Reklama
Reklama

Komentarze

2
K
Kermit 😏 Szyderca
13 lat temu

A mi się wydaje, że w tej strefie można pływać tylko bez żadnych kółek, druga część dla osób które pływać nie potrafią :P

0

Zglos komentarz

Q
QLIMAX5857 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Woda coś zżółkła.:P

0

Zglos komentarz

Reklama