Podobne posty
Komentarze
5Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Skojarzylo mi sie z filmem "Podaj dalej" :) Tylko gdzie tu wiocha? Lapka w dol.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jednak jest drobniutka. Tam na końcu, kelnerka wychodzi do styranego robotnika ze szklanką WOOODYYY. Ale on zachował się ładnie. Przyjął z uśmiechem;) [ żarcik! Nie ma wiochy.+.]
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jednak jest drobniutka. Tam na końcu, kelnerka wychodzi do zmęczonego robotnika ze szklanką WOOODYYY. Ale on zachował się ładnie. Przyjął z uśmiechem;) [ żarcik! Nie ma wiochy.+.]
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
jaki ten świat byłby piękny jakbyśmy wszyscy byli do siebie tacy mili.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Wiocha jest taka że teraz to tylko na filmie możesz spotkać kogoś bezinteresownego
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane