Reklama
Reklama

Komentarze

91
O
ogarnijto 🎯 Wyjadacz
13 lat temu

Gdyby 2pac żył, 90% wszystkich pseudo raperów pracowałaby w MCDONALDZIE

0

Zglos komentarz

K
13 lat temu

Gdybyś potrafiła ogarnąć że jest inaczej - dostałabyś awans i zeszła z kasy na menadżera - sprawować kontrolę nad wytapetowanymi kasjereczkami. :P

0

Zglos komentarz

O
ogarnijto 🎯 Wyjadacz
13 lat temu

ee moim zdaniem już Ci się poprzewracało w głowie od tego jarania :] a może zaliczasz się do tych ' raperów' którzy chcą zrobić coś z niczego ? i prezentować się pozniej w 'prosto' każdy ma swoje zdanie na temat jaki jest rap teraz a jaki był kiedyś więc OGARNIJ rzeczywistość zanim skrytykujesz kogo...

ee moim zdaniem już Ci się poprzewracało w głowie od tego jarania :] a może zaliczasz się do tych ' raperów' którzy chcą zrobić coś z niczego ? i prezentować się pozniej w 'prosto' każdy ma swoje zdanie na temat jaki jest rap teraz a jaki był kiedyś więc OGARNIJ rzeczywistość zanim skrytykujesz kogoś bo masz inne zdanie :]

0

Zglos komentarz

J
JackCola 🏆 Master
13 lat temu

ogarnij moją pałę, bo stan oczywisty. Albo się ciągnij na kasę miągwo, hahah.

0

Zglos komentarz

O
ogarnijto 🎯 Wyjadacz
13 lat temu

nie masz stanu, bo jej nie masz :D

0

Zglos komentarz

J
JackCola 🏆 Master
13 lat temu

mam stan świadomości, to prawie jak rak świadooomści, wiedząc że w twoich oczach jej nie mam a ona jest, hahahaha. :-) w moich spodniach i na liście skreśleń, ogarniasz jeszcze????

0

Zglos komentarz

O
ogarnijto 🎯 Wyjadacz
13 lat temu

hahha nie bo Ciebie się nie da OGARNĄĆ

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

Tyn kogut by mi sie na płelu przydoł . tak ino by tar te marhef . szczawiu by nanius i cukruwe poprzerywoł . ino cheba mo włede wew gorku bo mu czopka dyndo :D justyn bamber - weś mi zadzwuń sie dogodumy ! bydziesz musioł marhew czyć . jo ci dum źryć roz na dziń i bydzie lelegancko.

0

Zglos komentarz

J
JackCola 🏆 Master
13 lat temu

marchwiowy niedoj*b, ale masz afek, hahahah :D

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

Cola, czyj morhef, nie pitol, bo Ci racje żywieniowom łobetnem.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

jak bydziesz jod marhef to cie zrobie mojym paropkiym jac.

0

Zglos komentarz

P
Pikus141 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Zdaje się, że Justin ma w szeregach swoich znajomych wielu daltonistów. Primo- Tupac Shakur jest czarny, Justin biały (oczywiście omijając już porównanie "rapu" JB do 2Pac'a :P ). Także serdecznie pozdrawiam elitę ludzi z grona znajomych Biebera :P

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

de**le tego lamusa do Biebera porównują. no żal d*pe ściska. ps: podobno 2pac z magikiem nowy album wydaja.

0

Zglos komentarz

O
ogarnijto 🎯 Wyjadacz
13 lat temu

No, oczywiście, a zdradzę sekret: W jednym z utworów wystąpią z nim takie gwiazdy jak: 2Pac, Kurt Cobain i Elvis Presley :)

0

Zglos komentarz

O
ogarnijto 🎯 Wyjadacz
13 lat temu

No, oczywiście, a zdradzę sekret: W jednym z utworów wystąpią z nimi Kurt Cobain i Elvis Presley :)

0

Zglos komentarz

M
miro1324 🌾 Wieśniak
13 lat temu

dobrze gadasz, polać mu :)

0

Zglos komentarz

O
ogarnijto 🎯 Wyjadacz
13 lat temu

Kilka osób mówi,że był rapującym Nostradamus'em i mówił o rzeczach o których inni tylko myśleli. Żył własnym życiem, zaś najlepszym przykładem są utwory, które tworzył, czego nie da się powiedzieć o Justinie.

0

Zglos komentarz

J
JackCola 🏆 Master
13 lat temu

ogarnij mi korale, hahahaha.

0

Zglos komentarz

O
ogarnijto 🎯 Wyjadacz
13 lat temu

sam się ogarnij

0

Zglos komentarz

O
ogarnijto 🎯 Wyjadacz
13 lat temu

czyli ty piszczysz bo nigdy nie masz nic ciekawego do napisania haha :)

0

Zglos komentarz

J
JackCola 🏆 Master
13 lat temu

ogarnij ale ty masz ładny afek :D jesteś najładniejszym ogarem we wsi :DD

0

Zglos komentarz

J
JackCola 🏆 Master
13 lat temu

dzisiejszy dzień poświęcętobie myszko ;* z której religii czerpiesz????

0

Zglos komentarz

O
ogarnijto 🎯 Wyjadacz
13 lat temu

haha poświęcić Cola to Ty możesz sobie ale koszyk na Wielkanoc, niedługo święta :)

0

Zglos komentarz

O
ogarnijto 🎯 Wyjadacz
13 lat temu

no właśnie nie miałam, zabrakło słów :>

0

Zglos komentarz

J
JackCola 🏆 Master
13 lat temu

wybierz którąś z 3 ścian i Weś rozpęd i pi**n9ij baranka.

0

Zglos komentarz

J
JackCola 🏆 Master
13 lat temu

pisanie krótkich komentarzy idzie mi zdecydowanie lepiej. Muszę i tak poprawić statystyki komentarzy. Mam ich tak mało :(((

0

Zglos komentarz

O
ogarnijto 🎯 Wyjadacz
13 lat temu

to samo Ci pisałam, ale zrobię to tuż po Tobie, bo inaczej się z Tobą dogadać nie idzie hah

0

Zglos komentarz

J
JackCola 🏆 Master
13 lat temu

zrobisz to????> łąwahahahasasasasasasas, to dobrze. A dodasz się w jakiejś innej pozycji???

0

Zglos komentarz

O
ogarnijto 🎯 Wyjadacz
13 lat temu

tak też myślałam

0

Zglos komentarz

O
ogarnijto 🎯 Wyjadacz
13 lat temu

jakie znowu pozycję ? hahah

0

Zglos komentarz

J
JackCola 🏆 Master
13 lat temu

To pomyśl na drugi raz głębiej :D

0

Zglos komentarz

O
ogarnijto 🎯 Wyjadacz
13 lat temu

nie chcę wnikać w tą twoją wyobraznie i jej szczegóły ha :)

0

Zglos komentarz

O
ogarnijto 🎯 Wyjadacz
13 lat temu

Tupac był człowiekiem legendą i nikt z jego fanów nie pozwoli mu odejść w pokoju. On żył krótkim, szybkim i intensywnym życiem. Inni żyjąc 70 lat nie przeżyli tyle ile on w wieku 25...

0

Zglos komentarz

J
JackCola 🏆 Master
13 lat temu

jeśli nie masz nic ciekawego do napisania nie pisz-cz, myszko bo się oplujesz, hahah.

0

Zglos komentarz

J
JackCola 🏆 Master
13 lat temu

szkoda że nie chce mi się robić screena z wiadomości ogarnijto i jej najlepszych textów hahahaha. Ale zacytować mogę? :>

0

Zglos komentarz

O
ogarnijto 🎯 Wyjadacz
13 lat temu

a cytuj ciekawe co tam dopiszesz hahah

0

Zglos komentarz

J
JackCola 🏆 Master
13 lat temu

nie chce mi się :DD

0

Zglos komentarz

J
JackCola 🏆 Master
13 lat temu

Ale są lepsze niż te Bibera. Można nawet powiedzieć że to takie polskie RPK zmieszane z 2pac'kiem :P

0

Zglos komentarz

O
ogarnijto 🎯 Wyjadacz
13 lat temu

jak na razie to spamujesz pod każdym moim komentarzem haha :)

0

Zglos komentarz

J
JackCola 🏆 Master
13 lat temu

spaming kontrolowany, bo za dużo się udzielasz pod tym absurdem. Pisząc bajeczny bełkocik :P

0

Zglos komentarz

O
ogarnijto 🎯 Wyjadacz
13 lat temu

haha no jak Polski rap Bonus RPK i 2Pac to naprawdę to samo, nie ma co ... płyta może wyjdzie kto wie

0

Zglos komentarz

O
ogarnijto 🎯 Wyjadacz
13 lat temu

To udzielanie ' bajecznych bełkocików ' to właśnie twoja historia pod kazdym absurdem byle nie na temat :D

0

Zglos komentarz

J
JackCola 🏆 Master
13 lat temu

ogar ;* A może wydasz coś z Sasha Grey na DVD masz ku temu na pewno predyspozycję :D

0

Zglos komentarz

O
ogarnijto 🎯 Wyjadacz
13 lat temu

Cola nie skorzystam z twojej propozycji, I'm not interested !

0

Zglos komentarz

K
kuba.zet 🌾 Wieśniak
13 lat temu

moderator ty ciciu usunąłeś mój komentarz. Kolejny czop promując dziadostwo.

0

Zglos komentarz

K
kuba.zet 🌾 Wieśniak
13 lat temu

wszystko rozumiem ale porównywanie jakiegoś śm***ia wypromowanego przez buraków co lizać butów Shakura nie są godni to już ku**a obraza i woła o pomstę. Shakur tworzył rap - poezję a ten złamas tworzy chałturę którą słuchają jakieś niedorobione nastolatki

0

Zglos komentarz

K
kamilspidi033 🌾 Wieśniak
13 lat temu

K.urwa justin wygląda jak by go w d.upe j.ebali.... haha...

0

Zglos komentarz

G
guerro 🌾 Wieśniak
13 lat temu

ci**a chce być jak 2Pac? (O.o) jak taki chce być podobny to niech sie da zastrzelić...

0

Zglos komentarz

O
ogarnijto 🎯 Wyjadacz
13 lat temu

Justin to kolejna ' gwiazdeczka disneya ' czego nigdy by się nie powiedziało o 2pacu

0

Zglos komentarz

J
JackCola 🏆 Master
13 lat temu

a ty jesteś tą pośrodku i nawet nie musisz gwiastoszyć, by być sławna ;*

0

Zglos komentarz

O
ogarnijto 🎯 Wyjadacz
13 lat temu

strasznie 'gwiazdorzysz' i kto tu się za dużo udziela :)

0

Zglos komentarz

O
ogarnijto 🎯 Wyjadacz
13 lat temu

i jak można 2pac\a porównywać do Justina no k_urwa :/

0

Zglos komentarz

B
13 lat temu

Porównanie jakiejś nieletniej cioty do gościa, który aparycją i zachowaniem przypomina rozpasane socjalizmem bydło z imigranckiego getta wcale nie jest naganne. Tak wygląda współczesna Europa (zwłaszcza zachodnia). Wykastrowani feminizmem i polityczną poprawnością psudo-mężczyźni i dzika, plująca na...

Porównanie jakiejś nieletniej cioty do gościa, który aparycją i zachowaniem przypomina rozpasane socjalizmem bydło z imigranckiego getta wcale nie jest naganne. Tak wygląda współczesna Europa (zwłaszcza zachodnia). Wykastrowani feminizmem i polityczną poprawnością psudo-mężczyźni i dzika, plująca na karmiące ich społeczeństwo hołota w 100 odcieniach brązu i czerni. (Poza tym "muzyka" obydwu tych chwastów jest równie ch*jowa)

0

Zglos komentarz

O
ogarnijto 🎯 Wyjadacz
13 lat temu

To zależy od tego jakiej muzyki słuchasz, wiadomo że jak nie słuchasz hh tym bardziej 2pac'a który jest legendą to wiadomo, że będziesz miał takie zdanie o tej muzyce, a tu już o gustach się nie dyskutuję.

0

Zglos komentarz

M
miro1324 🌾 Wieśniak
13 lat temu

C**j*** to Ty jesteś Id**to. Nie podoba Ci się wrzucone powyżej zdjęcie to po co tu zaglądasz? pozdro

0

Zglos komentarz

M
miro1324 🌾 Wieśniak
13 lat temu

C**j*** to Ty jesteś Id**to. Nie podoba Ci się wrzucone powyżej zdjęcie to po co tu zaglądasz? pozdro

0

Zglos komentarz

M
miro1324 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Bieber do Tupac'a ? Bieber to id***a, który śpiewa o byle czym z byle kim... Tupac rapując ukazywał swoją duszę oraz pokazywał problemy biedy w getcie, gangi, kradzieże, zabójstwa... opowiadał o swoim życiu. Rest in Peace Tupac Amaru Shakur

0

Zglos komentarz

J
jarzab90 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Widzę tylko, że biebera jest biała i wygląda jak by chciała się zaraz rozpłakać.Jedyne podobieństwo to kolor ubrań. Osoba pisząca ten artykuł jest chyba typu "Lovciam Dżastinka Biberka" Peace...

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

Rzeczywiście, jak dwie krople wody. Ech, szkoda gadać.

0

Zglos komentarz

P
pabloolsztyn 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Kto miał ku**a odwagę porównać ta chodząca gwiazdorzyne z tak genialnym ale niestety niezyjacym juz artystą?do ku**y nędzy, szacunku troche dla 2pac!Justin Bieber mógłby mu buty czyścić!to jak porównanie auta Tata NANO z Mercedesem SLS - jedno i drugie jest autem ale.....to drugie dziełem sztuki jes...

Kto miał ku**a odwagę porównać ta chodząca gwiazdorzyne z tak genialnym ale niestety niezyjacym juz artystą?do ku**y nędzy, szacunku troche dla 2pac!Justin Bieber mógłby mu buty czyścić!to jak porównanie auta Tata NANO z Mercedesem SLS - jedno i drugie jest autem ale.....to drugie dziełem sztuki jest ;-)

0

Zglos komentarz

P
pabloolsztyn 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Kto miał ku**a odwagę porównać ta chodząca piz.. z tak genialnym ale niestety niezyjacym juz artystą?do ku**y nędzy, szacunku troche dla 2pac!Justin Bieber mógłby mu buty czyścić!to jak porównanie auta Tata NANO z Mercedesem SLS - jedno i drugie jest autem ale.....to drugie dziełem sztuki jest ;-)

Kto miał ku**a odwagę porównać ta chodząca piz.. z tak genialnym ale niestety niezyjacym juz artystą?do ku**y nędzy, szacunku troche dla 2pac!Justin Bieber mógłby mu buty czyścić!to jak porównanie auta Tata NANO z Mercedesem SLS - jedno i drugie jest autem ale.....to drugie dziełem sztuki jest ;-)

0

Zglos komentarz

P
pabloolsztyn 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Admin- gnomie bagienny!!!o Ci chodzi kasując moje komentarze?nie masz odwagi publicznie to napisz na priv

0

Zglos komentarz

K
13 lat temu

Może jesteś wybitnie głupi?

0

Zglos komentarz

P
pabloolsztyn 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Kto miał ku**a odwagę porównać ta chodząca pizde z tak genialnym ale niestety niezyjacym juz artystą?do ku**y nędzy, szacunku troche dla 2pac!Justin "lachociąg" Bieber mógłby mu buty czyścić i odbyt po wyproznieniu wylizywac!to jak porównanie auta Tata NANO z Mercedesem SLS - jedno i drugi...

Kto miał ku**a odwagę porównać ta chodząca pizde z tak genialnym ale niestety niezyjacym juz artystą?do ku**y nędzy, szacunku troche dla 2pac!Justin "lachociąg" Bieber mógłby mu buty czyścić i odbyt po wyproznieniu wylizywac!to jak porównanie auta Tata NANO z Mercedesem SLS - jedno i drugie jest autem ale.....to drugie dziełem sztuki jest ;-)

0

Zglos komentarz

P
pabloolsztyn 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Kto miał ku**a odwagę porównać ta chodząca pizde z tak genialnym ale niestety niezyjacym juz artystą?do ku**y nędzy, szacunku troche dla 2pac!Justin "lachociąg" Bieber mógłby mu buty czyścić i odbyt po wyproznieniu wylizywac!to jak porównanie auta Tata NANO z Mercedesem SLS - jedno i drugi...

Kto miał ku**a odwagę porównać ta chodząca pizde z tak genialnym ale niestety niezyjacym juz artystą?do ku**y nędzy, szacunku troche dla 2pac!Justin "lachociąg" Bieber mógłby mu buty czyścić i odbyt po wyproznieniu wylizywac!to jak porównanie auta Tata NANO z Mercedesem SLS - jedno i drugie jest autem ale.....to drugie dziełem sztuki jest ;-)

0

Zglos komentarz

P
pabloolsztyn 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Admin bucu jeden-dlaczego usuwane są moje komentarze?za to ze prawdę pisze czy może Justin Bieber jest Twoim chłopakiem,a może synem?! O ku**a jaki wsyyyyyyyyyyd!!!!!!!!

0

Zglos komentarz

P
pabloolsztyn 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Kto miał ku**a odwagę porównać ta chodząca pizde z tak genialnym ale niestety niezyjacym juz artystą?do ku**y nędzy, szacunku troche dla 2pac!Justin "lachociąg" Bieber mógłby mu buty czyścić i odbyt po wyproznieniu wylizywac!to jak porównanie auta Tata NANO z Mercedesem SLS - jedno i drugi...

Kto miał ku**a odwagę porównać ta chodząca pizde z tak genialnym ale niestety niezyjacym juz artystą?do ku**y nędzy, szacunku troche dla 2pac!Justin "lachociąg" Bieber mógłby mu buty czyścić i odbyt po wyproznieniu wylizywac!to jak porównanie auta Tata NANO z Mercedesem SLS - jedno i drugie jest autem ale.....to drugie dziełem sztuki jest ;-)

0

Zglos komentarz

K
Kairu 🌾 Wieśniak
13 lat temu

2paca coś chyba strzela w tym momencie...

0

Zglos komentarz

J
jacek20084 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Z niego jest kawał ku**sa a nie brat bliźniak 2pac

0

Zglos komentarz

D
darciu123 💩 JP 100%
13 lat temu

Pomyliło im się mieli napisać że Bimber chciałby possać 2pacowi

0

Zglos komentarz

N
Nuttela 💩 JP 100%
13 lat temu

biebs jest 12345678901234567890% lepszy od tego całego tfupaka

0

Zglos komentarz

P
plinka71 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Oh P2w|\|0 G0 l0ff(!4sZ .

0

Zglos komentarz

M
mumias 🌾 Wieśniak
13 lat temu

nic a nic -,-

0

Zglos komentarz

M
makav94 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Tylko porównajmy jak wychodzi Tupac: http... a jak Bieber: http... ;)

0

Zglos komentarz

B
Bykos 💩 JP 100%
13 lat temu

nie no poronac go do najlepszego raperaa :/ tak ie moze byc !

0

Zglos komentarz

E
eloporez 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Dla mnie ma to taki przekaz , że Bieber chce być jak on ale tylko ''chce'' bo 2pac na niego pluje a sądząc po minie cioty to sie poplakal prawie ...

0

Zglos komentarz

R
Rybcia123456 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Pfffff! :DDDD

0

Zglos komentarz

R
robur69 🌾 Wieśniak
13 lat temu

wtf??????????!!!!!!!!!???????????

0

Zglos komentarz

C
cypek123 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Te zdjęcie ma dla mnie taki przekaz że 2pac po prostu pluje mu w twarz że jest taką ciotą

0

Zglos komentarz

G
gawronstopro 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Chyba im się wszystkim w du**e poprzewracało jak można było porównać 2paca z biberem ?? Co za de**l wpadł na ten pomysł ??

0

Zglos komentarz

M
mcmoney120 🎖️ Snajper
13 lat temu

Porównywać g*ówno do rarytasu to chyba coś nie tak....

0

Zglos komentarz

N
nemezis05plkg 🌾 Wieśniak
13 lat temu

nie wiem co napisać bo co tu komentować porównanie gó**a z dynamitem.

0

Zglos komentarz

O
ogarnijto 🎯 Wyjadacz
13 lat temu

no dokładnie, też nie wiem jak można 2pac porównywać z Justinem jak ani jednego procentu Justin nie ma takiego samego jeśli chodzi o muzykę, teksty hh Paca

0

Zglos komentarz

S
SiataFullHD 🏹 Łowca
13 lat temu

Rap to gó**o BTW!

0

Zglos komentarz

W
wini1234 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Jest kim jest, zazdrościsz mu że ma kasę, nie musisz Go słuchać, ale jest młodzież która go lubi i słucha jego muzyki.

0

Zglos komentarz

D
darooo21 💩 JP 100%
13 lat temu

i chu.j im wszystkim z tego tytułu w du.pe

0

Zglos komentarz

S
sznib 😏 Szyderca
13 lat temu

Tja, są tak podobni jak biały kotek do czarnej pantery jest podobny.

0

Zglos komentarz

W
walster 💩 JP 100%
13 lat temu

2 pac to król rapu jeden jedyny... a justin to zwykła ci**a jeb..y dzieciak który ma duzo kasy. gdyby nie ta jego nimy ochrona chociaz nie wiem po co ona to dostał by szczała i się by popłakał c**l

0

Zglos komentarz

A
aGRe 🌾 Wieśniak
13 lat temu

2Pac się w grobie przewraca....

0

Zglos komentarz

Q
queerowa 🌾 Wieśniak
13 lat temu

wooow! porównanie genialne! łączy ich aż kolor bluzy i em, nakrycia głowy...

0

Zglos komentarz

M
matrosbum 🎖️ Snajper
13 lat temu

Wygląda na tym zdjęciu jak dałn zaczepiający rączką przechodnia :/

0

Zglos komentarz

P
parixon123 🌾 Wieśniak
13 lat temu

hahahahaahah bieber raper hahahahahaahah bieber podobny do tupaca hahahaHAHAHAHAHHAAHAHAHAHAH o ja pier.... co za kr***n to pisal. hhahhahahaahahaaaahahahahahah BIEBER TO LAmus i nie zmienicie tego.

0

Zglos komentarz

O
ogarnijto 🎯 Wyjadacz
13 lat temu

dobre pytanie, ale Ty się nie posikaj przypadkiem :)

0

Zglos komentarz

J
JackCola 🏆 Master
13 lat temu

ogogarnij, nie zaczepiaj innych niewinnych userów wśi! może ta osoba akurat lubi Justyśę. B :P

0

Zglos komentarz

O
ogarnijto 🎯 Wyjadacz
13 lat temu

nie zaczepiam a ostrzegam hahah:)

0

Zglos komentarz

J
JackCola 🏆 Master
13 lat temu

a wiesz że akurat teraz jem wyłuskany słonecznik. I co ciekawe jedzenie go (ziaren) nie sprawia mi zbytnio przyjemności?

0

Zglos komentarz

J
JackCola 🏆 Master
13 lat temu

To też ostrzeżenie. nie jedz łuskanego, to zerowy fun, jeśli chcesz zabić nude.

0

Zglos komentarz

O
ogarnijto 🎯 Wyjadacz
13 lat temu

a dziwne żeby sprawiało jedzenie czegokolwiek w nocy :>

0

Zglos komentarz

O
ogarnijto 🎯 Wyjadacz
13 lat temu

nie jem zabijając nudę, są na to dużo lepsze sposoby :))

0

Zglos komentarz

J
JackCola 🏆 Master
13 lat temu

ale ja mam taką rozpiskę - na zbicie zbędnych kilogramów :DD

0

Zglos komentarz

J
JackCola 🏆 Master
13 lat temu

ogarnij a ty jesteś z tej no, KOCIEJ WIARY??? :-D

0

Zglos komentarz

O
ogarnijto 🎯 Wyjadacz
13 lat temu

sprawdzony sposób ? haha

0

Zglos komentarz

O
ogarnijto 🎯 Wyjadacz
13 lat temu

'nje' żadna kocia wiara

0

Zglos komentarz

J
JackCola 🏆 Master
13 lat temu

To boprze, bo wydawało mi się już, że jesteś moherowym obrońcą praw zwierząt, z palitociej spółdzielni :P

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

tupak jes gupi . liczy sie aby chemgru pozdropincet i zero siedem na gie . jo zez mariolum jak kawe zez śmiotanum robiymy to jo so lubie dyskobola posuhać.

0

Zglos komentarz

S
saczyna55 💩 JP 100%
13 lat temu

sam jesteś ci**a !! on bynajmniej coś osiągnął w życiu a ty co ? gó**o.

0

Zglos komentarz

P
plinka71 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Jak już co patrz na nick "sama" :) pozdrawiam dziewczynkę co lubi biebera i ma pewno z 13 lat

0

Zglos komentarz

S
szulcik 🌟 Padawan
13 lat temu

2Pac powiesił sie juz ze 100razy jak to przeczytał.

0

Zglos komentarz

R
RypuCypu 🌟 Padawan
13 lat temu

no ku.rwa proszę Cię... Biber i rap haha

0

Zglos komentarz

W
wolfsangel5 🌾 Wieśniak
13 lat temu

tupac jest królem rapu, to bieber mógłby zostać królową

0

Zglos komentarz

A
Anonim
13 lat temu

Poj**ebało sie tym fanom Bibera. ku**a takiego leszcze do króla i to ze brat jeszcze?? Dramat ludzie dzieciak udaje na scenia a fani płacza...de**lizm

0

Zglos komentarz

N
13 lat temu

Też nie jestem jego fanką ale jakos go nie obrażam....

0

Zglos komentarz

S
sdm666 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Bieber, znowu ta dziewczynka, na odstrzał.

0

Zglos komentarz

K
kojak20 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Gdyby tupac dzisiaj był obecny biber skonczył by kariere :)

0

Zglos komentarz

T
taksido 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Ja bym chciał go zobaczyć w prawdziwym więzieniu :D

0

Zglos komentarz

C
cropps 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Chciałbym poznać źródło tego artykułu. Widać, że to ściema, a wy to łykacie.

0

Zglos komentarz

O
ogarnijto 🎯 Wyjadacz
13 lat temu

nikt nic nie łyka :/ ktoś musiał wpaść na ten pomysł by to opublikować na stornie gwiazdeczki.pl czy jakoś tak by zrobić 'spam' ktoś nie mający mózgu ani jego odrobiny, by porównywać 2paca z dzieckiem... z dzieckiem które do pięt mu nie dorasta i dorastać nie będzie

0

Zglos komentarz

P
pantereczka 🌾 Wieśniak
13 lat temu

matko jedyna... najpierw chce być 2 Jacksonem, teraz niby rapuje jak 2Pac? Paranormal Activity by mu obaj musieli zrobić....

0

Zglos komentarz

C
CreeD3ncE 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Porównywał się do Micheala Jacksona, teraz do Tupaca... Specjalnie to robi, żeby oburzać tym innych ludzi i zyskać rozgłos. :P W tej chwili, każdy zapytany na ulicy, czy zna Justina Biebera, powie, że tak, nawet Ozzy Osbourne (jeśli wiecie, o czym mówię). :D

0

Zglos komentarz

P
PaniPraline 🌾 Wieśniak
13 lat temu

No cooo.. kto to w ogóle pisał?! I dont wanna live on this planet anymore...

0

Zglos komentarz

R
rzyletka 🏹 Łowca
13 lat temu

hahahhahahaha inaczej skomentować się nie da

0

Zglos komentarz

D
dedri 🌾 Wieśniak
13 lat temu

niech go zajebią jak tupaca... śmierć tupaca była wielką stratą, a w przypadku biebera nikt nie będzie tęsknił (nikt normalny rzecz jasna)

0

Zglos komentarz

K
KingLeonidas 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Czy tylko ze mnie ktoś próbuje zrobić umysłowo chorego, żeby byłoby mną łatwiej kierować? Czuje ktoś to samo?

0

Zglos komentarz

L
laska9210 🏹 Łowca
13 lat temu

Justin to ma coś z rycerza... zakuty łeb

0

Zglos komentarz

V
vilus 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Jeśli ten Bimber rapuje, to ja stepuję.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

2pac się w grobie przewraca :/

0

Zglos komentarz

B
batkam 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Myślałem, że niewiele jest mnie w stanie zaskoczyć. Jednak po obejrzeniu tego nie wyjdę z podziwu przynajmniej przez tydzień. Jak można porównać ich obu? Z jednej strony wspaniały, utalentowany muzyk, aktor, autor wierszy a z drugiej... Ciężko określić ale można by pomyśleć, że jest kolejną postacią...

Myślałem, że niewiele jest mnie w stanie zaskoczyć. Jednak po obejrzeniu tego nie wyjdę z podziwu przynajmniej przez tydzień. Jak można porównać ich obu? Z jednej strony wspaniały, utalentowany muzyk, aktor, autor wierszy a z drugiej... Ciężko określić ale można by pomyśleć, że jest kolejną postacią wymyśloną przez Walta Disneya.

0

Zglos komentarz

M
13 lat temu

łatwo cię zaskoczyć, zaglądaj częściej na fwejk-a, czujesz.to, albo na pocałuj mnie w d**e.p l to nie będziesz przez tydzień do tyłu chodził ;]

0

Zglos komentarz

S
stopacta1234 🌾 Wieśniak
13 lat temu

ja je_bie nie kurw_a do Tubaca. załamka brak słów .. Chyba chce umrzeć .

0

Zglos komentarz

S
simi1807 🎖️ Snajper
13 lat temu

skończcie z tymi prowokacjami!! też nie lubię Bibera i totalnie mi wisi co on robi i z kim jest porównywany. Tupac był wielki i żadne porównania tego nie zmienią a wy się nakręcacie bo ktoś ( na pewno nie znajomi Bibera) zrobił chamską prowokacje i teraz wali konia widząc jak się wszyscy podniecacie...

skończcie z tymi prowokacjami!! też nie lubię Bibera i totalnie mi wisi co on robi i z kim jest porównywany. Tupac był wielki i żadne porównania tego nie zmienią a wy się nakręcacie bo ktoś ( na pewno nie znajomi Bibera) zrobił chamską prowokacje i teraz wali konia widząc jak się wszyscy podniecacie! TROCHĘ DYSTANSU DO TEGO TYPU INFORMACJI W INTERNECIE!!

0

Zglos komentarz

M
MrGnom359 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Przepraszam bardzo, ale co wy kur** mać macie do tego Biebera? Wpłacił 7 milionów $ na cele charytatywne, 16 milionów na o ile się nie mylę na domy dziecka, a tacy idioci jak plinka71 oraz tomlex89 obrażają Justina (bezpodstawnie zresztą), i nie wiem co oni chcą tym osiągnąć... Cytuję:,,Wiocha porów...

Przepraszam bardzo, ale co wy kur** mać macie do tego Biebera? Wpłacił 7 milionów $ na cele charytatywne, 16 milionów na o ile się nie mylę na domy dziecka, a tacy idioci jak plinka71 oraz tomlex89 obrażają Justina (bezpodstawnie zresztą), i nie wiem co oni chcą tym osiągnąć... Cytuję:,,Wiocha porównanie takiej cioty do króla rapu" Niby z jakiego powodu ci**a? Plinka, ty zapewne kozak w necie, piz*a w świecie. Żałosne. Dodatkowo admin który to dodaje na główną też mnie załamuje...

0

Zglos komentarz

S
sevroy 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Przepraszam bardzo, ale chyba do ku**y nedzy ziomeczku nie wiesz kim byl 2pac. Slucham od malolata i patrzac na strone gdzie jest porownany 2pac z bieberem, to KU**A NOGI MI SIE UGINAJA. Dlatego dobrze ze cos takiego trafia na glowna, bo TO JEST OZNAKA ZE SWIAT SIE KONCZY!!

0

Zglos komentarz

J
13 lat temu

Uuu... Ktoś tu broni obrażonego idola... Bieber to sezonowy wymysł wytwórni płytowych. Ma się dobrze sprzedać i za kilka lat nikt nie będzie o nim pamiętał. Jego zachowanie jest śmieszne, ubiera się jak teletubiś. A co do jego "działalności" to podałeś przyjacielu dane z du*y. A nawet jeśl...

Uuu... Ktoś tu broni obrażonego idola... Bieber to sezonowy wymysł wytwórni płytowych. Ma się dobrze sprzedać i za kilka lat nikt nie będzie o nim pamiętał. Jego zachowanie jest śmieszne, ubiera się jak teletubiś. A co do jego "działalności" to podałeś przyjacielu dane z du*y. A nawet jeśli to prawda to porównaj sobie z jego zarobkami.

0

Zglos komentarz

D
dedri 🌾 Wieśniak
13 lat temu

wystarczy że ty jesteś pi**ą w necie i pi**ą w świecie

0

Zglos komentarz

T
tomlex89 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Co za de**l w ogólę porównuje tak dwie odmienne osoby po jednej stronie 2pac wybitny człowiek a po drugiej Biber facet z inteligencją i wyglądem małej dziewczynki

0

Zglos komentarz

Z
13 lat temu

Po pierwsze głupie białaski to ten bambus 2pac był rasistą i wspierał czarne pantery(rasistowska murzyńska organizacja działająca do dziś)

0

Zglos komentarz

V
Vimex 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Nie udzielaj się jak nie wiesz. Organizacja czarnych panter była organizacją walczącą o wolność dla Czarnoskórych. Bambusem możesz mówić do swoich kolegów z bloku tępa dzido. I nie "rasistowska murzyńska" tylko " Walcząca o wolność dla czarnoskórych organizacja " Skąd się tacy bi...

Nie udzielaj się jak nie wiesz. Organizacja czarnych panter była organizacją walczącą o wolność dla Czarnoskórych. Bambusem możesz mówić do swoich kolegów z bloku tępa dzido. I nie "rasistowska murzyńska" tylko " Walcząca o wolność dla czarnoskórych organizacja " Skąd się tacy biorą...

0

Zglos komentarz

J
juhuhu 🌾 Wieśniak
13 lat temu

bieber to baba i tyle

0

Zglos komentarz

L
loveme798 😏 Szyderca
13 lat temu

To są ku**a gwiazdunie nie rozumiem jak można cokolwiek z tego szmatławca brać na poważnie.

0

Zglos komentarz

M
mroczna_poduszka 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Artykuł pochodzi ze strony Gwiazdunie.pl, wejdźcie sobie, strona słynie z tego, że robi takie porównania. Ponadto wymyśla jakieś niestworzone historie na temat nastoletnich gwiazd. Teraz tego nie znajdę, ale kiedyś po necie krążył screen, jak to w jednym z komentarzy dość często komentowanego artyk...

Artykuł pochodzi ze strony Gwiazdunie.pl, wejdźcie sobie, strona słynie z tego, że robi takie porównania. Ponadto wymyśla jakieś niestworzone historie na temat nastoletnich gwiazd. Teraz tego nie znajdę, ale kiedyś po necie krążył screen, jak to w jednym z komentarzy dość często komentowanego artykułu admin się przyznał, że robią to, bo mają z tego kase. I tu chyba już więcej dodawać nie trzeba.

0

Zglos komentarz

K
Katherine_pierce 🌾 Wieśniak
13 lat temu

To jakby porównać Coca Colę do Coli Original z Biedronki :O

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

Nie licząc że ta cola z biedronki lepiej smakuje

0

Zglos komentarz

K
Kurka_w_ogniu 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Kiedy ludzie się w końcu nauczą, jak stosuje się apostrofy w odmianie słów zapożyczonych z języka angielskiego, do cholery?

0

Zglos komentarz

R
rabbit2 🌾 Wieśniak
13 lat temu

ja pier... ludzie. zabijcie mnie! Bieber podobny do Tupaba i "znakomicie rapuje"?????? ta dziewczynka nie wie co to rap, a na ulicznym gruncie zeszczałaby sie ze strachu. jak mozna tak oczerniac najlepszego w historii swiata rapera i porownywać jakas kupe go**a do jego rapu.. racja tupac p...

ja pier... ludzie. zabijcie mnie! Bieber podobny do Tupaba i "znakomicie rapuje"?????? ta dziewczynka nie wie co to rap, a na ulicznym gruncie zeszczałaby sie ze strachu. jak mozna tak oczerniac najlepszego w historii swiata rapera i porownywać jakas kupe go**a do jego rapu.. racja tupac przewraca sie w grobie..

0

Zglos komentarz

P
plinka71 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Ależ przecież ,ja to dodałam z myślą o tym ,że Bieber to dno ,a nie 2Pac :) A ten artykuł jest z Gwiazdunie.pl

0

Zglos komentarz

V
VAG.gruppe 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Jak dla mnie to nie jest porównanie. Bardziej mi to wygląda na (pomijając prawdziwość imion) fana który pcha się jak obesrany do muzyka i muzyka który nie lubi białych :D

0

Zglos komentarz

G
Gobi102 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Jeden wyglada jak by go bronili przed spuszczeniem wp...lu :-D

0

Zglos komentarz

M
miska95 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Jak kopiuje style innych to sie nie dziwić .

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

kiedyś na wiocha.pl był koleś który grał na flecie d**ą. Jego d**a miała lepsze brzmienie niż głos bibera już o atrakcyjności nie wspomnę.

0

Zglos komentarz

D
Dizzy_Charlotte 🌾 Wieśniak
13 lat temu

i don't wonna live in this planet enymore

0

Zglos komentarz

B
Buchu123 🌾 Wieśniak
13 lat temu

zajebie wszystkich którzy porównują tego sku**ysyna małego do legendy rapu...

0

Zglos komentarz

C
cyc1982 😏 Szyderca
13 lat temu

ma dużo kasy,dz***i na zawołanie i robi co chce,ale pewnego dnia kasa zacznie się kończyć,dz***i odejdą a on zaćpa się gdzieś w samotności,tak kończą gó*****ze gdy za dużo na raz mają.

0

Zglos komentarz

M
Matel88Pl 🌾 Wieśniak
13 lat temu

normalnie ku....a jedno jajowi

0

Zglos komentarz

K
kriss92 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Bieber to ci**a! Wolę polski rap,ale 2pac to legenda!

0

Zglos komentarz

R
ROBI00000000 🏹 Łowca
13 lat temu

Biber dla ciebie jest jedno skuteczne lekarstwo-CYKLON B!

0

Zglos komentarz

C
CthuIhu 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Ciekawe jak by go ten ochroniarz puścił, pewnie by się w gacie zesrał..!

0

Zglos komentarz

K
kami1986 🌾 Wieśniak
13 lat temu

To niech go teraz fani zastrzela i beda mowic "Umarl jak 2pac"

0

Zglos komentarz

L
LisuxDD 🌾 Wieśniak
13 lat temu

odrozniajmy c**ja(justys) od marchewki (2pac)

0

Zglos komentarz

S
starships 💩 JP 100%
13 lat temu

Jesteś fanem rapu, a wchodzisz na stronę gdzie piszą o piosenkarzach słitaśnego pop'u i aktorach Disney'a? Achh... znalazł się prawdziwy fan rapu który nie ma co robić tylko obrażać innych.

0

Zglos komentarz

S
starships 💩 JP 100%
13 lat temu

Uważasz że nazywając go ciotą jesteś lepszy? Odniósł więcej w życiu niż ty, zarabia miliony, a ty tylko siedzisz przed komputerem i w gó**a wierzysz. Skoro taki lubisz rap, to chyba powinieneś wiedzieć że to zdjęcie upublicznił Big Sean. Nie masz powodu żeby nazywać go ciotą. Spójrz na siebie w lust...

Uważasz że nazywając go ciotą jesteś lepszy? Odniósł więcej w życiu niż ty, zarabia miliony, a ty tylko siedzisz przed komputerem i w gó**a wierzysz. Skoro taki lubisz rap, to chyba powinieneś wiedzieć że to zdjęcie upublicznił Big Sean. Nie masz powodu żeby nazywać go ciotą. Spójrz na siebie w lustrze i zastanów się kim ty jesteś. Bo napewno nie nikim lepszym.

0

Zglos komentarz

P
plinka71 🌾 Wieśniak
13 lat temu

lepsza* pozdrawiam hejterów

0

Zglos komentarz

Reklama