Reklama
Reklama

Komentarze

9
P
Pancia22 💩 JP 100%
15 lat temu

Oooo wtf!!! Ha ha ha wiejski mafiozo :) Lans na zegarek ha ha ha śmieszni sa tacy ludzie. Lepiej miec kase i się z tym nie obnosić :)

0

Zglos komentarz

D
dyktator84 💩 JP 100%
15 lat temu

hahaha jaki lansik ;P I myśli, że jest fajny ;D

0

Zglos komentarz

K
kokolcz 🌾 Wieśniak
15 lat temu

dobry wieśniak :D

0

Zglos komentarz

A
arrest 🌾 Wieśniak
15 lat temu

a ja myślałem ze zegarek się nosi na lewej ręce...

0

Zglos komentarz

W
woleniepic 🌾 Wieśniak
15 lat temu

Szkoda mi takich ludzi,naprawde.

0

Zglos komentarz

P
przerwana 🌾 Wieśniak
15 lat temu

BMW moja miłość :D hahaha

0

Zglos komentarz

B
Blue99 🌾 Wieśniak
15 lat temu

Ubóstwo umysłowe się maluje na twarzy,wiocha jak się patrzy.+10 do lansu za zegarek.

0

Zglos komentarz

C
ChinskiTurysta 🌾 Wieśniak
15 lat temu

stare? a skad wiesz jakie ? widac tylko znaczek chyba ze jestes niezla wyjadaczka tzw typowa blachara co pozna mercedesa po dzwieku jaki wydaje podczas jady po miescie xD

0

Zglos komentarz

T
tikki 🌾 Wieśniak
15 lat temu

zdjęcie mega przypałowe

0

Zglos komentarz

Reklama