Reklama
Reklama

Komentarze

50
K
kojak20 🌾 Wieśniak
12 lat temu

jestem na tak :D

0

Zglos komentarz

M
MarioMAX 💩 JP 100%
13 lat temu

Przecież to stara audi produkowane od 96'-03' zderzak tylko włożony od tej nowszej, nawet ładnie zrobione ale to żadna kozacka fura, pewnie z 10k warta

0

Zglos komentarz

C
caracan 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Temu Panu, ktory zauwazyl zderzak gratuluje! Albo i nie. Nie ma czego.

0

Zglos komentarz

F
fanys 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Elegancko na "nisko i szeroko" zrobione audi a autor to się zna tylko na swoim matizie

0

Zglos komentarz

N
nocnydemon 🌾 Wieśniak
13 lat temu

wiejska przerobka ..dno

0

Zglos komentarz

A
anelka 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Napisałem 8L jak nie wiesz co to jest to wpisz sobie w google.A3 dzieli się na 8L i 8P.. jak widać sporo dzieciaków nie rozróżnia L/P od A, a przecież to takie trudne znać alfabet..

0

Zglos komentarz

A
ak47 🏹 Łowca
13 lat temu

1 audi piękne 2 pośladki jak się patrzy kurw. 3 jeba. peduchuf:D

0

Zglos komentarz

B
belphegor999 💩 JP 100%
13 lat temu

ZUS 228? XD

0

Zglos komentarz

T
tomas1980 🌾 Wieśniak
13 lat temu

ojej... komuś żal du#$ ściska :-)

0

Zglos komentarz

S
szulcik 🌟 Padawan
13 lat temu

Piekna audiczka a3

0

Zglos komentarz

K
koniu48 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Wrzucający to chyba jakiś Homo niewiadomo. Ch*j w ten zderzak.. Na co innego patrze ;)

0

Zglos komentarz

N
norcio25 💩 JP 100%
12 lat temu

auto akurat kocur :)

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

Oj piesek sobie poskacze:)

0

Zglos komentarz

S
solekjp 💩 JP 100%
13 lat temu

pier dolicie smuty... wlasnie ze fajne audi

0

Zglos komentarz

S
swirus231 🌾 Wieśniak
12 lat temu

chyba że mial na myśli upodobienie Audi A3 , do jak wskazuje dokładany zderzak do A6 :P Gleba fajna rzecz ale bez takich zderzaków;]

0

Zglos komentarz

M
marcin1975rm 🏹 Łowca
12 lat temu

Fajna, zgrabna, a i bryka zacna

0

Zglos komentarz

K
kermitzaba87 🏹 Łowca
12 lat temu

aż dziwne ze to auto to nie bmw... moda się zmieniła czy jak?

0

Zglos komentarz

G
gandzik13 🌾 Wieśniak
12 lat temu

widzicie rejestracje? Czy to ZUS?

0

Zglos komentarz

M
12 lat temu

ktoś próbował odmłodzić audi A3 ;) ale niestety według mnie ch*jowy efekt

0

Zglos komentarz

D
dymion03 💩 JP 100%
12 lat temu

wiocha wiochom,ale pomijajac hujowy zderzak,obnizone auta sa zajebiste,dlatego myslisz tak o kazdym sportowym aucie?

0

Zglos komentarz

P
piotr123 🌾 Wieśniak
12 lat temu

noo fajna nawet

0

Zglos komentarz

I
izol84 💩 JP 100%
12 lat temu

strasznie wieśniacki ten zderzak

0

Zglos komentarz

A
alex9999 💩 JP 100%
12 lat temu

to prawda fajny ten zderzak!! a złośliwe komentarze to pewnie brzydkie ,zazdrosne,grube,babska piszą.

0

Zglos komentarz

S
siwy1979malpa 💩 JP 100%
12 lat temu

niezla poza majteczki w dol! i niezle bzykanko!

0

Zglos komentarz

B
blueboy90 🌾 Wieśniak
11 lat temu

z d**y fota... zderzak przy ziemi-stance nation, poczytaj o tym potem krytykuj.

0

Zglos komentarz

W
wila1 💩 JP 100%
13 lat temu

strój reebok'a ;)

0

Zglos komentarz

I
iloncia2706 💩 JP 100%
13 lat temu

no patrzcie poprawił... xD tak brawo to jest zderzak xDDDD

0

Zglos komentarz

Q
qwerty777 🎖️ Snajper
13 lat temu

Wlasciciel tego auta zazdrosny mozgu moze miec na zime 2 inne... ale co ty mozesz o tym wiedziec ;)

0

Zglos komentarz

L
lolek143 🌾 Wieśniak
13 lat temu

a po 2 to nie polska rejestracja i nie wiadomo czy w tamtym kraju jest wgl zima :D

0

Zglos komentarz

P
ponury997 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Zazdrość straszna rzecz :/

0

Zglos komentarz

S
samzi 🏹 Łowca
12 lat temu

hehe z co mam być zazdrosny ? za audi a3 po wiesniackim tuningu ? mam Alfe 156 z 08r. za prawie 30koła ^^ a możne za tą id**tkę z fotki ? no sory bardzo ale nie interesują mnie dziewczyny które wypinają d**ę do fotek po to żeby więcej ocenek dostawać ... a jak ty lecisz na takie szlaufy o współczu...

hehe z co mam być zazdrosny ? za audi a3 po wiesniackim tuningu ? mam Alfe 156 z 08r. za prawie 30koła ^^ a możne za tą id**tkę z fotki ? no sory bardzo ale nie interesują mnie dziewczyny które wypinają d**ę do fotek po to żeby więcej ocenek dostawać ... a jak ty lecisz na takie szlaufy o współczuję :)

0

Zglos komentarz

H
HenrykDeep 😏 Szyderca
13 lat temu

Mnie najbardziej interesuje to, że leżący pies jest w kolczatce : /

0

Zglos komentarz

M
marcind5891 😏 Szyderca
13 lat temu

z tyłu jest boska

0

Zglos komentarz

C
CZYCHACZ 🏹 Łowca
13 lat temu

Audi rzeczywiście strasznie obniżone, ale za to laska ma dobry prześwit!!!

0

Zglos komentarz

Z
Ziemniaak 💩 JP 100%
13 lat temu

pług hehehe

0

Zglos komentarz

M
monster0 🏹 Łowca
13 lat temu

Dla mnie wiochą są takie laski, które do zdjęć wystawiają d**ę. Mózgu nie ma to czymś musi zaskarbić sobie znajomych.

0

Zglos komentarz

L
lotr123456 💩 JP 100%
13 lat temu

wypina się przy aucie swojego Zydowskiego Pana jej polski chłopek ma pewnie poloneza albo golfa i penisa o długości 15 cm a Żyd ma rolexy na ręce ,samochody ,piekne ciało ,klasę i penisa 23 cm .Polki to łatwe i tanie szmaty

0

Zglos komentarz

A
anelka 🌾 Wieśniak
13 lat temu

haha przeciez to audi 8L a zderzak ma od 8P.. ale wiocha, dlatego laska wiadomo ze tez pustak :)

0

Zglos komentarz

J
jedziemmalina 😏 Szyderca
13 lat temu

Jakie A8? To A3 z wiejskim zderzakiem.

0

Zglos komentarz

S
sono21 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Ona chyba chce się wys**c;)

0

Zglos komentarz

C
cienkibolek 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Gdzie wy tu widzicie auto?? :P

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

Cienki.. to zielone:) opiera się o nie, niewiasta z wypiętą pupą :) widzisz już? :D

0

Zglos komentarz

C
cienkibolek 🌾 Wieśniak
12 lat temu

thx Rexik, stary już jestem, wzrok nie ten ;)

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

nie ma za co :) polecam się na przyszłość, jako produkt z Biedronki:)

0

Zglos komentarz

I
iloncia2706 💩 JP 100%
13 lat temu

dobrze że wiesz co to jest spojler hahaha

0

Zglos komentarz

B
bartezik80 🌾 Wieśniak
13 lat temu

zaparkował bym

0

Zglos komentarz

W
wariatos1 🏹 Łowca
13 lat temu

...właściciel mieszka w Kalifornii...:)

0

Zglos komentarz

S
slyfly 😏 Szyderca
13 lat temu

najważniejsze by laska nie miała zderzaków do samej ziemi ;)))

0

Zglos komentarz

J
jaro0700 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Ale nie musi walic konia przed kompem tak jak ty. Ma dobra fure i dobra laske, a ty masz swoj zazolkly komputer.

0

Zglos komentarz

M
moritouri 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Ma też psa i teraz już nie wiadomo dla kogo ta wypinka....:P)

0

Zglos komentarz

J
jano1101 🌾 Wieśniak
13 lat temu

wiejski tuning, ale zawieszenie fajne;)

0

Zglos komentarz

A
aneczka55551 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Pies nie leci :D

0

Zglos komentarz

D
dywizjon33 Czysta Moc
13 lat temu

No ja nie mogę te majteczki w kwiatuszki idę wziąć tabletki na ciśnienie :)

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

To jak takie widoki podnoszą koledze ciśnienie, to aż się boję co będzie w lipcu :)

0

Zglos komentarz

H
heejt 😏 Szyderca
13 lat temu

bol dupska, ani furki ani laski straszna sprawa.

0

Zglos komentarz

M
mamgo 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Jedyna wieś to to audi z tym zderzakiem. Każda po 2000r miała lampy łączone z kierunkami.

0

Zglos komentarz

R
robur69 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Wiem jedno, autor wogole sie na furach nie zna;)

0

Zglos komentarz

Reklama