Reklama
Reklama

Komentarze

4
S
sielo 🌾 Wieśniak
13 lat temu

je***a ku**a, takiemu to tylko łeb upi****lić. pewnie jego matka rucha się z psami a ojciec je gó**a.

0

Zglos komentarz

R
rebrec 🎖️ Snajper
13 lat temu

gdzie byli rodzice , aby wpoić mu jakieś sensowne wartości i zadbać o jego " kręgosłup moralny " .

0

Zglos komentarz

K
karl1974 🌾 Wieśniak
13 lat temu

jakby troche de**l znał historię toby dwa razy jęb..ł sę w ten pusty łeb zanim by zrobił napinke.nie zdaje sobie sprawy że też zostalby przepuszczony przez komin

0

Zglos komentarz

K
kocilka 🏹 Łowca
13 lat temu

ludzie a kogo on obraża tą "napinką"?Chyba tych wszystkich pseudo-moralniaków.Zrobił sobie po prostu zdjęcie na tle obozu,jak by nie stanął to i tak by kogoś obraził.Żenada.Nie macie większych zmartwień?

0

Zglos komentarz

P
paulinska 🌾 Wieśniak
13 lat temu

A czy Ty byś wypięła się na tle np cmentarza ofiar w Katyniu? żeby sobie zrobić po prostu zdjęcie???

0

Zglos komentarz

O
osiniak75 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Zrób napinkę przy grobie swoich bliskich i wrzuć do neta nie będziesz mieć większych zmartwień.

0

Zglos komentarz

Reklama