Reklama
Reklama

Komentarze

3
M
mariusz-1103 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Wyglada prawie tak samo jak Błażej z Pierwszej Mułości :)

0

Zglos komentarz

S
scooterpl 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Jeszcze baran na pasach zaparkował widać skąd przyjechał

0

Zglos komentarz

D
DjSpin11 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Karol taxi hahahahah

0

Zglos komentarz

Reklama