Reklama
Reklama

Komentarze

3
V
Vincenth666 😏 Szyderca
13 lat temu

O Jaaaa....!!!

0

Zglos komentarz

P
prettym 🌾 Wieśniak
13 lat temu

jak to?

0

Zglos komentarz

S
sebix26 🌾 Wieśniak
13 lat temu

srak to

0

Zglos komentarz

M
makrelka 🌾 Wieśniak
13 lat temu

w bloku też nie można sobie wymienić okna na takie jakie się podoba, gospodarz ( lub urbanista) musi wyrazić zgodę, ale z nagrobkiem to przesada!!!!!!!!

0

Zglos komentarz

S
sebix26 🌾 Wieśniak
13 lat temu

chyba w bloku więziennym

0

Zglos komentarz

Reklama