Reklama
Reklama

Komentarze

3
G
godik3mie 🌾 Wieśniak
13 lat temu

....ani to polski dworzec, ani to polski wagon.....

0

Zglos komentarz

K
Krzysztoff3029 🌾 Wieśniak
13 lat temu

To jest wagon wschodnich kolei. Kolego nie zabłysłeś.

0

Zglos komentarz

K
klemusek 🏆 Master
13 lat temu

O , kolejarska rodzina jest w temacie

0

Zglos komentarz

Reklama