Reklama
Reklama

Komentarze

1
P
pwol01 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Myślałem, że w tym kraju nic mnie już nie zdziwi, a tu proszę :) Polski pracodawca zawsze coś wymyśli By Żyło Się Lepiej - Wszystkim :) :)

0

Zglos komentarz

Reklama