Niby wszystko ok na pierwszy rzut oka
przez
lapek20
— 13 lat temu
Dobrze ze nie przylecial do monopolowego.
Zgłoszenie zostało wysłane
Szkoda, że to tylko photoshop. Marne wklejenia ptaka. Popracuj nad tym.
Zgłoszenie zostało wysłane
No znawca jesteś pierwsza klasa. Wejdź sobie na sadola tam jest filmik z tym gołąbkiem ;P
Zgłoszenie zostało wysłane
Zgłoszenie zostało wysłane