Reklama
Reklama

Komentarze

83
M
mksdavid 🌾 Wieśniak
14 lat temu

w sumie to zmiescił jeszcze by pare piwek:D

0

Zglos komentarz

P
przemo2051 🏹 Łowca
14 lat temu

O rzesz ty orzeszku . . .

0

Zglos komentarz

C
clydexxl 🌾 Wieśniak
14 lat temu

to greenpace zbieracz , elektrycznosc oszczedza...

0

Zglos komentarz

M
marryjanee 🌾 Wieśniak
14 lat temu

to gdzie ta biba? zaraz tam bede :D

0

Zglos komentarz

A
aminokwasfull 💩 JP 100%
14 lat temu

szykuje sie chyba niezła impreza!!!!!

0

Zglos komentarz

O
ojtamojtam100 🌾 Wieśniak
14 lat temu

@lukas2011 Patrzyłeś może na opis?

0

Zglos komentarz

B
byczekPL 🌾 Wieśniak
14 lat temu

policzył już ktoś?:)

0

Zglos komentarz

B
bastex 🌾 Wieśniak
14 lat temu

uuuhuhuuu ;D cos pieknego ;D

0

Zglos komentarz

B
burstlimit0552 🌾 Wieśniak
14 lat temu

zajebiste browarki:P artystyka:D

0

Zglos komentarz

K
korytnt2 🌾 Wieśniak
14 lat temu

też chce taką wanne:D:D:D

0

Zglos komentarz

O
olek2459 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Uuuu szkoda,że takiej w domu nie mam:P

0

Zglos komentarz

M
mikotyna102 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Przydało by się to zalać wodą z lodem

0

Zglos komentarz

M
mkkaczy 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Jak karpie na święta

0

Zglos komentarz

K
klips88 💩 JP 100%
14 lat temu

Wydaje mi się, że jak większość z nas zobaczyła to zdjęcie to się uśmiechnęła xD Nic dziwnego ^^

0

Zglos komentarz

M
Muchaaa1 🌾 Wieśniak
14 lat temu

ja chcę taką wannę z zapasem xd ^^

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

też chcę taki zapas ;d ;d

0

Zglos komentarz

G
Grzesiek55 🌾 Wieśniak
14 lat temu

takie drobne zabezpieczenie na weekend

0

Zglos komentarz

C
czesiektl 💩 JP 100%
14 lat temu

hahaha elo pozdro

0

Zglos komentarz

B
bohuun 💩 JP 100%
14 lat temu

Jakby się cały czas wpatrywać w te browary to się może wydawać, że się ruszają.

0

Zglos komentarz

G
grabiksawera 💩 JP 100%
14 lat temu

moze i fajna ilośc piwek ale to nie fotka na ta strone...

0

Zglos komentarz

C
cierpka 🌾 Wieśniak
14 lat temu

dlatego napisał/a, że nie chce jej/ jemu zakładać konta na demotach;)

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

w tej wannie jest 96 puszek (chyba,że sie pomylilem) :)

0

Zglos komentarz

F
foreverGloire 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Jak posiadanie czegoś takiego w łazience to wiocha , mogę być wieśniakiem:)

0

Zglos komentarz

S
sidorbk 🌾 Wieśniak
14 lat temu

dostać taki prezent na urodziny, :D wolał bym to niż skuter :P

0

Zglos komentarz

M
Mayson 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Szacun . ;d No to kiedy pijemy . ? :D

0

Zglos komentarz

X
xxkrychu 💩 JP 100%
14 lat temu

za*******e dobra impreza by byla :D

0

Zglos komentarz

A
Anonim
14 lat temu

to jest szczeście ;))

0

Zglos komentarz

S
saszka855 🌾 Wieśniak
14 lat temu

no to pijemy ! ;D

0

Zglos komentarz

M
mediar 🌾 Wieśniak
14 lat temu

to jest piekne ;(

0

Zglos komentarz

K
karolek369 💩 JP 100%
14 lat temu

I twierdzisz, że na demotach byłaby główna? ;>

0

Zglos komentarz

O
ojtamojtam100 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Nie wiem. Przecież to nie mój wybór tylko ludzi ;)

0

Zglos komentarz

T
TOMASEK 🌾 Wieśniak
14 lat temu

hohoh 2 godz i tego nie ma :D

0

Zglos komentarz

T
tajfun81gl 🌾 Wieśniak
14 lat temu

najważniejsze żeby było dobrze schłodzone ,a w jaki sposób to już mało istotne:D

0

Zglos komentarz

A
aniol21 💩 JP 100%
14 lat temu

takie coś to ja mam co tydzień tylko nie wc a garaż bo zimno.

0

Zglos komentarz

S
Sephora26 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Zawsze to jest jakieś wyjście jak w lodówce się nie mieści:-)

0

Zglos komentarz

S
sweet116 💩 JP 100%
14 lat temu

-Prze pana możemy popatrzeć?:D

0

Zglos komentarz

S
sweet116 💩 JP 100%
14 lat temu

-Prze pana możemy popatrzeć?:D

0

Zglos komentarz

L
lacha 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Szacun :)

0

Zglos komentarz

M
matbur318 🌾 Wieśniak
14 lat temu

widac ze koles ma lodowke za mala.trzeba kupic wieksza :P

0

Zglos komentarz

I
Invitron 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Chłopaki, nie otwarte :D PIJEMY!

0

Zglos komentarz

D
durak 💩 JP 100%
14 lat temu

ilość browarów zacna, a wiocha to i owszem bo chyba się nie myje właściciel wanny

0

Zglos komentarz

G
grzech31k 🌾 Wieśniak
14 lat temu

browar browar browarek mniam

0

Zglos komentarz

G
geronimo00 🌾 Wieśniak
14 lat temu

szkoda że w sklepach takich nie sprzedają z taką zawartością:(

0

Zglos komentarz

D
duchu451 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Daj jednego

0

Zglos komentarz

H
hardtrack3 🌾 Wieśniak
14 lat temu

ojtamojtam100 - lenistwo popłaca :D

0

Zglos komentarz

A
Anonim
14 lat temu

samo zdrowie :)

0

Zglos komentarz

L
lovelaski 🌾 Wieśniak
14 lat temu

To jest coś ; ))))))))))))))))))))))))))

0

Zglos komentarz

V
Vampirkowa 🌾 Wieśniak
14 lat temu

AAAA to jest coś;D

0

Zglos komentarz

B
blondliiii89 🌾 Wieśniak
14 lat temu

wanna studenta :D

0

Zglos komentarz

T
taer666 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Troche krat browara jest w tej wannie,to co kiedy pijemy ?

0

Zglos komentarz

M
majczyk 🌾 Wieśniak
14 lat temu

ze 200 bedzie tego

0

Zglos komentarz

Z
zubr62 🌾 Wieśniak
14 lat temu

CZYTAĆ NIE UMIESZ BARANIE? "W sumie to nie jest żadna wiocha, ale... Nie chciało mi się konta na demotach zakładać. Ładna kolekcja Co za tępaki wpisują te komentarze...

0

Zglos komentarz

M
malutka112 🌾 Wieśniak
14 lat temu

haha podpis mnie rozwalił ;D ojjjj przydałaby się taka wanna...:]

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

chociarz jeden uczciwy sie przyznal

0

Zglos komentarz

B
bongus89 😏 Szyderca
14 lat temu

kolekcja może nie ale zapas też nie bo fotka była zrobiona żeby pokazać ile wczoraj się wypiło:)

0

Zglos komentarz

P
pawel17 💩 JP 100%
14 lat temu

to nie wiocha tylko mazenie kazdego alkoholika

0

Zglos komentarz

B
bezkituno 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Ahm... A gdzie tu wiocha? -.-

0

Zglos komentarz

W
wampiX 😏 Szyderca
14 lat temu

Czasem warto czytać opisy pod zdjęciami.

0

Zglos komentarz

W
wikta666 🌾 Wieśniak
14 lat temu

ej ! tez tak chce w wannie ; o

0

Zglos komentarz

S
Skipper 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Studenci wymiatają :D Rzucam robotę i idę na studia xD

0

Zglos komentarz

M
miszczkurde 🌾 Wieśniak
15 lat temu

oddawaj złodzieju moją wannę!

0

Zglos komentarz

P
Przeszlo1 💩 JP 100%
15 lat temu

jak dla was to jest wiocha... to macie po 15 lat ;)

0

Zglos komentarz

O
on123456789 🌾 Wieśniak
15 lat temu

Chłodzenie;D

0

Zglos komentarz

I
iWITCHER 🌾 Wieśniak
15 lat temu

No prowiant już jest :D P.S. fajne zdjęcie cieszy oczy

0

Zglos komentarz

S
Szary92 🌾 Wieśniak
15 lat temu

Na tydzień starczy dla jednego xd

0

Zglos komentarz

K
kris-oil 🌾 Wieśniak
15 lat temu

marzenie każdego "studenta"

0

Zglos komentarz

T
tomcio1313 🌾 Wieśniak
14 lat temu

valhalia... raj nasz upragniony ;)

0

Zglos komentarz

K
krisek406 🌾 Wieśniak
14 lat temu

pięknie.....:)

0

Zglos komentarz

O
ojtamojtam100 🌾 Wieśniak
14 lat temu

piotrpetrus5 ;) Ja to zobaczyłam po raz pierwszy na fotka.pl ;) Także tego, no wiesz o co chodzi ;p

0

Zglos komentarz

A
Anonim
14 lat temu

jaaa:D szacunek xd z taka ekipa mozna wszystko;)

0

Zglos komentarz

G
Glexab 🌾 Wieśniak
14 lat temu

wakacje :D

0

Zglos komentarz

L
loko2003 🌾 Wieśniak
14 lat temu

chłodziarka pierwsza klasa...

0

Zglos komentarz

X
xaoxao 💩 JP 100%
14 lat temu

łooojoj ;d

0

Zglos komentarz

P
piotrbigaj 🎯 Wyjadacz
14 lat temu

koledzy zapraszam, piwko juz sie chlodzi...

0

Zglos komentarz

R
roger_gr1 🌾 Wieśniak
14 lat temu

też tak chce

0

Zglos komentarz

A
ablair 🌾 Wieśniak
14 lat temu

+ za podpis :D

0

Zglos komentarz

O
ojtamojtam100 🌾 Wieśniak
15 lat temu

ahahaha, dobree ;p

0

Zglos komentarz

L
LiOx 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Jak nie wiocha - takie chlanie nie przystoi :)

0

Zglos komentarz

L
Lubianka 💩 JP 100%
14 lat temu

Plus za opis :D

0

Zglos komentarz

M
Misia32 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Duza wanna Duzo Browarków i Duzy Balet sie szykuje :)

0

Zglos komentarz

B
Bu2011 😏 Szyderca
14 lat temu

Oo ; d . ZAJEBISTEE

0

Zglos komentarz

G
goro84 🌾 Wieśniak
14 lat temu

dużą masz wannę szacunek!!

0

Zglos komentarz

G
Grishanckh 🌾 Wieśniak
14 lat temu

od razu widać, że wigilia u studentów :)

0

Zglos komentarz

K
kirer2 🏹 Łowca
14 lat temu

to lepsze niż kąpiel w mleku:)

0

Zglos komentarz

I
ice_west 🌾 Wieśniak
14 lat temu

witamina C

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

Dajcie namiary gdzie mogę znaleść taką lazienkę , bo mnie coś dziś suszy :D

0

Zglos komentarz

Reklama