Reklama
Reklama

Komentarze

19
I
inkabam 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Wiocha to robienie zdjęć ślubnych w takim "studio" :) I wybór takiego barana na męża :)

0

Zglos komentarz

W
Wiesniakznetu 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Wiochą też jest robienie ze ślubów pokazówek pod publike. Co raz częściej wesele to po prostu film fabularny niż okazja łączenia się dwojga ludzi

0

Zglos komentarz

I
inkabam 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Zgadzam się :) Ale "robienie ze ślubów pokazówek pod publike" i dokumentowanie tego w takim studio to wiocha do kwadratu. No i jak widać istnieją ogniwa, które z niczym nie powinny się łączyć. Niech już lepiej latają w swoim małym światku, jak wolne elektrony :)

0

Zglos komentarz

R
Renia_400 🏹 Łowca
13 lat temu

Ale przecież ludzie sami tego chcą. Jest popyt na różnego rodzaju udziwnienia i wesela na 200 osób więc jest i podaż. Każdy niech sobie robi jak uważa. Dla mnie to głupota wydać kilkadziesiąt tysięcy na jedną noc żeby się pokazać, ale jak kto woli. Ja zrobiłam inaczej- u mnie to było spotkanie rodzi...

Ale przecież ludzie sami tego chcą. Jest popyt na różnego rodzaju udziwnienia i wesela na 200 osób więc jest i podaż. Każdy niech sobie robi jak uważa. Dla mnie to głupota wydać kilkadziesiąt tysięcy na jedną noc żeby się pokazać, ale jak kto woli. Ja zrobiłam inaczej- u mnie to było spotkanie rodzinne + kilku przyjaciół (30 osób) w eleganckiej restauracji, ciepłe posiłki, dobry alkohol, taniec też był, tyle że wszystko trwało do 22-ej. Pózniej z najlepszymi przyjaciółmi przenieśliśmy się do ogrodu. Teraz zrobiłabym identycznie.

0

Zglos komentarz

P
pjj76 🌾 Wieśniak
12 lat temu

To już se stara poruchał

0

Zglos komentarz

W
wazzupek 😏 Szyderca
13 lat temu

Ale ustawione zdjęcie. Niby z jakiej racji potrzebowali dwóch fotografów od przodu i od tyłu? Bo może akurat przytrafi się tak, że z tyłu się coś wydarzy? Pfff

0

Zglos komentarz

B
bogus64 🌟 Padawan
13 lat temu

jak by miał czyste dłonie to by za swoje chwytał

0

Zglos komentarz

D
dzieci_proboszcza 😏 Szyderca
13 lat temu

Zgrabniutka ta swiadkowa ;)

0

Zglos komentarz

W
wajnona 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Taki facet to zwykły śm**ć, a nie mężczyzna. Owszem, jemu i przygłupom jego pokroju wydaje się to męskie, ale tylko i wyłącznie im, bo kobieta za męskie uważa kompletnie co innego... Jakie to ironiczne :)

0

Zglos komentarz

M
misjonarka 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Nie denerwuj się tak,widać,że to zdjęcie dla żartu zrobiony a tu taka piana hehehe

0

Zglos komentarz

J
ja1ja 🏹 Łowca
13 lat temu

Wiocha to wklejanie tutaj fotek z kwejka.

0

Zglos komentarz

H
HelenaPazdzioch 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Jeszcze nie doszlo do skonsumowania zwiazku, a on juz sie za innymi oglada, tylko pogratulaowac takiego męża :)

0

Zglos komentarz

N
naya1310 🌾 Wieśniak
13 lat temu

aaaa... a po skonsumowaniu związku to już co innego? bo nie skumałam

0

Zglos komentarz

K
koniu48 🌾 Wieśniak
13 lat temu

i tam.. zdjęcie ustawione. widIałem wiele podobnych.

0

Zglos komentarz

D
darek1708 🌾 Wieśniak
13 lat temu

zony mina bezcena

0

Zglos komentarz

Y
yodel 🏹 Łowca
13 lat temu

tak patrze na to co fotograf ma za plecami i dochodze do wniosku, ze chyba to mlodzi powinni tam stac.

0

Zglos komentarz

A
apparition 😏 Szyderca
13 lat temu

Niekoniecznie! Bo pewnie ma na każdej ścianie inny pejzaż ;)

0

Zglos komentarz

T
thepesz 🌾 Wieśniak
13 lat temu

a ja sądzę że to nie fotograf tylko wujek Wiesiek szaleje z aparatem

0

Zglos komentarz

T
thepesz 🌾 Wieśniak
13 lat temu

a ja sądzę że to nie fotograf tylko wujek Wiesiek szaleje z aparatem

0

Zglos komentarz

N
Nagasukaaa 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Co za nogi!

0

Zglos komentarz

andrzej67k
andrzej67k 🎖️ Snajper
13 lat temu

Z jedną się żenię a mam dwie :)

0

Zglos komentarz

A
Anonim
13 lat temu

przeglądam regularnie wiochę.pl i widzę, że połowa zdjęć jak nie z demotywatorów to joemonster'a...

0

Zglos komentarz

S
szaruga 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Jak dla mnie nawet fajna ustawka :)

0

Zglos komentarz

R
RobertK20 😏 Szyderca
13 lat temu

no to se gościu pozamiatał

0

Zglos komentarz

R
Renia_400 🏹 Łowca
13 lat temu

Oj tam strony mu się pomyliły.

0

Zglos komentarz

Reklama