Reklama
Reklama

Komentarze

30
G
graves007 💩 JP 100%
13 lat temu

Podobna do Drzyzgi :P

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

pe****lka

0

Zglos komentarz

V
vic73 💩 JP 100%
12 lat temu

na ulice mozesz stawac:)nadajesz sie

0

Zglos komentarz

A
ANSE 🌾 Wieśniak
13 lat temu

ZDAŁAŚ egzamin jestes przyjęta

0

Zglos komentarz

K
kriskce88 🌾 Wieśniak
13 lat temu

sabina dokurno siemianowice śląskie na nk.pl czyż to nie ona?

0

Zglos komentarz

H
hanauer 💩 JP 100%
13 lat temu

Wyglada na jugolke.

0

Zglos komentarz

T
tifa944 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Bardzo śmieszne jaja, można się ubawić po pachy, ale to jest posążek dziecka. Trzeba mieć nieźle popier..ne we łbie, żeby lizać przyrodzenie posągu małego chłopca. Brawo ta pani takiego pustaka ze świecą szukać, większośc plastików ma jako taki nabyty kodeks moralny.

0

Zglos komentarz

M
marcin1975rm 🏹 Łowca
13 lat temu

Od czegoś trzeba zacząć.

0

Zglos komentarz

B
bartezik80 🌾 Wieśniak
13 lat temu

ach te przyzwyczajenia ciężko nad nimi zapanować.Ps Sam bym jej zapodał

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

Pe****lia pomnikowa.

0

Zglos komentarz

K
13 lat temu

Nawyki lodziary zostają

0

Zglos komentarz

A
aviga1 🌾 Wieśniak
13 lat temu

I tu właśnie wyszła Twoja hipokryzja. Niby taki święty jesteś a rozpowszechniasz coś co potępiasz i co Ciebie oburza. Czyżby jakiś kompleks? Masz mniejszego?

0

Zglos komentarz

P
piowiol 💩 JP 100%
13 lat temu

ale suke i tak bym wydymał

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

Bez wątpienia, ale w tej sytuacji pozostaje ci pomarzyć i pojechać na ręcznym.

0

Zglos komentarz

F
ferdal 🏆 Master
13 lat temu

Widać lubi małe wacki

0

Zglos komentarz

P
przesmieszne 🌟 Padawan
13 lat temu

oj tam oj tam

0

Zglos komentarz

H
henda 🌟 Padawan
13 lat temu

Ferdziu poczekaj troche tak polize to ten malutki stanie sie wielkim.:)

0

Zglos komentarz

W
Wera27 🎖️ Snajper
13 lat temu

Zajeżdża pe****lią

0

Zglos komentarz

R
ramirez33 🌟 Padawan
13 lat temu

czym ci zajeżdża??? ty wiesz co piszesz????????????

0

Zglos komentarz

V
velbekkomen 🌾 Wieśniak
13 lat temu

jaki pomysł? jakie gratulacje? tu się nie ma czym chwalić. przecież widać, że tylko do tego się nadaje

0

Zglos komentarz

Z
13 lat temu

fick dich ins knee du dumme schlmpe

0

Zglos komentarz

V
velbekkomen 🌾 Wieśniak
13 lat temu

for a next time, if U so kind, please tell me this same in English or Russian. eventually German. not in this stiupid rattle...

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

Zenonjop dein Deutsch ist einfach scheisse. Lerne doch mehr!

0

Zglos komentarz

Z
13 lat temu

Ja? hmm ganz interesant (lerne) ich denke das ist nicht richtig, lern selber mehr deutsch du scheiss penner.

0

Zglos komentarz

A
achaja1 🎖️ Snajper
13 lat temu

Natury nie oszukasz.

0

Zglos komentarz

O
13 lat temu

Achajo a gdzie zgubiłaś tego swojego przyd**asa ubermenscha co cie pilnuje jak pies.....

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

Olga zazdrosna jesteś tępa ździro?

0

Zglos komentarz

A
achaja1 🎖️ Snajper
13 lat temu

Olga robisz się nudna, nie masz już pomysłu na siebie to lansujesz się na kimś, co świadczy tylko o Twojej biedzie umysłowej. Ja jestem w tej komfortowej sytuacji że ani z Tobą żyć nie muszę ani mi jeść nie dajesz, jesteś tylko kropką na tablicy,internetowym tworem, wyłączam kompa i cię nie ma....ba...

Olga robisz się nudna, nie masz już pomysłu na siebie to lansujesz się na kimś, co świadczy tylko o Twojej biedzie umysłowej. Ja jestem w tej komfortowej sytuacji że ani z Tobą żyć nie muszę ani mi jeść nie dajesz, jesteś tylko kropką na tablicy,internetowym tworem, wyłączam kompa i cię nie ma....baj baj.

0

Zglos komentarz

O
13 lat temu

O i znalazł się przyd**as achaji co by wszystkim łby ucinał popieprzeniec pewnie miałeś trudne dzieciństwo i teraz byś wszystkich dekapitował zboczeńcu jeden....

0

Zglos komentarz

K
13 lat temu

olga122 przecież umber-pumber i ahaja1 to jedna pusta głowa co nic nie potrafi tylko wyzywać i bzdury wypisywać

0

Zglos komentarz

S
szulcik 🌟 Padawan
13 lat temu

widac dobrze wychowana ,ze peniski jej w głowie ..

0

Zglos komentarz

P
pukacz_dziur 🌾 Wieśniak
13 lat temu

mi moglaby tak kija umyc ;)

0

Zglos komentarz

J
JackCola 🏆 Master
13 lat temu

gdyby jakiś pasztet wystawił jęzor celem liźnięcia ku**sa, byłaby to wiocha, ale Ta wygląda na polkę! hehe:D

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

czesc jacus moze bys sie przywital najpierw

0

Zglos komentarz

J
JackCola 🏆 Master
13 lat temu

ButyMiPastuj

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

wypastuje ale twarz

0

Zglos komentarz

J
JackCola 🏆 Master
13 lat temu

przepocisz frajerze

0

Zglos komentarz

R
ramirez33 🌟 Padawan
13 lat temu

policjant nie karm go !!!!!!!!!!

0

Zglos komentarz

J
JackCola 🏆 Master
13 lat temu

policjant, nie karm mnie, bo odbije się to na twojej psychice haha:D

0

Zglos komentarz

H
Hizam881 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Ku**ewka z ryja

0

Zglos komentarz

C
cienki_bolo 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Mogę jej wystawić swojego. xD

0

Zglos komentarz

F
Ferdynand_1980 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Prowokacyjna fotka, pokazała czego chce.

0

Zglos komentarz

P
piter.piter 🌾 Wieśniak
13 lat temu

fanka małych pytek, co do rączki to do buzi ;-)

0

Zglos komentarz

K
kriss92 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Jak się nie ma czym popisać to się KRADNIE czyjeś zdjęcia i wstawia na wiochę... Zdjęcie dla jaj a Ty kr***nie już wiochę widzisz ! Powinna zobaczyć to zdjęcie i oskarżyć Cię o kradzież zdjęć i zniesławienie,może wtedy by Ci się głupot odechciało !

0

Zglos komentarz

S
szydera6969 🌾 Wieśniak
13 lat temu

ona nie wie, że za zimno na lody? :D

0

Zglos komentarz

R
13 lat temu

Niezla czarnulka. kto chcialby wylizac jej muszle plusowac

0

Zglos komentarz

R
ramirez33 🌟 Padawan
13 lat temu

ja nie !! chyba ze ty !!

0

Zglos komentarz

S
skrzyp111 🌾 Wieśniak
13 lat temu

widać co dziewczyna lubi najbardziej

0

Zglos komentarz

S
StachTraktorzysta 🎖️ Snajper
13 lat temu

To sie kwalifikuje na pe****lie.

0

Zglos komentarz

R
rozrzutnikk 🌾 Wieśniak
13 lat temu

weś się puknij w ten pusty łeb solaro!

0

Zglos komentarz

Reklama