Reklama
Reklama

Komentarze

67
M
malakai81 💩 JP 100%
13 lat temu

sciema jakiegos id**ty

0

Zglos komentarz

M
mercedess 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Jak można wziąć taki tekst na poważnie?!

0

Zglos komentarz

A
agatusia000 😏 Szyderca
13 lat temu

spytaj mamy ;)

0

Zglos komentarz

C
cyc1982 😏 Szyderca
13 lat temu

to chyba jakaś ściema,

0

Zglos komentarz

R
robsen 🌾 Wieśniak
13 lat temu

...Jakieś chore fantazje pe****la...wiocha dla administracji.

0

Zglos komentarz

A
ania123239 💩 JP 100%
13 lat temu

robimy sex ha ha...

0

Zglos komentarz

B
buterfeild 🌾 Wieśniak
13 lat temu

niby dlaczego za aborcją? ja uważam że powinna być w innych przypadkach, jak np. gwałt, a nie gdy ktoś się rucha bo chce

0

Zglos komentarz

R
robolov 🏹 Łowca
13 lat temu

wszyscy piszą, że fejk a 167 pozytywów :D

0

Zglos komentarz

K
kibus90 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Ja uważam, że to jest wina Polskiej Edukacji - W szkołach za mało mówi się o takich rzeczach, wręcz w ogóle. Powinny być specjalne lekcje odnośnie seksualności, antykoncepcji. A jak nauczyciele się boją o tym mówić i za takie tematy uczniów karać chcą. Tak samo rodzicie - nie mówią o tym dzieciom, b...

Ja uważam, że to jest wina Polskiej Edukacji - W szkołach za mało mówi się o takich rzeczach, wręcz w ogóle. Powinny być specjalne lekcje odnośnie seksualności, antykoncepcji. A jak nauczyciele się boją o tym mówić i za takie tematy uczniów karać chcą. Tak samo rodzicie - nie mówią o tym dzieciom, bo czekają aż będą dorośli. A nie domyślają się, że jednak my jako młodzi ludzie też mamy potrzeby seksualne, ale rodzice tego nie rozumieją. To gdzie tu widzimy problem? Po stronie rodziców i edukacji w Polsce.

0

Zglos komentarz

L
leticiaxx93 🌾 Wieśniak
13 lat temu

dobrze gadasz, nie rozumiem czemu masz tyle -

0

Zglos komentarz

O
ojann 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Fantazje pe****la.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

Bujdy na resorach. I to poszło na główną...litości.

0

Zglos komentarz

R
rafal2223 🌾 Wieśniak
13 lat temu

oczywiście to FAKE.

0

Zglos komentarz

R
Rebus364 🏹 Łowca
13 lat temu

Kolejny bzdurny id**tyzm spłodzony w głowie znudzonego gimbusa.

0

Zglos komentarz

Z
zabijasty_return 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Bzdety,popieram,admin to kr***n.

0

Zglos komentarz

S
samzi 🏹 Łowca
13 lat temu

FAKEEEEEEEEE ;] 9 letnie dzieci nie mają miesiączki ;] + na tego 11 letniego c**ja żadna guma by nie weszła ;]

0

Zglos komentarz

E
ewusia01234 💩 JP 100%
13 lat temu

w głowie się nie mieści ... !

0

Zglos komentarz

B
BabolHans19 🎖️ Snajper
13 lat temu

K@rwa kto Adminów robi w tym portalu chyba ta 9 latka którą sobie sam napisał C**LISKO JULI123 Pewnie ma takie fantazje i pewnie ma pe****lską pornografie na kompie Boże co się stało z tym portalem WIOCHA TO BYĆ NA TYM PORTALU!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

Zglos komentarz

K
kokoczarny 🌾 Wieśniak
13 lat temu

A wy nie wiele mądrzejsi skoro wierzycie w te wszystkie głupie wpisy na forach :P Pewnie jakieś małolaty se jaja robią. Rozumiem że teraz patologiczna młodzież ale bez przesady.

0

Zglos komentarz

M
misjonarka 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Kurcze,żeby moje dziecko tak pięknie składało zdania w tym wieku.Piękne,rozwinięte zdania.Że też się ludziom chce tracić czas na pisanie takich bzdetów. Heh :)

0

Zglos komentarz

J
Jagwin 😏 Szyderca
13 lat temu

Na takich stronkach to tylko dzieciaki się i chcą zwrócić na siebie uwagę oraz pokazać, że są wielcy i dojrzali. Wiele razy już widziałem takie pytania typu "mam 12 lat i penisa 20cm, czy to dużo?"

0

Zglos komentarz

M
mamju 💩 JP 100%
13 lat temu

O KÓR***A nie moge z takich dzieci

0

Zglos komentarz

P
panwow 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Taaa...Ma 9 lat i nie zrobiła błędu...Ciekawe

0

Zglos komentarz

K
KwaKyaa 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Też nie robiłam. To akurat nie jest coś, co potwierdziłoby, że to fejk. Czepiałabym się raczej treści, no lol.

0

Zglos komentarz

G
ggaajjaa 🌾 Wieśniak
13 lat temu

jak sie "robi seks"? na szydełku???:D

0

Zglos komentarz

D
darrom 🌾 Wieśniak
13 lat temu

napewno fake

0

Zglos komentarz

B
bzoom 💩 JP 100%
13 lat temu

pi****l pi****l

0

Zglos komentarz

K
kyzyk 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Jesteś za Aborcją masz takie prawo , ale zadaj pytanie co by się stało jak by twoja mama była za aborcją, ciekawe czy by ci było miło też.

0

Zglos komentarz

H
haraszo1 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Raczej wtedy nie mogłoby być mu miło ;d Coś co nie istnieje nie ma uczuć.

0

Zglos komentarz

P
Puma1984 🌾 Wieśniak
13 lat temu

No to mądra ta 9-latka. Szybko ortografię i gramatykę opanowała ;D

0

Zglos komentarz

L
leviticus_1 🎖️ Snajper
13 lat temu

Internet, to takie stworzenie, że można napisać co się chce i podać się za kogo chce. Ja mogę napisać, że jestem chińską baletnicą co ma 8 lat i cycki jak Pamela. Przykre tylko, że znajdują się inni idioci, którzy takie brednie biorą na poważnie

0

Zglos komentarz

S
stiven608 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Trolownia ....

0

Zglos komentarz

Z
zarusia1991 💩 JP 100%
13 lat temu

moim zdaniem tylko aborcja jestes za mloda na dziecko

0

Zglos komentarz

S
sasa80 🌾 Wieśniak
13 lat temu

U nas w Polsce to z medycznego punktu widzenia praktycznie niemożliwe :)

0

Zglos komentarz

G
grog 😏 Szyderca
13 lat temu

nastepna szokujaca historie opowie trzyletni Zdzisiek...

0

Zglos komentarz

D
dosiant 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Nie aborcja a edukacja i wychowanie!!! Gdyby te dzieciaki miały wpojoną jakąś moralność, to by się nie pieprzyły w gumkach ojca...

0

Zglos komentarz

S
smokozaur 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Eek, to by się w ogóle nie pieprzyły.

0

Zglos komentarz

J
Jachociacho 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Zabicie 9 latki to nie aborcja, a morderstwo. :D

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

przecież to prowokacja, na prawdę są jeszcze ludzie, którzy się na to nabierają?

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

obawiam się, że takowi istnieją :)

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

też się tego obawiam, ale z drugiej strony, jeśli są osoby, które piszą takie rzeczy, to znajdą się i takie, które w to wierzą...

0

Zglos komentarz

O
ostry5523 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Wałek

0

Zglos komentarz

W
wiu4s 😏 Szyderca
13 lat temu

To na 100% nie pisało dziecko i to jest troll bo: -Nie ma za dużo błędów ort. -Specjalnie wymyślony tekst ,,robiliśmy seks'' -Jak dziecko 9letnie może mieć chłopaka i uprawiać sex? Nie no admin puknij się w łepetynę i zastanów się co dajesz na główną, jak zwykle admin jest wiochą.

To na 100% nie pisało dziecko i to jest troll bo: -Nie ma za dużo błędów ort. -Specjalnie wymyślony tekst ,,robiliśmy seks'' -Jak dziecko 9letnie może mieć chłopaka i uprawiać sex? Nie no admin puknij się w łepetynę i zastanów się co dajesz na główną, jak zwykle admin jest wiochą.

0

Zglos komentarz

X
xxxdraco 😏 Szyderca
13 lat temu

9 letnie dziecko tak nie pisze. Głupia prowokacja palikociarza, żeby było jak to dzieci w tym wieku chcą się bzykać.

0

Zglos komentarz

M
mitekg30 ⚔️ Jedi
13 lat temu

qrwa!

0

Zglos komentarz

T
tec-pl 🌾 Wieśniak
13 lat temu

nudne to sie juz robi...

0

Zglos komentarz

F
Flafita 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Ktoś, kto ma tak okropną składnię waliłby błędy ortograficzne w każdym zdaniu... Słabe i nieudolne.

0

Zglos komentarz

R
robolov 🏹 Łowca
13 lat temu

ktos w ogole w to wierzy? Poza Juli123 i adminem oczywiscie..?

0

Zglos komentarz

M
MrGnom359 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Było to już na głównej >.

0

Zglos komentarz

V
violon 🎯 Wyjadacz
13 lat temu

marny fake i żałosna żebranina autora o plusiki, radzę zmądrzeć

0

Zglos komentarz

L
Listerioza 🌾 Wieśniak
13 lat temu

dodający to dureń

0

Zglos komentarz

L
liliputek 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Wiadomo, że to nie 9 letnia dziewczynka pisała. Bez błędów ortograficznych. Widać, że to ktoś starszy napisał dla żartów.

0

Zglos komentarz

A
agata124611 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Ja jakoś nie miałam problemów z ortografią. Nigdy.

0

Zglos komentarz

P
Puma1984 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Agata, 9-latka to 2,3 klasa podstawówki. Wątpię byś napisała wtedy taki tekst, bez błędów i poprawnie stylistycznie.

0

Zglos komentarz

M
maryska2112 🏹 Łowca
13 lat temu

ja sie pytam gdzie sa rodzice???

0

Zglos komentarz

A
Artur1337 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Idzie sie domyśleć ze to fake. d;

0

Zglos komentarz

A
Adrian18081996 💩 JP 100%
13 lat temu

Znów ten legendarny portal. screen: upload.compforum.y0.pl/up/wi.jpg

0

Zglos komentarz

A
Adrian18081996 💩 JP 100%
13 lat temu

Znów ten legendarny portal. jak pomyślał tak zrobił: http...

0

Zglos komentarz

A
Adrian18081996 💩 JP 100%
13 lat temu

Znów ten legendarny portal

0

Zglos komentarz

S
spinacz404 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Kolejny troll, a admin to id***a.

0

Zglos komentarz

C
czarny7684 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Wszyscy admni i moderatorzy tej strony to idioci. :)

0

Zglos komentarz

E
evertos 😏 Szyderca
13 lat temu

wy wierzycie w robienie seksu przez 9latke:)

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

Naprawdę ktoś w to wierzy? (Oprócz tego co dał ten obrazek i admina)

0

Zglos komentarz

I
inna93 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Juli123 nie wymyślaj takich głupich historii..Tępa id**tko kto ci uwierzy ze 9-latka uprawia seks i ma takie słownictwo..

0

Zglos komentarz

K
knoper123 🌾 Wieśniak
13 lat temu

hahaah przede wszystkim , nie możesz zajść w ciąże bo sperma z plemnikami wytwarza sie u chłopaka który ma 13 , a ta sperma którą niby wytwarza to tylko mleko , więc wez sie za książki a chłopakowi powiedz , niech sobie wsadzi ku**sa w laczek i przez domknięte drzwi pcha !!

0

Zglos komentarz

K
knoper123 🌾 Wieśniak
13 lat temu

hahaah przede wszystkim , nie możesz zajść w ciąże bo sperma z plemnikami wytwarza sie u chłopaka który ma 13 , a ta sperma którą niby wytwarza to tylko mleko , więc wez sie za książki a chłopakowi powiedz , niech sobie wsadzi ku**sa w laczek i przez domknięte drzwi pcha !!

0

Zglos komentarz

K
kriss92 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Rzygam juz tymi ustawionymi postami,poprostu klasyk na wiocha.pl Powoli ta strona sama w sobie staje sie wiocha !

0

Zglos komentarz

H
hanauer 💩 JP 100%
13 lat temu

9 czy 19 ?

0

Zglos komentarz

A
agata124611 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Tez uważam że to fejk. No ale chyba nie dlatego, że to niby 9-cio letnie dziecko nie zrobiło błędów ortograficznych? Ja np. nigdy nie miałam problemów z ortografią. NIGDY

0

Zglos komentarz

F
fraaanczeska 😏 Szyderca
13 lat temu

Z tym "nigdy" byłabym ostrożna. Też zawsze myślałam o sobie jako ortograficznym geniuszu. W końcu znalazłam zeszyt z podstawówki, w którym roiło się od takich smaczków jak "trujkąty" albo "czeba".

0

Zglos komentarz

M
mojekonto23 🌾 Wieśniak
13 lat temu

na pierwszy rzut oka widać, że albo powyższy tekst pisały dwie osoby albo ktoś dość nieumiejętnie podszywa się pod 9-ciolatkę. pierwsza część napisana jest stylem dziecinnym: "...robimy seks...", "...seks robiłam...", itp. druga część jest już w stanowczo innym stylu: "...do...

na pierwszy rzut oka widać, że albo powyższy tekst pisały dwie osoby albo ktoś dość nieumiejętnie podszywa się pod 9-ciolatkę. pierwsza część napisana jest stylem dziecinnym: "...robimy seks...", "...seks robiłam...", itp. druga część jest już w stanowczo innym stylu: "...dodam że...", "...co robić w tej sytuacji...". jest w odróżnieniu od pierwszej poprawna stylistycznie. więc??? pe****l, czy ultra prawicowiec próbuje coś udowodnić???

0

Zglos komentarz

M
MINTOR 🎯 Wyjadacz
13 lat temu

Kolejny żenujący fejk na głównej. To już ja mam lepsze rzeczy w poczekalni.

0

Zglos komentarz

W
wieszjak 🏹 Łowca
13 lat temu

dla mnie wiochą jest to że takie głuoty trafiają na główną

0

Zglos komentarz

K
Kirk666 🌾 Wieśniak
13 lat temu

troll jak stąd do moskwy, a co ma do tego aborcja?

0

Zglos komentarz

C
C2ShadowMan 😏 Szyderca
13 lat temu

toż to fake napisany przez jakiegoś starego obleśnego pe****la.

0

Zglos komentarz

R
radomwks 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Ja mam 6 lat i jestem wciąży, też bede na głównej jak takie cos sobie napisze??

0

Zglos komentarz

P
paulina166 💩 JP 100%
13 lat temu

dla mnie to głupota gó**o 9 letnie uprawia seks japierdo** co sie dzieje na tym świecie

0

Zglos komentarz

Reklama