Reklama
Reklama

Komentarze

4
[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

czy ludzkim nieszczęściem jest "zbieranie na jabola"?

0

Zglos komentarz

G
gothe 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Pistiorius to ludzkie nieszczescie, a tutaj? Nieszczescia nie widac, same usmiechy :)

0

Zglos komentarz

S
stach1947 😏 Szyderca
13 lat temu

Nabija się żul z takich jak ty.

0

Zglos komentarz

M
mlw1488 🎖️ Snajper
13 lat temu

nieszczescie to takiego smierdziela mijac czy jechac z takim w jednym autobusie.

0

Zglos komentarz

Reklama