Reklama
Reklama

Komentarze

3
N
nicnowego 🌟 Padawan
13 lat temu

Pękać to raczej ze śmiechu,bo naprawdę wieśniackie wdzianko

0

Zglos komentarz

M
madafaka001 💩 JP 100%
13 lat temu

Taki sweter pewnie pogrubia ;)

0

Zglos komentarz

M
MRONE ⚔️ Jedi
13 lat temu

fajna bluza poza tym lansik bansik w remizie :D

0

Zglos komentarz

Reklama