Reklama
Reklama

Komentarze

54
M
Michal39 💩 JP 100%
13 lat temu

co to za pe**ł

0

Zglos komentarz

Z
zazu0 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Grzywka leciała mu do oczu... wielkie mi rzeczy :P

0

Zglos komentarz

O
ohmigod 🌾 Wieśniak
13 lat temu

No dobra ale kto to tak właściwie jest?

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

Boże niektórzy rodzą się z subtelnymi rysami. Nawet faceci. A nawet niektóre kobiety mają męskie rysy twarzy i nie ich wina. Mężczyzna to nie tylko wygląd, ale i zachowanie. A powiedziałbym, że to zachowanie pokazuje czy jest się mężczyzną czy dziewuszką czy dzieckiem jeszcze.

0

Zglos komentarz

K
kasiunia31188 💩 JP 100%
13 lat temu

Jak juz to obydwaj a nie obydwoje. Polski byc trudny jezyk.....

0

Zglos komentarz

M
marko3237 🌾 Wieśniak
13 lat temu

ładny gej

0

Zglos komentarz

K
khartvin 🌾 Wieśniak
13 lat temu

a kto to?

0

Zglos komentarz

T
Tashi 🌾 Wieśniak
13 lat temu

He He He zdjęcia pochodzą z planu Teatru Telewizji w reż Juliusza Machulskiego.Wiocha to obrażanie aktorów którzy grają role w serialach filmach i teatrach.

0

Zglos komentarz

P
pieszczoch91 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Sie przyczepiliście do tych nastolatków, ja pieprze, przecież połowa z nich się teraz ubiera jak pe**ły. Koleś zacznie się golić, przestanie być prawiczkiem i za pare lat bedzie normalnym facetem.

0

Zglos komentarz

G
giaur500 🎖️ Snajper
13 lat temu

Gó*****z strasznie mnie drażni. Jak bym go spotkał gdzieś to nie wiem czy bym się powstrzymał przed tym żeby nie dać mu w japę. Ot tak, dla zasady, za twarz i sposób bycia.

0

Zglos komentarz

E
EverySantial 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Tobie też by się przydało za niewyparzony język, gdzie twoja moralność chłopcze? W internecie każdy kozak.

0

Zglos komentarz

R
rudas70 🌾 Wieśniak
13 lat temu

No to wrzućcie tu jeszcze zdjęcie Karolaka, Kota itd z "testosteronu", w kadrze kiedy byli ucharakteryzowani na kobiety i jazda po nich, że homo, trans itd...

0

Zglos komentarz

S
swirek7 🌾 Wieśniak
13 lat temu

wygląda jak zawodowa ci**a :]

0

Zglos komentarz

T
thakanori11 🌾 Wieśniak
13 lat temu

ministrant

0

Zglos komentarz

M
marika87 🌾 Wieśniak
13 lat temu

a ja tam lubie jak on gra w serialach :)

0

Zglos komentarz

N
normi 🌾 Wieśniak
13 lat temu

pe**ł pe**łem będzie, czy to serial czy nie

0

Zglos komentarz

S
schizmato 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Ja pierd$@ autor to ostatni kr***n. Aktor jest aktorem, wiec jak kaza mu zagrac kobiete w ponczochach to zagra, bo taka jego praca... Poza tym patafianie naucz sie pisze sie BIEBER

0

Zglos komentarz

T
twojwrogkotku 🌾 Wieśniak
13 lat temu

A autor co zazdrości mu? Po pierwsze to on jest aktorem i dlatego ma tą spinkę < czy co to tam jest> a po drugie to, za co nazywacie go pe**łem? za to, że ma pieniądze, jest sławny i przystojny? JESTEŚCIE ŚMIESZNI a autor to niech lepiej spojrzy w lustro, a nie, ono pewno pęknie nim zdąży się...

A autor co zazdrości mu? Po pierwsze to on jest aktorem i dlatego ma tą spinkę < czy co to tam jest> a po drugie to, za co nazywacie go pe**łem? za to, że ma pieniądze, jest sławny i przystojny? JESTEŚCIE ŚMIESZNI a autor to niech lepiej spojrzy w lustro, a nie, ono pewno pęknie nim zdąży się zobaczyć. Niech spojrzy na siebie, potem na to zdjęcie i wtedy zobaczy kto tu nadaje się na wiochę ;)

0

Zglos komentarz

H
htid 🌾 Wieśniak
13 lat temu

autor sie zdecydowanie nie popisal....

0

Zglos komentarz

A
Aneczka200 🌾 Wieśniak
13 lat temu

i znowu to samo... Pozwolę sobie napisać to samo co przy innym zdjęciu na którym obrażają biebera a które kropka w kropke przypomina naśmiewanie się z niego teraz.... "co wy macie do Biebera? żeby on faktycznie jak gej wyglądał. Nie jest "skwarkiem" nie robi dziubków nie ubiera się ja...

i znowu to samo... Pozwolę sobie napisać to samo co przy innym zdjęciu na którym obrażają biebera a które kropka w kropke przypomina naśmiewanie się z niego teraz.... "co wy macie do Biebera? żeby on faktycznie jak gej wyglądał. Nie jest "skwarkiem" nie robi dziubków nie ubiera się jak gej więc o c*uj chodzi?? Rozumiem, autorem tej wiochy jest facet. Pewnie odkryłeś że masz ochotę na biebera więc żeby sobie jakoś ulżyć próbujesz sobie wmówić że to naprawdę dziewczyna a z tobą wszystko w porządku???" z pewnością nie. Jeśli ktoś zasługuje na miano geja to z pewnością nie Bieb

0

Zglos komentarz

M
maciex8787 🌾 Wieśniak
13 lat temu

wyluzuj bo ci zylka peknie, miliony ludzi nie moga sie myslic, bieber to Gej!

0

Zglos komentarz

O
ogarnijto 🎯 Wyjadacz
13 lat temu

maciex8787 jako gej to ty się podpisujesz :]

0

Zglos komentarz

F
fabich23 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Pier*olenie.To jest dobry młody aktor.Masz jakieś dowody na to,że to zdjęcie to nie kadr z jakiegoś filmu?Jeżeli nie to takie zdjęcia są tutaj nie na miejscu.

0

Zglos komentarz

A
Aneczka200 🌾 Wieśniak
13 lat temu

ta a przy okazji pokazują swoją "meśkość"???? podstawówka wita dziecko drogie. analfabetów i tak mamy za dużo w rządzie, jeszcze jeden jest zbędny.

0

Zglos komentarz

D
DkNG 🏹 Łowca
13 lat temu

Obydwaj jeśli już

0

Zglos komentarz

M
Majciaa_x33 🌾 Wieśniak
13 lat temu

To już się nawet powygłupiać nie można? To nie wiocha!

0

Zglos komentarz

J
joel111 🌾 Wieśniak
13 lat temu

kto to wgl jest?

0

Zglos komentarz

Z
ZgRyZ 🌾 Wieśniak
13 lat temu

a kto to qrwa jest???

0

Zglos komentarz

A
Aneczka200 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Poza tym nigdy w życiu nie widziałam aby justin bieber założył coś takiego więc porównanie jest tak samo id**tyczne jak autor tej wiochy.

0

Zglos komentarz

N
nonperfectus 🌾 Wieśniak
13 lat temu

A kto to jest wogóle ??

0

Zglos komentarz

J
JackCola 🏆 Master
13 lat temu

po pierwsze biber, ma mięśnie, a To co ma? Wg mnie: no ruchable... :-P

0

Zglos komentarz

J
juveneq 🌾 Wieśniak
13 lat temu

troll

0

Zglos komentarz

K
karl1974 🌾 Wieśniak
13 lat temu

a co to jest za parówa na zdjęciu

0

Zglos komentarz

D
davidstar 🌟 Padawan
13 lat temu

Tfffuuu co za ci**a! Pajace dla sławy zrobią wszystko!

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

raz to nie on jest nazywany polskim biberem, dwa za taką kase jak on dostaje to sobie moge nawet chua na czole wytatuować. jak się kontrakt skończy to usune laserowo i jeszcze mi kasy zostanie...

0

Zglos komentarz

M
Memoss 🌟 Padawan
13 lat temu

przecież on jest tak przebrany do filmu...

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

przecież to aktor.... wiocha na max-a ale dla tego co to wstawił

0

Zglos komentarz

A
antares30 😏 Szyderca
13 lat temu

aktorem i trollem to ty jesteś jackucolo ciulu czy jak ci tam

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

mów mi ojcze...

0

Zglos komentarz

J
Jarek1212 😏 Szyderca
13 lat temu

Bieber jest bardziej męski od niego ;P

0

Zglos komentarz

P
pajo20 💩 JP 100%
13 lat temu

Anna Grodzka w czasach swojej młodosci.

0

Zglos komentarz

T
TPLE261PG 🏹 Łowca
13 lat temu

Zwykła pi**a nic dodać nic ująć

0

Zglos komentarz

B
bronia1393 🌾 Wieśniak
13 lat temu

A to nie jest przypadkiem zdjęcie z planu?? Taka "charakteryzacja" ...?

0

Zglos komentarz

R
Rumnot 🌾 Wieśniak
13 lat temu

charakteryzacja na geja, tak

0

Zglos komentarz

W
wiola2030x 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Zje***y i spe**lony ryj!!!!!

0

Zglos komentarz

K
kochammusialaamen 🌾 Wieśniak
13 lat temu

boże się czepiacie -,- sami byście chcieli być przystojni to jest z planu

0

Zglos komentarz

J
JackCola 🏆 Master
13 lat temu

poniosło cię strasznie siostro :D

0

Zglos komentarz

O
ostryga92 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Boże co to za chore czasy, kiedy taki ślimak jest uważany za przystojnego. To wszystko wina kobiet takich jak Ty. Mężczyźni robią się ładni zamiast przystojni, bo kobietom właśnie się tacy podobają. Wizja świata przedstawiona w "Seksmisji" J.Machulskiego jest bardzo prawdopodobna, jeżeli d...

Boże co to za chore czasy, kiedy taki ślimak jest uważany za przystojnego. To wszystko wina kobiet takich jak Ty. Mężczyźni robią się ładni zamiast przystojni, bo kobietom właśnie się tacy podobają. Wizja świata przedstawiona w "Seksmisji" J.Machulskiego jest bardzo prawdopodobna, jeżeli dalej tak będzie.

0

Zglos komentarz

J
JackCola 🏆 Master
13 lat temu

czasy są zmienne, taki Justin.B nadawałby się to prz@ruchania, a ten powyżej tylko do wypałowani@! :D

0

Zglos komentarz

F
forrestgump87 🌾 Wieśniak
13 lat temu

*obydwaj..

0

Zglos komentarz

O
13 lat temu

Wyruchałbym go tak, że miesiąc nie mógł by siedzieć na du**e :)

0

Zglos komentarz

M
marcin2888 🌾 Wieśniak
13 lat temu

C**a!

0

Zglos komentarz

W
wilk3a 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Bardzo mi miło :)

0

Zglos komentarz

D
darek0105 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Dla mnie to On jest pe**ł .

0

Zglos komentarz

D
damiano093 🌾 Wieśniak
13 lat temu

powiedzcie mi wszyscy, kur*wa zdjecie jest wyciete prawdopodobnie z jakiegos filmu/serialu gdzie to bylo w scenariuszu wiec jakim chu*em zarzucacie mu niemęskość skoro on tą głupią pozę ze kobiecymi spinkami we włosach musiał zagrać? zrozumiałbym jeżeli on chodziłby tak na codzień ale ludzie!!!

powiedzcie mi wszyscy, kur*wa zdjecie jest wyciete prawdopodobnie z jakiegos filmu/serialu gdzie to bylo w scenariuszu wiec jakim chu*em zarzucacie mu niemęskość skoro on tą głupią pozę ze kobiecymi spinkami we włosach musiał zagrać? zrozumiałbym jeżeli on chodziłby tak na codzień ale ludzie!!!

0

Zglos komentarz

C
czarnobialykot 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Pie***lisz, zamknij się.

0

Zglos komentarz

T
tlenowygonzo 🏹 Łowca
13 lat temu

W ogóle nie chodzi o spinki, tylko o te pe**lskie minki słitaśne:))))

0

Zglos komentarz

D
dePointeDuLac 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Człowiek jest mi obojętny ale zmartwię Cię. To jego prywatna stylizacja. Przyszedł tak na plan...

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

A kto to w ogóle jest? Bo nie jestem w temacie.

0

Zglos komentarz

M
malgolina 🎯 Wyjadacz
13 lat temu

Młodociany aktor z serialu Rodzinka.pl. Zdjęcie jest z planu. Tak na marginesie, nawet fajny serialik o rodzicach i dzieciach, które ma się ochotę czasem wytargać za uszy ;))

0

Zglos komentarz

D
deska2 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Nie chcę wyjść na fankę Biebera bo go nie znoszę ale jemu daleko do niego ze względów choćby finansowych, Justynka ma dom za kilka milionów zielonych a ten chłopczyk na zdjęciu ma z 3tyś PLN za dzień na planie. A co do jego "urody" to może i lecą nie niego hot 15stki, bo na pewno nie stars...

Nie chcę wyjść na fankę Biebera bo go nie znoszę ale jemu daleko do niego ze względów choćby finansowych, Justynka ma dom za kilka milionów zielonych a ten chłopczyk na zdjęciu ma z 3tyś PLN za dzień na planie. A co do jego "urody" to może i lecą nie niego hot 15stki, bo na pewno nie starsze, także nie ma czego zazdrościć.

0

Zglos komentarz

W
wilk3a 🌾 Wieśniak
13 lat temu

karl1974 - No to przecież ty :) Nie poznajesz się??

0

Zglos komentarz

W
wilk3a 🌾 Wieśniak
13 lat temu

marcin2888 - Bardzo mi miło, takie niespotykanie imię. Pozdrawiam

0

Zglos komentarz

W
wilk3a 🌾 Wieśniak
13 lat temu

darek0105 - Nieceń siebie według innych to, że ty jesteś pe**łem, nie oznacza, że każdy musi nim być. Pozdrawiam

0

Zglos komentarz

W
wiochman3 😏 Szyderca
13 lat temu

słabe.

0

Zglos komentarz

J
JackCola 🏆 Master
13 lat temu

... ale ruchałbyś, jak kurczaczki z fermy, od wujka Stefana hehehe. :>

0

Zglos komentarz

S
smerfettka 💩 JP 100%
13 lat temu

Pierdo**** bez sensu . Masz jakieś kompleksy , że dowartościowujesz się zdjęciem które jest prawdopodobnie sceną z serialu/filmu ? Założę się , że ty dla takiej kasy jaką on zarabia na planie zrobiłbyś sobie nawet kitkę na małym .

0

Zglos komentarz

A
arigold7 🌾 Wieśniak
13 lat temu

co to sie dzieje na tym swiecie! nie dosc ze pe**l to robi sobie jeszcze pe**lskie zdjecia i wrzuca do neta! skandal! po co sie ujawniacie?!

0

Zglos komentarz

D
DXPac 🌾 Wieśniak
13 lat temu

To nie ten ciul z rodzinka.pl czy jak sie tam zwie ten s**t ??

0

Zglos komentarz

I
IGotYouDancing 🏹 Łowca
13 lat temu

Pomine kwestie tego, że zdjęcie jest wycięte z serialu w którym gra, obstawiam rodzinke.pl - zarzucacie mu pe**lstwo - fakt faktem jest to, że ma bardzo delikatną urode i to NIE jest jego wina. Ma sie wbić w "męskie" ciuchy i wyglądać jak przebieraniec, który pożyczył ciuchy od starszego b...

Pomine kwestie tego, że zdjęcie jest wycięte z serialu w którym gra, obstawiam rodzinke.pl - zarzucacie mu pe**lstwo - fakt faktem jest to, że ma bardzo delikatną urode i to NIE jest jego wina. Ma sie wbić w "męskie" ciuchy i wyglądać jak przebieraniec, który pożyczył ciuchy od starszego brata? Poza tym - twierdzicie że "toto" mięśni nie ma, a w serialu czasem pokazywał sie bez koszulki i powiem Wam że NIC TYLKO PATRZEĆ :)

0

Zglos komentarz

Reklama