Reklama
Reklama

Komentarze

23
S
slodkaironia 🌾 Wieśniak
14 lat temu

skarpetki robią miazgę;D

0

Zglos komentarz

B
bashash 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Jakim aucie??? Przeciez to Seicento.... żelazko z silnikiem odkurzacza :)))

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

Z tego wszystkiego najlepiej prezentuje się sr**a na aucie.

0

Zglos komentarz

S
SetsunaMeioh 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Buty wyglądają na niesamowicie ekologiczne.. Jakby splecione z trawy :) Wiocha.

0

Zglos komentarz

J
jankajanka 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Meko18 - GRATULUJĘ ! ;D wiocha jakich mało ! ;DDD

0

Zglos komentarz

P
Phantasmagoria 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Mo**a jak członek Kelly Familly :p

0

Zglos komentarz

X
xmimix18 🌾 Wieśniak
14 lat temu

hahahaha ....:DDDDDDDDD

0

Zglos komentarz

J
ja24 🎯 Wyjadacz
14 lat temu

WIDZIAŁEM jej galerie 15 lat i już jest matką ;/ widać że lubi ostrą jazde hehe

0

Zglos komentarz

K
Katrin_205 🌾 Wieśniak
14 lat temu

-Mogę się przejechać? -Jasne, szmatką po masce...:)

0

Zglos komentarz

R
rzepak123 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Kurde no ! takie ładne zdjecie by było a ona sie wrypała -.- i jeszcze osrany samochód .. hmm super :]

0

Zglos komentarz

J
janusz_tracz 🌾 Wieśniak
14 lat temu

hahahaa zabila mnie.

0

Zglos komentarz

K
krupek89 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Hahaha znam ja xD to kaszalot jest. ;p Nie dosc ze jedno dziecko juz ma to z nastepnym w ciazy pododobno... Typowa tepa malolata... nic tylko zal... a skarpety tak jak mowicie sa swietne xD

0

Zglos komentarz

S
SzokoToko 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Tak zamazałeś Jej imie i nazwisko ze na lajcie sie doczytam :P

0

Zglos komentarz

A
azizizi 🌾 Wieśniak
14 lat temu

nie wiem jak Wy, ale ja myślę, że to połączenie zielonych skarpetek z ażurowymi, beżowymi kozaczkami jest cool :)

0

Zglos komentarz

M
mechaniiczna 🌾 Wieśniak
14 lat temu

I takie gustowne zielone skarpetki do tego ^^

0

Zglos komentarz

K
kazikZ1959 😏 Szyderca
14 lat temu

Nie zajmujcie się pierdołami. Horyzont jest piękny !

0

Zglos komentarz

K
kuglarz_krk 🌾 Wieśniak
14 lat temu

najlepsza jest ta kupa na masce :)

0

Zglos komentarz

C
chlep 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Bez trudu można odczytać jej imię i nazwisko :D

0

Zglos komentarz

B
Braggadzianka 🌾 Wieśniak
14 lat temu

prawdziwa WIOCHA

0

Zglos komentarz

P
poziomka98 🌾 Wieśniak
14 lat temu

znalazłam tą dziewczyne na nk .;p ona ma dzieciaka ! ;DD seryjnie . poszukajcie sb .xd

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

krolowa powiatowa

0

Zglos komentarz

M
mysaBE 🌾 Wieśniak
14 lat temu

bardzo ładna łąka...

0

Zglos komentarz

D
Dzidaxd 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Słiit buty

0

Zglos komentarz

Reklama