Reklama
Reklama

Komentarze

2
J
JackCola 🏆 Master
13 lat temu

nie przepadam za kebabem, wolę kurczaki, albo coś takiego o nazwie knysza, choć nie wiem czy teraz dałbym rady zjeść ;)

0

Zglos komentarz

J
japan3 🌾 Wieśniak
13 lat temu

no i co? że turas nie zna polskiego-tak jak większość gimbazy-gimbaza przygotowała opis-fake-dla gimbazy, chyba że obcokrajowiec-prawie się udało.

0

Zglos komentarz

Reklama