :D

0

Zglos komentarz

M
Malboras 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Jesteś de**lem... Gdyby to zrobił to by miał problemy za uszkodzenie tramwaju. Najpierw dzieciaku pomyśl o konsekwencjach, a potem pisz pierdoły.

0

Zglos komentarz

H
h4cker 🏹 Łowca
13 lat temu

sam jesteś de**lem i dzieciaku to możesz mówić do swoim koleżków, c**lu...

0

Zglos komentarz

M
Motorniczy_LFC 💩 JP 100%
13 lat temu

Po co się wypowiadasz na tematy na które nie masz pojęcia? De**lem jesteś chyba..

0

Zglos komentarz

W
westona 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Plan Grunwaldzki we Wrocławiu... duży węzeł MPK... miejsca do zatrzymania są więc zdjęcie srogo naciągane..! Straż staje tam notorycznie i nigdy nie utrudniało ruchu. Żal.

0

Zglos komentarz

C
cezarmilan 🎖️ Snajper
13 lat temu

Czyli wstawiający to ćwok.

0

Zglos komentarz

F
ferdal 🏆 Master
13 lat temu

Potwierdza się to co napisałem wcześniej,piękny szuka wiochy na siłę,a to wiocha sama w sobie.

0

Zglos komentarz

E
Elbing 🏆 Master
13 lat temu

Część absurdów dodanych przez pieknykrzysio też mi się zdaje naciągana ale ten akurat zasadny. W tym miejscu idzie postawić busa tak, by nie blokował ruchu. Po prostu nie pomyśleli...

0

Zglos komentarz

P
pieknykrzysio 🏹 Łowca
13 lat temu

Polecam caly tekst pt. Straz miejska zablokowala torowisko na pl. Reagana. Dla niedowiarkow ze to zadne szukanie glownej czy fotka z kontekstu wyjeta. Jest wiecej zdjec...

0

Zglos komentarz

E
Elbing 🏆 Master
13 lat temu

2012-01-31 - ciut przystarawe ale nie zmienia faktu, że strażnicy zaparkowali bezmyślnie. Gdybyś dodał sklejkę kilku zdjęć nie byłoby wcześniejszych wątpliwości.

0

Zglos komentarz

M
mielonozaur 😏 Szyderca
13 lat temu

>>> Nakur.iałbym tym tramwajem w nich.

0

Zglos komentarz

Z
Zeusek 😏 Szyderca
13 lat temu

Moim zdaniem ten tramwaj powinien calkowicie nie przejmowac sie kr***nami i jechac dalej a nawet przyspieszyc ( latwiej bedzie ich zepchnac )

0

Zglos komentarz

M
Motorniczy_LFC 💩 JP 100%
13 lat temu

No to byś wyleciał z roboty, bo gdy auto stoi, a tramwaj w nie wjedzie to wina jest motorniczego.

0

Zglos komentarz

R
rafal4001 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Przyjechali bo wezwano ich na interwencję do tego tramwaju. Ktoś leżącego pijaka musi przecież wyprowadzić. ps. zrobione zdjęcie nie odzwierciedla nigdy do końca rzeczywistości.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

Jest artykuł i kilka zdjęć , załatwiali coś po drugiej stronie ronda i zajęło im kilka minut na przeparkowanie samochodu który zablokował torowisko .

0

Zglos komentarz

P
Pan.M 🌾 Wieśniak
13 lat temu

de**lowi który tak zaparkował powinni odebrać prawko

0

Zglos komentarz

B
bewaking 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Niestety pieknykrzysio, ale straz miejska jest uprawniona do poruszania sie pasami wylaczonymi z ruchu takimi jak ten, gdzie pewnie stoi znak pionowy B-1 oraz do zatrzymywania innych pojazdow na takiej drodze...

0

Zglos komentarz

G
gryczane 🌾 Wieśniak
13 lat temu

to jest przystanek autobusowo-tramwajowy, więc nie mieli tam po co wjeżdżać - to raz, chyba, że interweniowali, ale musieliby mieć wtedy włączone światła na kogucie, aby móc tam się zatrzymać - to dwa.

0

Zglos komentarz

A
Anonim
13 lat temu

"Co wolno wojewodzie to nie tobie..."

0

Zglos komentarz

M
marcin1975rm 🏹 Łowca
13 lat temu

Po prostu idioci

0

Zglos komentarz

A
afero123 🌾 Wieśniak
13 lat temu

TYM szamotom wszystko wolno .

0

Zglos komentarz

S
szulcik 🌟 Padawan
13 lat temu

Bezmyslne tepe łby !!! Straż wiejska !!Nadają sie jedynie do chlewa ,św***om g**j wywalać !!

0

Zglos komentarz

G
gejson 🌾 Wieśniak
13 lat temu

wpisz sobie w google : Straz miejska zablokowala torowisko na pl. Reagana MAndat powinni dostac - zglosic to trzeba bylo rano , żeby policja przyjechała i ukarała mandatem.

0

Zglos komentarz

G
gasart 💩 JP 100%
13 lat temu

jakies stare zdjecie bo linia 70 nie jezdzi juz jakies 2 lata ;]

0

Zglos komentarz

M
Motorniczy_LFC 💩 JP 100%
13 lat temu

Jakie stare jak ostatnio jeździła w 2012 roku, w drugiej połówce, wypowiadaj się na tematy na które masz wiedze..

0

Zglos komentarz

M
Motorniczy_LFC 💩 JP 100%
13 lat temu

2 lata nie jeździ? tak się składa, że ostatnio jeździła w 2012 roku. Nie rozumiem po co ludzie wypowiadają się na tematy na które nie mają pojęcia..

0

Zglos komentarz

J
jarny 🌾 Wieśniak
13 lat temu

jak kto lubi odgrzewane kartofle.

0

Zglos komentarz

C
candycane1988 🌾 Wieśniak
13 lat temu

skurw.syny wstydu nie mają!

0

Zglos komentarz

P
pietraslkjhg 🎖️ Snajper
13 lat temu

Pewno na służbie byli gamonie

0

Zglos komentarz

P
powaga1969 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Powstanie nowe przysłowie : "Głupich nie sieją, sami się rodzą i wstępują do straży miejskiej :)

0

Zglos komentarz

E
elfis 🌾 Wieśniak
13 lat temu

bez szerszego kadru ciężko ocenić co tu się stało, ale tramwaj ma drzwi otwarte, jeżeli akurat strażnicy ratują komuś życie to ja tu nie widzę wiochy, ale jeżeli zaparkowali jak ciapy i poszli gdzieś to już jak najbardziej jest pa*se

0

Zglos komentarz

T
turandot 🎯 Wyjadacz
13 lat temu

Bardzo trafny komentarz, właśnie to samo miałam napisać.

0

Zglos komentarz

O
omeq1 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Strażnicy ratuja komus zycie hahahahahahaha chyba fotoradarowi

0

Zglos komentarz

T
turandot 🎯 Wyjadacz
13 lat temu

omeq1 gdyby głupota mogła latać, Ty opuściłbyś orbitę ziemską.

0

Zglos komentarz

O
omeq1 🌾 Wieśniak
13 lat temu

turandot.. głupota to mozna nazwac twoje narodziny, a straz miejska moze jedynie ratowac zycie Rostowskiemu i Tuskowi a nie zwykłemu obywatelowi.Pozdrawiam ozięble

0

Zglos komentarz

S
ssij_mi_jaja 🎯 Wyjadacz
13 lat temu

motorniczy powinien zadzwonić po straż miejską, ha ha ha żeby założyli im blokadę

0

Zglos komentarz

B
bonifacq 🎖️ Snajper
13 lat temu

Wrocław Pl, Grunwaldzki , Strażnicy miejscy leczą kompleksy bo sie do POlicji nie dostali

0

Zglos komentarz

M
Mr29Jakub 💩 JP 100%
13 lat temu

Brak słów ;-)

0

Zglos komentarz

S
spartakus8888 💩 JP 100%
13 lat temu

Wrocław rondo regana hehe:D straz miejska instytucja która do niczego sie nie nadaje we wroclawiu, potrafia tylko babcie ze straganu przeganiac a jak idzie kilku chlopa przez miasto z piwami w ręce to odwracaja sie w drugą strone pi**y...

0

Zglos komentarz

P
pieknykrzysio 🏹 Łowca
13 lat temu

Zapraszam na moj kanal pieknykrzysio1 na joutjub, tam jest wiecaj takich nonsensow dot strazy miejskiej wroclawia, ogolnie ruszyla akcja w miescie WROCLAW KOCHA STRAZNIKA JAK WARSZAWA OKUPANTA.

0

Zglos komentarz

Q
qwerty777 🎖️ Snajper
13 lat temu

Widzieliscie przeciez wiele razy jak wygladaja ludzie tam pracujacy. Nie spodziewajcie sie, ze straznik miejski posiada mozg i potrafi go urzywac. to tylko glupie popychadlo w rekac wladzy... czlowiek bez honoru, bo smieciarze maja wiecej honoru niz te popychadla.

0

Zglos komentarz

R
RoberD 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Jak pomyślę że dostają kasę z naszych podatków robi mi się słabo!!!

0

Zglos komentarz

Q
qwerty777 🎖️ Snajper
13 lat temu

Widzieliscie przeciez wiele razy jak wygladaja ludzie tam pracujacy. Nie spodziewajcie sie, ze straznik miejski posiada mozg i potrafi go uzywac. to tylko glupie popychadlo w rekac wladzy... czlowiek bez honoru, bo smieciarze maja wiecej honoru niz te popychadla.

0

Zglos komentarz

V
Villemooo 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Niech żyje wrocławska straż miejska....

0

Zglos komentarz

J
JackCola 🏆 Master
13 lat temu

dobrze że napisałeś z małej - przez 'w' - nie z dużej przez 'W' Stolica wiochy! :D

0

Zglos komentarz

V
Villemooo 🌾 Wieśniak
13 lat temu

JackCola o ile mi wiadomo przymiotniki pisze się z małej litery ;-)

0

Zglos komentarz

O
ogarnijto 🎯 Wyjadacz
13 lat temu

jest różnica gdzie ? 0_0 wszędzie tak samo się zachowują

0

Zglos komentarz

P
PiatyElement 🌾 Wieśniak
13 lat temu

2 dni temu pomagałem jako rodzic przy balu w gimnazjum. Czekając na pozostałych stałem przy drzwiach. Wszyscy którzy wchodzili mówili dzień dobry. Dyrektor podszedł i się przywitał. Podjechała SM, weszło dwóch po 70kg żywej wagi z wrzodami pod pachami - ani dzień dobry, ani zamknąć za sobą drzwi. Pó...

2 dni temu pomagałem jako rodzic przy balu w gimnazjum. Czekając na pozostałych stałem przy drzwiach. Wszyscy którzy wchodzili mówili dzień dobry. Dyrektor podszedł i się przywitał. Podjechała SM, weszło dwóch po 70kg żywej wagi z wrzodami pod pachami - ani dzień dobry, ani zamknąć za sobą drzwi. Póź

0

Zglos komentarz

P
PiatyElement 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Później po rozmowie z dyrektorem stanęli przy drzwiach. Wnosiłem kilka reklamówek z napojami i jedzeniem dla dzieciaków, myślicie że otworzyli mi drzwi aby pomóc ????. Tak to oni się nie zniżają. Niestety prawdziwe i żałosne.

0

Zglos komentarz

Z
zbiczeek 🏹 Łowca
13 lat temu

A zdjecie zostalo tak przypadkowo zrobione/wykadrowane, czy celowo, aby nie bylo widac dlaczego akurat tak blaszak stoi?

0

Zglos komentarz

F
ferdal 🏆 Master
13 lat temu

Zdjęcie z doopy wzięte,wycięte z kontekstu,nie kupuję że tak parkują,raczej to jakaś interwencja.Jesteś monotematyczna,a każda kolejna wiocha jest gorsza od poprzedniej.Nie traktuj wiochowiczów jak bezmyślnych głupków,którzy nie wiedzą na co patrzą,poszerz horyzonty.,

0

Zglos komentarz

M
malenka_monika 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Zbyt wiele nie możemy od nich wymagać... Kto pracuje w straży? Nie doszli policjanci, którzy polegli w eliminacjach, chłopcy którzy mają tzw " 2 lewe ręce do pracy", oraz osoby których motto brzmi "co tu robić aby coś zarobić i się nie narobić".

0

Zglos komentarz

Z
zygmunt1952 🎖️ Snajper
13 lat temu

Sami sobie blokady nie założą ani mandatu nie wlepią.Już to raz pisałem im wolno bo oni są władza.

0

Zglos komentarz

C
czapiewski 🎖️ Snajper
13 lat temu

Precz ze straza mniejska i gminna!!!

0

Zglos komentarz

D
duendex 🌾 Wieśniak
13 lat temu

pojechali.. ale nie po bandzie tylko po torach.. ćwoki :/

0

Zglos komentarz

Z
Zubkownik 🏹 Łowca
13 lat temu

TOTALNE MATOŁY

0

Zglos komentarz

Reklama