Reklama
Reklama

Komentarze

5
S
sylwunia1701 🌾 Wieśniak
13 lat temu

he he ale im wpie...lił

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

oglądajcie uważnie ... czas się zmienił troszkę za szybko z 38 na 45 sekundę, niezły montaż, czyżby ktoś chciał coś ukryć?

0

Zglos komentarz

P
13 lat temu

tępić takich darmozjadó Do kamieniołomów do roboty

0

Zglos komentarz

K
krzychoo33 🏹 Łowca
13 lat temu

wlasciciel zglosil kradziez na policje, a gosciu zeby go uciszyc tym razem przyszedl z kolega. obydwaj zostali zatrzymani przez policje. niestety prokuratura zadecydowala, ze nie ma potrzeby ich zamykac, bo nie stanowia zagrozenia, wiec bandyci zostali zwolnieni. co teraz? przyjda we 3? podpala skle...

wlasciciel zglosil kradziez na policje, a gosciu zeby go uciszyc tym razem przyszedl z kolega. obydwaj zostali zatrzymani przez policje. niestety prokuratura zadecydowala, ze nie ma potrzeby ich zamykac, bo nie stanowia zagrozenia, wiec bandyci zostali zwolnieni. co teraz? przyjda we 3? podpala sklep? ...a moze zastrzela wlasciciela? noz sie w kieszeni otwiera.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

Teraz właściciel powinien przyjść ze swoimi kolegami :). "Prawo" w Polsce jest dla bandytów, nie dla uczciwych ludzi.

0

Zglos komentarz

Reklama