Reklama
Reklama

Komentarze

132
M
miszczkurde 🌾 Wieśniak
15 lat temu

Nie lubię, jak kobiety się gryzą...

0

Zglos komentarz

Z
ZyklonB 🏹 Łowca
14 lat temu

A ja lubię - pokazują wówczas, na co je naprawdę stać.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
15 lat temu

"Bo jesteś MONDRA w ryju" ale jej pojechała :)

0

Zglos komentarz

Z
Zouuuza 🏹 Łowca
15 lat temu

jedna i druga wykazał się małym rozumkiem moim zdaniem.... na kij się tak żreć... lepiej olać wywody pustaka;D

0

Zglos komentarz

V
vansandi 🌾 Wieśniak
15 lat temu

jedna i druga na poziomie widze hehe

0

Zglos komentarz

A
Annn 🌾 Wieśniak
15 lat temu

nie ma to jak kłócić się na portalu społecznościowym ;) obie zrobiły z siebie pustaki ;)

0

Zglos komentarz

P
proteus25 🌾 Wieśniak
15 lat temu

na czekoladę ? czyli druga dziurka ? chyba robię się stary ;-)

0

Zglos komentarz

C
czarnaporzeczka 🌾 Wieśniak
15 lat temu

proteus25- mistrzostwo! :D

0

Zglos komentarz

P
Pinka86 🌾 Wieśniak
15 lat temu

Hehehe obie "mondre" na swoj sposob :D

0

Zglos komentarz

T
tyzyfone 🌾 Wieśniak
15 lat temu

Siebie warte :)

0

Zglos komentarz

U
uap1984 🌟 Padawan
14 lat temu

Nieszczęścia chodzą parami ...

0

Zglos komentarz

I
irek33441 🌾 Wieśniak
14 lat temu

niechce mi sie tego czytac....

0

Zglos komentarz

X
xSanderss 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Tą dziewczynę z szarym zdjęciem widzę Bóg opuścił. Pcha na dziewczyne kiedy nie ma żadnych argumentów. Dobrze jej powiedziała ta pseudo "dzi.wka". Trzeba być głupim kr***nem, zeby wiecznie poprawiać ortografie w tej samej rozmowie i bronić się tekstem 12-latków "Twoja historia mnie ur

Tą dziewczynę z szarym zdjęciem widzę Bóg opuścił. Pcha na dziewczyne kiedy nie ma żadnych argumentów. Dobrze jej powiedziała ta pseudo "dzi.wka". Trzeba być głupim kr***nem, zeby wiecznie poprawiać ortografie w tej samej rozmowie i bronić się tekstem 12-latków "Twoja historia mnie ur

0

Zglos komentarz

B
BlackHare 😏 Szyderca
14 lat temu

Jak już nie ma się argumentów, to czepia się ortografii i szuka dziury w całym. Często spotykane również w komentarzach wiochy.

0

Zglos komentarz

A
aneccka 🌾 Wieśniak
14 lat temu

nie kumam ;o "ortografia była jej najsłabszą stroną (nie licząc prostytucji)" więc co.. z ortografii słaba, z prostytucji też słaba? więc chciała jej dowalić, a wyszło że dziewczyna za mało się prostytuuje? ;o jedna głupsza od drugiej ;) na równym poziomie ;) Upadły niżej niż grzybica s

nie kumam ;o "ortografia była jej najsłabszą stroną (nie licząc prostytucji)" więc co.. z ortografii słaba, z prostytucji też słaba? więc chciała jej dowalić, a wyszło że dziewczyna za mało się prostytuuje? ;o jedna głupsza od drugiej ;) na równym poziomie ;) Upadły niżej niż grzybica s

0

Zglos komentarz

P
Papaciaja 🌾 Wieśniak
14 lat temu

No nie, kolejna pyskówka między dwiema średnio rozgarniętymi osobami na wiosce? Ani to śmieszne, ani ciekawe.

0

Zglos komentarz

P
pencammm 🏹 Łowca
14 lat temu

Obie siebie warte. Jak w poważnym tekscie można używać " :) :D " a i kłótnie przez fb- bezcenne. Dwie puste zapatrzone w siebie id**tki..

0

Zglos komentarz

M
melanged 💩 JP 100%
14 lat temu

Wiocha z wiochy się robi. Wypierdalać z takim czymś, marnujecie czas porządnym obywatelom.

0

Zglos komentarz

W
Wika007 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Trzeba przyznać,że polemika nawet rozwinięta , pewnie mogłyby tak pisać jeszcze kilka dni.

0

Zglos komentarz

C
Ciuciubaabkaa19 🌾 Wieśniak
14 lat temu

hehe śmieszą mnie takie laski ;d

0

Zglos komentarz

V
vegaa 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Dwie blachary, hehe

0

Zglos komentarz

W
wiecejwiochy 🌾 Wieśniak
14 lat temu

coś jakby wiocha... bo nie załapałam która której robi koło pióra. :)

0

Zglos komentarz

T
Tahajpento 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Jedna lepsza od drugiej.

0

Zglos komentarz

K
kamilka2461 🌾 Wieśniak
14 lat temu

bosh... ja to bym nawet sie z takimi nie zarla, odrazu bym zablokowala zeby miec spokoj xD

0

Zglos komentarz

S
14 lat temu

Chyba "Bosch" bo tak się ta firma nazywa..

0

Zglos komentarz

S
14 lat temu

Obydwie id**tki. Zresztą czego spodziewać się po "kobietach"

0

Zglos komentarz

N
NAFTA87 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Zarowno jedna jak i druga maja IQ pantofelka.Zalosne kurewki.

0

Zglos komentarz

V
Vivi 🌾 Wieśniak
14 lat temu

id**tki

0

Zglos komentarz

K
klisza08 🌟 Padawan
14 lat temu

Pogodza sie w koncu,bo jak mawia stare porzekadlo"K@wa k@wie lba nie urwie"

0

Zglos komentarz

L
LookAtYou 🌾 Wieśniak
14 lat temu

jedna głupsza od drugiej...

0

Zglos komentarz

S
sugarfr33 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Która to pustak? Z której się śmiejemy? Ciężko mi odróżnić.

0

Zglos komentarz

J
joe666 💩 JP 100%
14 lat temu

...Dlatego śmiejemy się z tych 2 dzid ;>

0

Zglos komentarz

M
mcmajkel 🌾 Wieśniak
14 lat temu

ej, mala, ty jestes ta z szara fotka, czy neutralna? szczerze, to obie siebie warte, nawet powiem, ze ta 'dz***a' bardziej ogarnieta, bo ta z szara fotka probuje atakowac, a nie ma argumentow, same oklepane rzeczy, w sumie to racja, z kogo sie smiejemy?

0

Zglos komentarz

V
Varak 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Sto procent racji w tym komencie.

0

Zglos komentarz

I
izobara 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Ale żenada... i jedna i druga wytykają sobie brak pieniędzy. Chociaż ta co tu to wstawiła usilnie próbuje udowodnić, że ta druga kasę za seks bierze. I prawdą jest to, że osoby, które są mocne w internecie, czyli nie potrafią nic człowiekowi powiedzieć w twarz, są nic nie warte.

0

Zglos komentarz

I
izobara 🌾 Wieśniak
14 lat temu

poza tym "głupsze mniemanie o sobie robisz" ...wtf?! To chyba miało brzmieć mądrze a ni ch* w tym poprawności nie ma.

0

Zglos komentarz

S
spanish22 🌾 Wieśniak
14 lat temu

ciężko ocenić, która głupsza

0

Zglos komentarz

I
idj95 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Nie wiem, po co odpowiadać na takie rzeczy ;/

0

Zglos komentarz

M
malenstwomale89 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Po poziomie wymiany zdań myślę, że to gimnazjum. Dwie głupiutkie dziewczynki, co mają chyba za dużo wolnego czasu i zero zainteresowań. Jedna chciała błysnąć przed drugą, a razem odwaliły taką wiochę, że ta strona to dla nich idealne miejsce!

0

Zglos komentarz

K
kornelka456 🌾 Wieśniak
14 lat temu

to sie pochwaliłaś... Ważne że znasz ortografie!

0

Zglos komentarz

A
agutka103 🌾 Wieśniak
14 lat temu

odpisałaś takim samym stylem jak ona tylko bez błędów... i czym się tu chwalić? Tym że jesteś tak niedojrzała że w ogóle wchodzisz w takie dyskusje?

0

Zglos komentarz

L
lol_xD 🌾 Wieśniak
14 lat temu

dwie dzikie, niewyzyte, puste szmaty. takie cos jest teraz bardzo popularne u nastolatek a mianowicie podwyzszanie wlasnej samooceny kosztem innych. po co to wstawiac na wioche? nie zasluzyly na takie wyroznienie

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

Buraki na Facebooku. Wypie*dalać z powrotem na NK, tam robić syf.

0

Zglos komentarz

D
Dzivex ⚔️ Jedi
14 lat temu

....i tu masz rację.... jak nigdy...

0

Zglos komentarz

M
mikhaela88 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Jesteście takie po.ebane, że to nawet nie jest śmieszne. Ta na szarym zero jakichkolwiek argumentów, same wyzwiska, ogarnij dziewczyno, jak nie masz nic do powiedzenia to się nie odzywaj.

0

Zglos komentarz

K
kamila3792 🌾 Wieśniak
14 lat temu

ambitna rozmowa dwóch "inteligentnych" dziewczyn jak dla mnie obydwie się ośmieszyły

0

Zglos komentarz

C
czarna1990 🌾 Wieśniak
14 lat temu

jak to czytałam to miałam jeden dylemat- która jest głupsza...? ;)

0

Zglos komentarz

B
bombageneral 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Samemu się wstawiać na Wiochę to żenujące. Tak swoją droga to nie wiem która większą wiochę odstawia, ta rzekomo znająca ortografię czy ta druga. Jak dla mnie wiocha wstawiać coś takiego i wiocha nominować na główną.

0

Zglos komentarz

N
nemfer 🌾 Wieśniak
14 lat temu

no urwa... za ten pocisk mojemu miastu paniusia w okularkach ma u mnie kreche

0

Zglos komentarz

S
SATEL 🌾 Wieśniak
14 lat temu

U mnie też

0

Zglos komentarz

C
Candy_HanaE 🌾 Wieśniak
14 lat temu

A co nas to obchodzi?

0

Zglos komentarz

R
RoryBreaker 🌾 Wieśniak
14 lat temu

alno autorka znizyla sie do poziomu rozmowczyni albo byla na takim od samego poczatku, nie wiem co gorsze, ale inteligencja to sie tutaj nikt nie popisal

0

Zglos komentarz

P
plotka7 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Dziewczyna, która wstawiła tę rozmowę jest większym burakiem niż jej rozmówczyni. Ta w okularach miała racje: jesteś mocna w necie, wrzucasz to na wioche, żeby się niby zemścić? Jesteś frajerką, która nie umie takich spraw załatwiać w realu.

0

Zglos komentarz

M
mcebury 😏 Szyderca
14 lat temu

ta tyle ze ten kurw.iszon w okularach na tyle pico napisał miał racje tylko w tej kwestii a ta druga w każdej. Zresztą po co ma się zniżać do jej poziomu i gadać z nią w "ralu" gó**o śmierdzi gó**a sie nie rusza. Po co łaźić za de**lem i się w dyskusje wdawać

0

Zglos komentarz

K
kofeina 🌾 Wieśniak
14 lat temu

podsumowując: i z jednej i z drugiej ubaw po pachy

0

Zglos komentarz

R
14 lat temu

Standardowo minus bez czytania za gó**o w postaci - zapewne - bezmózgiej rozmowy.

0

Zglos komentarz

M
Mrmrmr 🌾 Wieśniak
14 lat temu

autorka też nie wykazała sie zbytnią inteligencją, szczególnie na koniec.

0

Zglos komentarz

W
woolfwood 🌾 Wieśniak
14 lat temu

obie udane

0

Zglos komentarz

W
WuCePIKER 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Za cholerę nie mogę ogarnąć, która to tutaj dodała, bo chciała pochwalić się swoją "inteligencją". Dziewczyna z czarno-białym zdjęciem na koniec była już chyba bardzo zdesperowana, bo chyba nie sądziła, że "koleżanka" będzie miała takie gadane. :)

0

Zglos komentarz

M
mix22 🌾 Wieśniak
14 lat temu

ta czerno-biała chciała zabłysnąć, ale jest gorszym pustakiem niż tamta i do tego zazdrosnym i zawistnym , pewnie tamta jest ładniejsza hehe

0

Zglos komentarz

A
Alqua 🌾 Wieśniak
14 lat temu

zastanawiam się która z nich to wrzuciła, żeby wyśmiać drugą, bo poziom podobny...

0

Zglos komentarz

M
Mundzio84 🎯 Wyjadacz
14 lat temu

Szczerze, nie chciało mi się do końca tego czytać.Ale tak czy siak, mam jeden prosty sposób na rozwiązanie tego konfliktu - dmuchany basen, kisiel i ocenimy.

0

Zglos komentarz

H
Helter-Skelter 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Kiedyś w szkole,niekoniecznie chętnie ale czytałem lektury. Po jaką cholerę czytałem teraz to?

0

Zglos komentarz

L
lisiora 😏 Szyderca
14 lat temu

dwa pustaczki...

0

Zglos komentarz

H
Hoshi 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Obie tak samo głupie, z taką różnicą, że jedna kreuje się na wielką inteligentką, którą nie jest. Wydaje mi się, że ta co to zamieściła chciała ośmieszyć tę od facetów z sianem i kasą, ale siebie ośmieszyła najbardziej. Wole prostych, ale szczerych ludzi niż take fałszywe żmije.

Obie tak samo głupie, z taką różnicą, że jedna kreuje się na wielką inteligentką, którą nie jest. Wydaje mi się, że ta co to zamieściła chciała ośmieszyć tę od facetów z sianem i kasą, ale siebie ośmieszyła najbardziej. Wole prostych, ale szczerych ludzi niż take fałszywe żmije.

0

Zglos komentarz

P
pablito2409 😏 Szyderca
14 lat temu

dla mnie to wygląda na kłótnie lachociągów :)

0

Zglos komentarz

K
kao88 💩 JP 100%
14 lat temu

To się uśmiałam... :D zgadzam się z resztą: niewiadomo, która bardziej pusta :)

0

Zglos komentarz

K
kicaj515 💩 JP 100%
14 lat temu

Jak tak to czytam, to się dziwie jak ta w okularach zdała język polski, polskich liter nie potrafi pisać i na dodatek jak powiedziała do koleżanki, że jest "mondra"

0

Zglos komentarz

D
dominiassssek 🌾 Wieśniak
14 lat temu

rozmowa głupiego z głupszym:).. masakra:)

0

Zglos komentarz

G
gothu123 🌾 Wieśniak
14 lat temu

coraz bardziej meczy mnie oglądanie wiochy i trafianie na osoby ,,lekko" chore umysłowo które załatwiają swoje sprawy przez wiochę czy to facet wrzucający swoja naga była do neta czy to tego typu rozmowy gdzie rozmówczyni okazała się inteligentniejsza od osoby która to wrzuciła 2 słowa OGARNIJ

coraz bardziej meczy mnie oglądanie wiochy i trafianie na osoby ,,lekko" chore umysłowo które załatwiają swoje sprawy przez wiochę czy to facet wrzucający swoja naga była do neta czy to tego typu rozmowy gdzie rozmówczyni okazała się inteligentniejsza od osoby która to wrzuciła 2 słowa OGARNIJ

0

Zglos komentarz

D
dodusia65 🎯 Wyjadacz
14 lat temu

Dwie id**tki.

0

Zglos komentarz

G
gadzik21 🌾 Wieśniak
14 lat temu

jedna "mądrzejsza" od drugiej :/ pasuje do siebie w realu zostały by suuuper koleżankami XD

0

Zglos komentarz

M
MadziiQ 😏 Szyderca
14 lat temu

Co kogo obchodzi,co tamta robi ze swoim życiem??!Skoro chce niech się puszcza.!Z resztą widać że ta która uważa się za "inteligentniejsza" cały czas ją podpuszcza!I wyszła na gorszą wieśniarę i id**tkę!Przynajmniej takie jest wrażenie jak zaczęło czytać się tą denną historie ...

Co kogo obchodzi,co tamta robi ze swoim życiem??!Skoro chce niech się puszcza.!Z resztą widać że ta która uważa się za "inteligentniejsza" cały czas ją podpuszcza!I wyszła na gorszą wieśniarę i id**tkę!Przynajmniej takie jest wrażenie jak zaczęło czytać się tą denną historie ...

0

Zglos komentarz

B
BigZiom 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Ehhh... Rozmowa dwóch siebie wartych id**tek, z których jedna w przekonaniu o swojej wyższości umieszcza tą, jakże inteligentną konwersację, na wiocha.pl...

0

Zglos komentarz

N
niewiemcotuwpisac 😏 Szyderca
14 lat temu

obie siebie warte ;) id**tki :)

0

Zglos komentarz

K
krzysiekaaaa 💩 JP 100%
14 lat temu

hehehe które głupsze to nie wiem w sumie :P chyba ta co to wstawiła wielki inteligebt :P

0

Zglos komentarz

S
StAr5kA 🌾 Wieśniak
14 lat temu

obie siebie warte, jedna głupsza od drugiej, nie wiem kto i czym chciał się pochwalić, ale żal mi was dziewczyny, żal mi waszego poziomu i żal mi, że obie już takie zostaniecie i żadna nie zmądrzeje, pewnie będzie jeszcze gorzej.

0

Zglos komentarz

Z
zenek1992 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Emocje jak na grzybach... żałosne i żenada! Nie czytajcie do końca... szkoda waszego czasu :P

0

Zglos komentarz

Z
zanzara90 🌾 Wieśniak
14 lat temu

w sumie to ciężko powiedzieć która to wstawiła bo obie reprezentują ten sam wieśniacki poziom

0

Zglos komentarz

E
Essence999 💩 JP 100%
14 lat temu

To nie ja wstawialam to zdjecie i przyznaje z reka na sercu, ze wstyd mi za ta rozmowe, szkoda ze nie pokazano wczesniejszych postow mojej rozmowczyni ktore wyprowadzily mnie z rownowagi. Sszczerze? Na waszym miejscu po przeczytaniu tego rowniez nazwalabym sie id****a. Wstyd i tyle.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

Essence999, jak dla mnie jesteś zerem.Skoro dziewczyna ma okazje zaistnieć w życiu to niech to robi,jak lubi facetów z kasą to jej sprawa.Ty lubisz biede ona bogactwa w czym problem?Żal ci d**ę ściska,że ona nie będzie musiała zapieprzać za tysiąc zł a ty i twój biedny wybranek bedziecie starać

Essence999, jak dla mnie jesteś zerem.Skoro dziewczyna ma okazje zaistnieć w życiu to niech to robi,jak lubi facetów z kasą to jej sprawa.Ty lubisz biede ona bogactwa w czym problem?Żal ci d**ę ściska,że ona nie będzie musiała zapieprzać za tysiąc zł a ty i twój biedny wybranek bedziecie starać

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

Ty czytasz to co piszesz ? Zaistnieć ? Proszę Cię ! Szczerze wolałabym być biedna i żyć z chłopakiem którego naprawdę kocham niż z jakimś kasiastym na którego widok mnie cofa .

0

Zglos komentarz

E
exploreremg 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Obie bym oddał do skupu dziczyzny

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

Essence999, jesteś zerem i zawsze nim będziesz.Ją chociaż jakiś bogacz chce,a ciebie nawet bidak nie chce i się tylko użalasz nad sobą i osądzasz innych bo ktoś chce zaznać bogactwa.Ty do końca życia będziesz bidę klepać zawistka bladzio

0

Zglos komentarz

E
Essence999 💩 JP 100%
14 lat temu

Najwidoczniej hioba jestes ta sama moja rozmowczynia, ale coz, wczesniejszych jej postow nie czytalas i aktualnie spadasz do swojego owczesnego poziomu. Mi jest wstyd za te akcje i tyle. Pozdrawiam

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

Essence999 , jesteś aż tak pusta i ślepa,że nie potrafisz odróżnić rodzaju żeńskiego od męskiego?Dajesz fragment rozmowy więc oceniamy co widzimy einsteinie.Skoro jest ci wstyd to po co to tu wrzuciłaś?Jak mogę spać do swojego ówczesnego poziomu?Dziecko,chcesz mi pojechać to skończ podstawówkę.Błaźn

Essence999 , jesteś aż tak pusta i ślepa,że nie potrafisz odróżnić rodzaju żeńskiego od męskiego?Dajesz fragment rozmowy więc oceniamy co widzimy einsteinie.Skoro jest ci wstyd to po co to tu wrzuciłaś?Jak mogę spać do swojego ówczesnego poziomu?Dziecko,chcesz mi pojechać to skończ podstawówkę.Błaźn

0

Zglos komentarz

E
Essence999 💩 JP 100%
14 lat temu

Powtarzam, to nie ja to wstawilam. Pozdrawiam i podobnie wysylam do podstawowki na lekcje czytania ze zrozumieniem.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

Essence999 , Odsyłasz mnie do podstawówki a sama jej nie skończyłaś - no ładnie. To nie ja jestem aż tak tępy żeby wypisywać takie bzdury na fb i naskakuję na innych.Jesteś niedowartościowaną,zakompleksioną nic nie wartą wieśniarą :) a ja mam radochę żeby po tobie pocisnąć i c**j

Essence999 , Odsyłasz mnie do podstawówki a sama jej nie skończyłaś - no ładnie. To nie ja jestem aż tak tępy żeby wypisywać takie bzdury na fb i naskakuję na innych.Jesteś niedowartościowaną,zakompleksioną nic nie wartą wieśniarą :) a ja mam radochę żeby po tobie pocisnąć i c**j

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

Essence999, mała zakompleksiona istoto :) żuj genitalia bladzio

0

Zglos komentarz

F
firekp 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Jedna warta drugiej.Obie tepe dzidy, ktore juz nawet nie dadza sie naostrzyc, bo z tepoty juz calkiem na zlom sie nadaja..Jedna i druga jakby dobre siano poczula, to by leciala jak dzik na zoledzie.. Szkoda slow na takie szmaty..Bawcie sie dalej w waszym solarko-wyegzeltowanym swiecie buraczane ryje

0

Zglos komentarz

S
Stonka102 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Co ja pacze, co ja czytam...Żałosna rozmowa dwóch pustostanów.

0

Zglos komentarz

V
vendetta18 🌾 Wieśniak
14 lat temu

przyganiał kocioł garnkowi..kogo interesują prywatne rozmowy dwóch tępych strzał ja się pytam? porażka..

0

Zglos komentarz

M
maciek-h1 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Ch*j, nie chce mi się tego czytać ;/

0

Zglos komentarz

S
SaliorMoon 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Obie poj*bane :/

0

Zglos komentarz

M
maille 🌾 Wieśniak
14 lat temu

obie panie warte siebie

0

Zglos komentarz

Z
Zooombie 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Bardziej śmiać chcę mi się z autorki niż z jej rozmówczyni. Po pierwsze te głupie teksty typu " wsadź język w d**ę" na pewno nie używają inteligentni ludzie i nie masz się tu czym poszczycić. Chcesz być mądrzejsza i lepsza od niej ? Używając tak prostackich tekstów na pewno tego nie dokona

Bardziej śmiać chcę mi się z autorki niż z jej rozmówczyni. Po pierwsze te głupie teksty typu " wsadź język w d**ę" na pewno nie używają inteligentni ludzie i nie masz się tu czym poszczycić. Chcesz być mądrzejsza i lepsza od niej ? Używając tak prostackich tekstów na pewno tego nie dokona

0

Zglos komentarz

Z
Zooombie 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Cały czas nawijałaś o słowniku ortograficznym , po cholerę się powtarzasz? Pewnie nie wiedziałaś co więcej napisać. Ty znowu powinnaś usiąść lepiej do książek bo sama mądra nie jesteś. A z resztą co Cię obchodzi co ona robi? Niech robi co chce nie Twoja sprawa. Znasz ją w ogóle żeby oceniać ?

Cały czas nawijałaś o słowniku ortograficznym , po cholerę się powtarzasz? Pewnie nie wiedziałaś co więcej napisać. Ty znowu powinnaś usiąść lepiej do książek bo sama mądra nie jesteś. A z resztą co Cię obchodzi co ona robi? Niech robi co chce nie Twoja sprawa. Znasz ją w ogóle żeby oceniać ?

0

Zglos komentarz

Z
Zooombie 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Widziałaś na własne oczy że się sprzedaje i bierze za to kasę ? Na pewno nie . A więc jak nie widziałaś to głupio nie pier**. Trzeba coś widzieć na własne oczy dopiero komentować. Z resztą takie rzeczy mówi się prosto w oczy bo przez neta to żenada. Oczywiście jak jest się pewnym co się mówi.

Widziałaś na własne oczy że się sprzedaje i bierze za to kasę ? Na pewno nie . A więc jak nie widziałaś to głupio nie pier**. Trzeba coś widzieć na własne oczy dopiero komentować. Z resztą takie rzeczy mówi się prosto w oczy bo przez neta to żenada. Oczywiście jak jest się pewnym co się mówi.

0

Zglos komentarz

D
Dango 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Ten sam poziom de**lizmu. I tak samo głupie.

0

Zglos komentarz

P
Puma1984 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Dokładnie ;/ Dziewuchy, ogarnijcie się, bo reprezentujecie poziom zero. I tylko pod kołdrę się obie nadajecie. Nikt was serio nie potraktuje.

0

Zglos komentarz

D
Dango 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Gdybym była facetem, to bym nawet żadnej do łóżka nie wzięła. Nawety do ruchania musiałaby mieć troche rozumu.

0

Zglos komentarz

N
nocnydemon 🌾 Wieśniak
14 lat temu

jedna i druga madra inaczej..

0

Zglos komentarz

J
Ja_pa_n 🌾 Wieśniak
14 lat temu

omg xd jedna głupsza od drugiej... ta co jest podawana za "szarą myszkę" żal mi jej i to konkretnie , skoro jest taka porządna to po cholere sie wdaje w dyskusje : O dobrze jej powiedziała..

0

Zglos komentarz

K
Kainiro 🌾 Wieśniak
14 lat temu

obie durne, ale ta co zaczęła badziej

0

Zglos komentarz

S
smerfniemi 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Zgadzam sie, ta która to wstawiła to nawet mocna w gębie nie jest, szczerze, to ta kreowana na pustą, mądrzej sie wypowiada ;>

0

Zglos komentarz

A
aql-altair 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Rozmowa dwóch id**tek. Najs.

0

Zglos komentarz

S
Szydercza 😏 Szyderca
14 lat temu

jedna głupsza od drugiej... nie wiem co dziewczę chciało udowodnić wrzucając to na wiocha.pl. Błędy ortograficzne? Gdyby nie one jesteście takie same. Kłócą się, która jest większą dz***ą. Boże..widzisz i nie grzmisz.

0

Zglos komentarz

D
Dango 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Obie sypią błędami

0

Zglos komentarz

P
poisongirl 🌾 Wieśniak
14 lat temu

dwie id**tki:)

0

Zglos komentarz

P
poisongirl 🌾 Wieśniak
14 lat temu

jedna mądrzejsza od drugiej....

0

Zglos komentarz

Z
ZyklonB 🏹 Łowca
14 lat temu

Jak widać - podobieństwa się przyciągają.

0

Zglos komentarz

Z
zoltanka 😏 Szyderca
14 lat temu

nie czytam bo za dlugie....

0

Zglos komentarz

D
dem1 💩 JP 100%
14 lat temu

jedna i druga jest przyje***a . I przypuszczam ze walka o kurewskie terytorium ?

0

Zglos komentarz

P
14 lat temu

mala9080 zalosna jestes

0

Zglos komentarz

C
coxbox1 🌾 Wieśniak
14 lat temu

"im bardziej sie wysilasz, aby wygladac na mądrą, tym głupsze mniemanie o sobie robisz" może mi to ktoś przetłumaczyć bo nie kumam, o co kaman:)

0

Zglos komentarz

S
SweetMint 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Obydwie się nadają do przerzucania siana na tej wsi.

0

Zglos komentarz

S
SweetMint 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Głupie pindy.

0

Zglos komentarz

G
ghsghs 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Za upublicznianie prywatniej korespondencji grozi powództwo i grzywna, a w skrajnych wypadkach więzienie, takie prawo mamy w Polsce.

0

Zglos komentarz

G
gowniaksss 🌾 Wieśniak
14 lat temu

To publiczna rozmowa.

0

Zglos komentarz

H
hujopies 🌾 Wieśniak
14 lat temu

obie głupie, "tym głupsze mniemanie o sobie robisz" , co to za zwrot w ogóle? :/ mniemanie o sobie to można mieć, tak jak koleżanka wytykająca drugiej ortografie ;)

0

Zglos komentarz

K
kitano11 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Całe życie mówiłem,że wszystkie panny mają nasrane w bani

0

Zglos komentarz

A
anusek 🌾 Wieśniak
14 lat temu

uwielbiam jak ktoś za swój główny argument bierze znajomośc zasad ortografii,docinka ostra jak brzeg mydła

0

Zglos komentarz

D
dede7777 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Obydwie siebie warte. Mówiąc ich językiem "tempe szczaUy"

0

Zglos komentarz

D
DasiNus 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Inteligentna rozmowa...

0

Zglos komentarz

X
xxxxbejbexxxx 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Obie strzelają sucharami ...

0

Zglos komentarz

I
ignass 🌾 Wieśniak
14 lat temu

ręce mi opadły jak to przeczytałam. jedna warta drugiej. gratuluję inteligencji. a tak z ciekawości, jak można mieć szablozębną głowę?

0

Zglos komentarz

H
hellrazor 🌾 Wieśniak
14 lat temu

" Bo jestes mondra w ryju " HAHAHAHAAYAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH

0

Zglos komentarz

G
good_joke88 🌾 Wieśniak
14 lat temu

no ku....dwa de**le....jedna chce byc madrzejsza od drugiej ale zadnej to nie wychodzi...boze co za swiat...gdzie szacunek,ambicja,godnosc??

0

Zglos komentarz

S
szalonooka1989 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Dwie kr***nki.

0

Zglos komentarz

A
Anonim
14 lat temu

hahaha pewnie dwie przyjaciółki się pokłóciły...a to że są warte siebie to swoją drogą:)

0

Zglos komentarz

C
Calineczka1122 🌾 Wieśniak
14 lat temu

obie tak samo "mondre"...

0

Zglos komentarz

S
szeFFo 🌾 Wieśniak
14 lat temu

POZNAŃ przeprasza za id**tki... ;/ Wstyd tylko robicie...

0

Zglos komentarz

E
EweHell 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Trudne sprawy....

0

Zglos komentarz

E
EweHell 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Specjalnie zostawiłam sobie to w nowej karcie, na później, a to taka słaba rozmowa, jeszcze przesycona błędami.

0

Zglos komentarz

R
raphardkorowy 🌾 Wieśniak
14 lat temu

obie warte siebie

0

Zglos komentarz

N
niania7 🌾 Wieśniak
14 lat temu

haha czepiasz się ortografii bo nie masz czego pojechała Ci po całości, a ty jeszcze wrzucasz na neta bo myślisz że ktoś przyzna Ci racje, sama robisz siebie wiochę wrzucając to tutaj, bo się z koleżanką pokłóciłaś

0

Zglos komentarz

R
reddish 🌾 Wieśniak
14 lat temu

obie pod ścianę i rozstrzelać, żeby się więcej takiego motłochu tu nie pałętało.. albo zapakować i do Ameryki z nimi.. tam się odnajdą. Nóż się w kieszeni otwiera

0

Zglos komentarz

F
fraaanczeska 😏 Szyderca
14 lat temu

Autorko, jeśli myślałaś,że wypadłaś na inteligentną w tej rozmowie to się trochę przeliczyłaś;)

0

Zglos komentarz

K
Klixinka 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Witam, mieszkam i w Luboniu i w Poznaniu ( dwa mieszkania ) i przepraszam za obydwie te panie. Pozdrawiam

0

Zglos komentarz

A
AnkaLP 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Ja również mieszkam w Luboniu, mieszkałam także w Poznaniu... Z takimi ludźmi na szczęście nie mam do czynienia... Ale jak kiedyś dorwę moje córki w takiej sytuacji lub na golasa w necie to nogi z d.. powyrywam.

0

Zglos komentarz

A
ankha851 🌾 Wieśniak
14 lat temu

jest zło :/ "mam jakas pozycje na Poznaniu"-jakaś nowy rodzaj gry wstępnej?:D Jestem z Poznania i bardzo mi przykro że takie larwy się tu hodują,w ogóle to miasto na psy pomału schodzi swoją drogą,lans bounce zimny łokieć niestety :/

0

Zglos komentarz

M
mala9080 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Nie jestem uczestniczką tej rozmowy, wstawiłam tylko zdjęcie tej rozmowy z facebooka.Nie jestem tak głupia jak one.

0

Zglos komentarz

B
BonyDydy 🌾 Wieśniak
14 lat temu

tępe dzidy

0

Zglos komentarz

C
cellarka 🎖️ Snajper
13 lat temu

Pewnie, jak się nie ma argumentów to najlepiej w każdym komentarzu wyjechać z ortografią- robi z siebie jeszcze większą id**tke niż na obie wyglądają.

0

Zglos komentarz

S
sasuko 🌾 Wieśniak
13 lat temu

jakbym nigdy klucacych sie lasek nie widziala, co sekunde jakies sie zreja ze soba. jedna madrzejsza od drugiej.jakby kazda taka sprzeczke tu wrzucac to na zdj nie bylo by juz miejsca

0

Zglos komentarz

L
levanejtve 🌾 Wieśniak
13 lat temu

oydwie wiocha haha śmieszne są. zastanawiam się która którą wstawiła. jedna myśli że jest lepsza od drugiej a obydwie są tak samo żałosne

0

Zglos komentarz

P
pawelpawel102 🌾 Wieśniak
13 lat temu

one się chyba nie lubią

0

Zglos komentarz

Reklama