Reklama
Reklama

Komentarze

5
[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

Panie Antoni, w imieniu rodziny i sąsiadów dziękujemy za pamięć.Naszym zdaniem w modelingu więcej Pan osiągnie niż w sejmie.Proszę tylko odważnie w obiektyw spoglądać, a nie ze strachem takim. P.S. Paczkę żywnościową zostawiliśmy na izbie przyjęć

0

Zglos komentarz

A
asasyn2 😏 Szyderca
13 lat temu

prowokator-majorero

0

Zglos komentarz

C
Cytrusowa 🎖️ Snajper
13 lat temu

Bardzo przystoiny faced nawet w przebraniu krulika

0

Zglos komentarz

A
ANALNY_LOWCA 🌟 Padawan
13 lat temu

Domyślam się że jesteś z nim spokrewniona :D

0

Zglos komentarz

N
neurotyczny_jan 🏹 Łowca
13 lat temu

Antonio razem z Yarkiem robią sobie jaja cały rok. nie muszą przynosić kolejnych na święta.

0

Zglos komentarz

J
jurek1102 Czysta Moc
13 lat temu

Chce by mi to on jajka malował

0

Zglos komentarz

A
ANALNY_LOWCA 🌟 Padawan
13 lat temu

On tylko prezesowi

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

Jurek.. a myślałam, że to mnie w tym roku taki zaszczyt kopnie... ech zawiodłam się :(

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

łał znowu błysłam dajcie mi penisa

0

Zglos komentarz

S
szamanbezmagi 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Też chcę, ale u mnie to się napracuje, taki ładny króliczek między nogami, może mi malować godzinami

0

Zglos komentarz

D
dosiasamosia 🌟 Padawan
13 lat temu

Oooo, jaki śliczny króliczek, znowu zaoszczędzę na stroikach świątecznych( nie kasuj skopiuje) jak miło ,a za śliczną fotkę nasz proboszcz da mojemu synkowi ,kopertę na datek... o kurna jak się cieszę

0

Zglos komentarz

Reklama