Reklama
Reklama

Komentarze

2
S
szuster77 🌾 Wieśniak
13 lat temu

4-kapcie i w ryja więcej nie zostawi tak zlipa

0

Zglos komentarz

R
rafffcio 🌾 Wieśniak
13 lat temu

kamery niestety pod parkingiem byly

0

Zglos komentarz

B
bogus64 🌟 Padawan
13 lat temu

im więcej w kieszeni tym więcej chamstwa w głowie jak zobaczy i przeczyta to może zmądrzeje

0

Zglos komentarz

Reklama