Reklama
Reklama

Komentarze

3
S
skasuj3 🌾 Wieśniak
13 lat temu

cwaniaki, 8% VAT....

0

Zglos komentarz

B
bob1969 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Jebbany oszust!

0

Zglos komentarz

R
radar038 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Ale VAT masz 8% , a nie 23% taki drobny zabieg EKONOMICZNY . Brawo Polacy nie dajcie się okradać z ciężko zarobionych pieniędzy

0

Zglos komentarz

Reklama