Reklama
Reklama

Komentarze

18
E
elkomaro 🏆 Master
9 lat temu

Nayebany klopsem ;)

0

Zglos komentarz

P
paraolsztyn 🌾 Wieśniak
9 lat temu

900 złotych. Pewnie zasiłek wziął ;)

0

Zglos komentarz

R
radiron 🌾 Wieśniak
9 lat temu

na moje oko to nie jest nawet najniższa krajowa.... ale kasy w ujjjj.... żal

0

Zglos komentarz

L
lolo88888888 😏 Szyderca
9 lat temu

tak wyobrażam sobie bajbusa i jego podobnym bogaczy

0

Zglos komentarz

K
kicia90 🌾 Wieśniak
9 lat temu

I kolejna chwilówka wzięta panowie

0

Zglos komentarz

P
piotrbigaj 🎯 Wyjadacz
9 lat temu

Nie wiedziałem, że NK jeszcze istnieje...

0

Zglos komentarz

F
Franusss 😏 Szyderca
9 lat temu

08.02.2009 - starszych fotek nie ma ? :O

0

Zglos komentarz

P
pawelwiktor15 🏹 Łowca
9 lat temu

Tyle kasy. Ja naliczyłem 1100-1200 zł. Za miesiac pracy to nie wiele.....

0

Zglos komentarz

A
atony 😏 Szyderca
9 lat temu

nie wiadomo czy za miesiać, może składał cały rok

0

Zglos komentarz

E
egon785 🌾 Wieśniak
9 lat temu

Ale nabity klopsem , tam jest chyba ze 8 stów, prawie jedna czwarta zasiłku dla ciapatego :0

0

Zglos komentarz

B
brambor21 🏹 Łowca
15 lat temu

Wnioskując ze zdjęcia gościu robi za 1000 zł brutto i jest z tego zadowolony:d mój wzór optymisty:D

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
9 lat temu

ja tam widze 1000zl netto ale nie zmienia to faktu ze szpan na poziomnie gimnazjum

0

Zglos komentarz

M
miniminimka 🌾 Wieśniak
9 lat temu

oj licho..widać że w PL recesja

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
9 lat temu

Kozak ma 1000zl :D buhaha

0

Zglos komentarz

C
canyoukeepup 🌾 Wieśniak
9 lat temu

Ty, bezkomcia1, żeby zarobić kilka stówek to trzeba stać pod latarnią? Opis na miarę gimbazy.

0

Zglos komentarz

S
stoney 😏 Szyderca
9 lat temu

Najpewniej innego sposobu ojciec mu nie pokazali.

0

Zglos komentarz

S
SmartCheetah 🌾 Wieśniak
15 lat temu

gangster.

0

Zglos komentarz

I
Itsybitsy 🌾 Wieśniak
15 lat temu

i tak pójdzie i na dz***i wyda :D haha

0

Zglos komentarz

S
safin90 🌾 Wieśniak
15 lat temu

nie... wyrosniety jest. To pewnie na bierzmowanie :)

0

Zglos komentarz

S
15 lat temu

no co wy !!jak on na komunie dostal:)

0

Zglos komentarz

G
GTForce 💩 JP 100%
15 lat temu

za takie pieniadze to ja bym psa w d**e nie kopnoł

0

Zglos komentarz

Reklama