Reklama
Reklama

Komentarze

3
W
wbsamozuo 🌾 Wieśniak
13 lat temu

To nie powinno tu trafić!! w życiu trzeba sobie jakoś radzić ;]

0

Zglos komentarz

M
mdk83kr 🎖️ Snajper
13 lat temu

i to jest wiocha?

0

Zglos komentarz

B
bubatraker96 😏 Szyderca
13 lat temu

jeden pojemnik ma 1000 litrów to jest cienki wąż więc paliwo leci powoli wiec żeby było szybciej to leje z dwóch węży do tego większość dystrybutorów ma blokadę i nie nalejesz jednorazowo więcej jak 990 litrów tylko niektóre mają możliwość lania więcej do tego z cienkiego węża nalanie tych 990 litró...

jeden pojemnik ma 1000 litrów to jest cienki wąż więc paliwo leci powoli wiec żeby było szybciej to leje z dwóch węży do tego większość dystrybutorów ma blokadę i nie nalejesz jednorazowo więcej jak 990 litrów tylko niektóre mają możliwość lania więcej do tego z cienkiego węża nalanie tych 990 litrów może trwać ponad 40 min.

0

Zglos komentarz

Reklama