Reklama
Reklama

Komentarze

3
S
sylsza 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Autorze, gdzie ty tu widzisz wioche??

0

Zglos komentarz

S
segal226 🌾 Wieśniak
13 lat temu

no może mu chodzi o to że niemiec na budowie za takie sztuczki dostaje 10 razy tyle co Polak za zapier...anie po 16h na dobę. Bo to już jest wiocha.

0

Zglos komentarz

S
stach1947 😏 Szyderca
13 lat temu

A może jednak chodzi mu o zaistnienie w necie? Wyszukał, wstawił kumplom się pochwalił. WIOCHA!!

0

Zglos komentarz

Reklama