Reklama
Reklama

Komentarze

4
M
magik40i4 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Zabilbym g**ja

0

Zglos komentarz

T
thxxx 💩 JP 100%
13 lat temu

Kooozak,jest mistrzem.

0

Zglos komentarz

D
diamento208586 🌾 Wieśniak
13 lat temu

sztuka jazdy opanowana do perfekcji... za co byś go zabił zauważ chłopak ma wysokie umiejętności jeździł tyle czasu i tak brawurowo i nie dotknął nawet jednego auta, gdzie nasi niedzielni kierowcy wyjeżdżają na w miasto mając siedzenie na maxa przysunięte do kierownicy jadą 40km/h a i tak w kogoś pr...

sztuka jazdy opanowana do perfekcji... za co byś go zabił zauważ chłopak ma wysokie umiejętności jeździł tyle czasu i tak brawurowo i nie dotknął nawet jednego auta, gdzie nasi niedzielni kierowcy wyjeżdżają na w miasto mając siedzenie na maxa przysunięte do kierownicy jadą 40km/h a i tak w kogoś przywalą, nie ma tu wiochy chylę czoła przed mistrzem

0

Zglos komentarz

A
admin1944 🏹 Łowca
13 lat temu

SKORO IDIOCI ID**TOM DAJA PRAWO JAZDY TO TAKIE SA WYNIKI

0

Zglos komentarz

Reklama