Reklama
Reklama

Komentarze

34
L
L4jkasz 🌾 Wieśniak
13 lat temu

szczotka musi byc na wszelki wypadek , jakby ktos nabrudzil :D

0

Zglos komentarz

R
Rumpel123456 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Do wszystkich osób piszących, że wstyd dla PKP, koleje to, tamto....Jesteście de**lami. Czy ktoś z was KIEDYKOLWIEK widział okna w drewnianej ramie oraz rury w pociągu ?

0

Zglos komentarz

A
AnnaJP 🌾 Wieśniak
13 lat temu

O fuu, no przecież to niehigieniczne... :/

0

Zglos komentarz

P
PawelJarosz89 🏆 Master
13 lat temu

ktoś komuś chyba achtunga pierdzielna do kolanka w kiblu bo inaczej tego nie wytlumacze dlaczego on tak wyglada

0

Zglos komentarz

S
siostra_stefania 😏 Szyderca
13 lat temu

To nie jest kolej w Polsce, nawet nie w Rosji. Przecież widać, że zdjęcie na jakiejś starej łajbie robione, sznurek przy szczotce jest żeby nie ginęła kiedy statek się "buja". Łajba ma pewnie ze sto lat. Mylący jest ten grzejnik za kiblem, zupełnie jak w pociągach :)

0

Zglos komentarz

P
porcupine 😏 Szyderca
13 lat temu

A możliwe, w pociągach raczej nie ma drewnianych okien. Ale i tak powinni kogoś przeciągnąć pod kilem za ten syf.

0

Zglos komentarz

S
szulcik 🌟 Padawan
13 lat temu

To kibel PKP czy w gimnazjum ??

0

Zglos komentarz

S
suchy_uk 🌾 Wieśniak
13 lat temu

dawno juz nie widzialem tak zadbanego WC w PKP

0

Zglos komentarz

N
Nazarek29 🎖️ Snajper
13 lat temu

To Ukraina, albo Rosja! W Polsce takiego nie ma. Acer326 jelen!

0

Zglos komentarz

B
bintom 🌾 Wieśniak
13 lat temu

To taki system antykradzieżowy. Klapa od kibelka leży obok, a i tak nikomu się w domu nie "przyda" . Szczotka jeszcze nie doszła do tego systemu co kibelek dlatego musi być zabezpieczona, ale jeszcze kilka lat i też będzie zabezpieczona :)

0

Zglos komentarz

N
normalny_irl 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Ludzie, jak my wyglądamy przed innymi? To wstyd nie z tej ziemi. XXI wiek, a toaleta z XVII. To już zakrawa o kpinę, przy takich opłatach za przejazd. A kolejki górskie, chcą odsprzedać prawie za nic, choć przyniosły w zeszłym roku ponad 1 milion złotych dochodu.Wstyd.

0

Zglos komentarz

D
doszkin 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Zgadza się Ukraina albo Rosja, jeździłem to wiem

0

Zglos komentarz

O
otomin 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Welcome to Poland!!!

0

Zglos komentarz

M
Majka18 🌾 Wieśniak
13 lat temu

To napewno nie jest w Polsce, niedawno jechałam pociągiem Regio i jakoś toaleta normalnie wyglądała i nawet czysto było.

0

Zglos komentarz

W
woytasq 🌾 Wieśniak
13 lat temu

To je stimpank.

0

Zglos komentarz

G
Gryzon31 🌾 Wieśniak
13 lat temu

ale ta różowa szczota dodaje koloru

0

Zglos komentarz

R
rokoloko 💩 JP 100%
13 lat temu

hydrauliczne krzesło - średniowieczne narzędzie tortur

0

Zglos komentarz

P
panas126 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Wsiąść do pociąguuu byle jakiego..

0

Zglos komentarz

P
porcupine 😏 Szyderca
13 lat temu

A ten sznurek przy szczotce to po to, żeby nikt jej nie ukradł?

0

Zglos komentarz

Z
zbiczeek 🏹 Łowca
13 lat temu

Az dziwne, ze dolnej czesci od szczotkowego zestawu ktos nie podpierniczyl. No chyba, ze jest do podlogi przymocowana...

0

Zglos komentarz

I
ikarus86 🌾 Wieśniak
13 lat temu

przy takim stanie rzeczy to nie wiem po co komu ta szczotka :D

0

Zglos komentarz

P
porcupine 😏 Szyderca
13 lat temu

Na pamiątkę :P

0

Zglos komentarz

G
Gabararara 💩 JP 100%
13 lat temu

ka konduktorom każą się uśmiechać ICC

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

I jak tu zrobić słit focię? Chyba trzeba się przenieść do sypialni;)

0

Zglos komentarz

S
ster000 🏹 Łowca
13 lat temu

PKP - szacun za zajebistą szczote do na lince.

0

Zglos komentarz

F
FranekAfok131 🌾 Wieśniak
13 lat temu

No wiocha nie powiem ale kto to zrobił ? Ludzi .. Sami sobie to robimy .

0

Zglos komentarz

T
traczek10 😏 Szyderca
13 lat temu

fakt częsć ludzi to fleje no ale ten przybytek nie był chyba czyszczony od '45

0

Zglos komentarz

W
wdowa20.6 🎯 Wyjadacz
13 lat temu

Gó*****y sedes ^^.

0

Zglos komentarz

T
Tegos01 🌾 Wieśniak
13 lat temu

ale ze co ? ze niby papieru nie ma ?? ;D

0

Zglos komentarz

T
Tegos01 🌾 Wieśniak
13 lat temu

ale ze co ? ze niby papieru nie ma ?? ;D

0

Zglos komentarz

O
Outlander198500 😏 Szyderca
13 lat temu

pe**ł spustowy wymiata :D

0

Zglos komentarz

P
pazurskas 🌾 Wieśniak
13 lat temu

To nie pe**ł spustowy, tylko katapulta.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

Nawet na Małysza strach sikać ;)

0

Zglos komentarz

R
ROBI00000000 🏹 Łowca
13 lat temu

Jak się domyślam to klop z kolejowego wagonu...Pasażerowie strajkujmy przeciw takim warunkom..Ciekawe ile by PKP pociągnęło bez pasażerów..

0

Zglos komentarz

P
pazurskas 🌾 Wieśniak
13 lat temu

PKP - Pięknie Ku.rwa Pięknie

0

Zglos komentarz

H
henda 🌟 Padawan
13 lat temu

Ewentualnie facet mogłby sie załatwic ale kobitka no raczej nie w to cos.)

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

Niestety większość toalet w PKP tak wygląda. Smutne jest to, że mamy XXI wiek, płaci się kasę za bilety, a podróżuje się w takich warunkach.

0

Zglos komentarz

M
MsRoland24 🌾 Wieśniak
13 lat temu

i widział ty to na własne oczy?

0

Zglos komentarz

N
normalny_irl 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Ja widziałem na własne oczy.

0

Zglos komentarz

Z
Zeusek 😏 Szyderca
13 lat temu

Publiczny ?

0

Zglos komentarz

M
matmixmix 🌾 Wieśniak
13 lat temu

kopka jak w komarku

0

Zglos komentarz

T
topik741 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Witam przeciesz to jest kolej w Rosji tumany a wy jak zwykle oczerniacie polskie koleje ogarnijcie się rodacy !!!!!!!!!!!

0

Zglos komentarz

Reklama