Reklama
Niestety Zdzisiu, jesteś najsłabszym ogniwem - odpadasz

Niestety Zdzisiu, jesteś najsłabszym ogniwem - odpadasz

przez normal — 15 lat temu
4

Zglos post

Reklama

Komentarze

4
R
Ramirez 😏 Szyderca
15 lat temu

Siedział od zawietrznej.

0

Zglos komentarz

B
Blomkvist 🌾 Wieśniak
15 lat temu

Chyba był najsłabszym ogniwem.

0

Zglos komentarz

H
hector1923 🏆 Master
7 lat temu

Kichnął i go odrzuciło a Wy zara że pijany ;)

0

Zglos komentarz

N
Nstr1995 🌾 Wieśniak
7 lat temu

Ten z lewej to Obama?

0

Zglos komentarz

Reklama