Reklama
Reklama

Komentarze

2
S
szyminster96 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Jak to jest on a to widocznie jakaś scenka na pokaz i tyle haha :D Nie wieje mi tu wiocha :/

0

Zglos komentarz

W
wesoly82 🌾 Wieśniak
13 lat temu

największa wiocha to ci ludzie z telefonami co nagrywają

0

Zglos komentarz

Reklama