Reklama
To się nazywa sześciopak na brzuchu po piwie!!!

To się nazywa sześciopak na brzuchu po piwie!!!

przez [Usunięty użytkownik] — 13 lat temu
7

Zglos post

Reklama

Komentarze

6
D
darti123 🌾 Wieśniak
13 lat temu

VW T1 -klasyka gatunku

0

Zglos komentarz

M
Maxplino 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Zlot VW

0

Zglos komentarz

S
13 lat temu

To ANALNY_LOWCA i jego lewackie zycie!

0

Zglos komentarz

P
pijey90 🌾 Wieśniak
13 lat temu

mięśnie brzuszne-piwne...:)

0

Zglos komentarz

D
dokul13 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Fajny kaloryfer xD

0

Zglos komentarz

S
szulcik 🌟 Padawan
13 lat temu

Ciepłe piwo to jak szczyny św. Katarzyny ,założył by termosy z herbata przydałby sie dla spoleczenstwa , a nie piwo niszczy.

0

Zglos komentarz

M
mariusz9003 💩 JP 100%
13 lat temu

Jak byś nie widział to te butelki są puste , wiec nic nie niszczy ,

0

Zglos komentarz

Reklama