Reklama
Reklama

Komentarze

7
C
Cytrusowa 🎖️ Snajper
13 lat temu

Po raz kolejny pe****le się usprawiedliwiają

0

Zglos komentarz

J
jurek1102 Czysta Moc
13 lat temu

bagatelizują swoje dewiacje w każdy możliwy sposób

0

Zglos komentarz

V
vacarius 🏆 Master
13 lat temu

Pe****l który jest biologicznym ojcem ofiary jest w Polsce bezkarny, bo rodzina mu wybaczy i zgani dziecko które coś mówi. Sprawa nawet nie trafi na Policie bo dziecko same nie zgłosi. Dziecko zgłosi mamie jeśli mama nic nie zrobi to nikt nic nie zrobi. A mieszkając nadal pod jednym dachem z pedof...

Pe****l który jest biologicznym ojcem ofiary jest w Polsce bezkarny, bo rodzina mu wybaczy i zgani dziecko które coś mówi. Sprawa nawet nie trafi na Policie bo dziecko same nie zgłosi. Dziecko zgłosi mamie jeśli mama nic nie zrobi to nikt nic nie zrobi. A mieszkając nadal pod jednym dachem z pe****lem dziecko na pewno znów będzie molestowane.

0

Zglos komentarz

A
ANALNY_LOWCA 🌟 Padawan
13 lat temu

Tak naucza kościół katolicki. Pe****le mają zielone światło.

0

Zglos komentarz

J
jurek1102 Czysta Moc
13 lat temu

Zawsze mieli zielone

0

Zglos komentarz

S
SuperGL 🎯 Wyjadacz
13 lat temu

Czego palikociaki nie wymyślą;)

0

Zglos komentarz

C
Cytrusowa 🎖️ Snajper
13 lat temu

Ale to kościół katolicki wymyślił a nie Palikot

0

Zglos komentarz

J
jurek1102 Czysta Moc
13 lat temu

Teraz jest moda by wszystkie katolickie dewiacje zwalać na palikocie prowokacje

0

Zglos komentarz

A
ANALNY_LOWCA 🌟 Padawan
13 lat temu

Może Palikot biblię napisał :D

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

Takie coś da się wybaczyć...? To się powinno przede wszystkim piętnować.

0

Zglos komentarz

J
jurek1102 Czysta Moc
13 lat temu

Łatwiej jest zgonić to na Palikota tak jak SuperGL

0

Zglos komentarz

F
ferdal 🏆 Master
13 lat temu

To jest tak chore,że trudno uwierzyć

0

Zglos komentarz

J
jurek1102 Czysta Moc
13 lat temu

Ale to wiele tłumaczy ...

0

Zglos komentarz

D
davidstar 🌟 Padawan
12 lat temu

A co to za żarłacz biały pluska się w jeziorku? :D ahaahaha Może warto by nakręcić "Szczęki 4"? Może Gucwińscy powinni sprowadzić taki okaz do wrocławskiego ZOO, chętnie obejrzę nowe odcinki "Z kamerą wśród zwierząt " :D

0

Zglos komentarz

A
ANALNY_LOWCA 🌟 Padawan
13 lat temu

Powinno być jeszcze : A księdzu obiecuje mieć tyłek ciasny a usta otwarte szeroko .

0

Zglos komentarz

J
jurek1102 Czysta Moc
12 lat temu

To zrozumiałe

0

Zglos komentarz

E
Evil_Queen 🌾 Wieśniak
10 lat temu

Jestem katoliczką, ale zachowanie "wielmożnych kapłanów", i ich "inteligentne" pomysły są żałosne. Wszyscy którzy kogokolwiek molestowali, i ktoś, kto to napisał, powinni zawisnąć na jakimś drzewie. Bo trzymanie takiego zwierza w ciepłej celi jest id**tyczne.

0

Zglos komentarz

Reklama